Sportski TV program – subota, 22. jul 2017.

Sportski TV program – subota, 22. jul 2017.

07.00Arenasport 1Odbojka, gran pri: Japan – Srbija, direktno
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Eurosport 2Ambren -Salon de Provans, 19. etapa
07.30EurosportMačevanje
07.45Arenasport 2Triatlon, Hamburg
08.00Arenasport 4Fudbal: Vojvodina – Čukarički
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Partizan
08.30Sport klub 1Svet sporta magazin
08.30Sport klub 3Fudbal: Bajern – Hofenhajm
08.30Eurosport 2Groseto, Italija, 2. dan
08.45Sport klub 2Fudbal: CSKA – Lokomotiva
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan
09.00Sport klub 1Trans vorld sport
09.05SOSRegenezis
09.30Eurosport 2Le Mond
09.30EurosportFudbal (ž): Nemačka – Italija
09.45Arenasport 2Odbojka, gran pri: Kina -Rusija, direktno
09.50Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Monako
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 4Automoto, Formula 3, Silverston
10.00Arenasport 3Fudbal: Roma – PSŽ
10.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo,Lajpcig, 1. dan
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 2Fudbal na pesku: Francuska – Portugal
10.30Sport klub 3Trans vorld sport
11.00Arenasport 1Automoto, Finska, najava
11.00EurosportLe Mond
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSSećanja
11.30Eurosport 2Švedska – Rusija
11.30Sport klub 3Premijer liga magazin: Vimbldon specijal
11.30Arenasport 1Fudbal: Bajern – Milan, direktno
11.30Arenasport 2Boks
11.40Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – LA Galaksi
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
12.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Čukarički
12.00Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Monako
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Mega Leks
12.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
12.00Sport klub 1Premijer liga, Azija trofi, za 3. mesto, direktno
12.45Arenasport 2Američki fudbal: SAD – Nemačka, direktno
13.00SOSFudbalski miks
13.00Eurosport 2Nemačka – Italija
13.15RTS 1Sport plus
13.30Arenasport 1The World Games 2017,
13.35Sport klub 2Fudbal: Šangaj – Gvangžu Evergrande, direktno
13.45EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
13.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Japan -Srbija
13.50Sport klub 1Magazin Premijer lige
14.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
14.00Sport klub 3Fudbal: CSKA – Lokomotiva
14.00Arenasport 3FIFA fudbal emsiija
14.00Eurosport 2Budimpešta, Mađarska
14.30Sport klub 1Premijer liga, Azija trofi, finale, direktno
14.30Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
14.45Arenasport 1Fudbal: Čelzi – Arsenal, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: St Pauli – Verder Bremen, direktno
15.15SOSSOS kolaž
15.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
16.00Arenasport 2Rukomet: Kil – Barselona
16.00Arenasport 4Fudbal: Santos – Bahia, direktno
16.00Sport klub 3Fudbal: Votford -Eibar, direktno
16.00Sport klub 2Fudbal: Rapid – Matersburg, direktno
16.30Sport klub 1Fudbal: Zenit – Rubin, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.45Arenasport 1FIFA fudbal emsiija
17.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Čukarički
17.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – Milan
17.15SOSFudbalski miks
17.15HRT 2Tenis: Umag
17.30Arenasport 2Tenis: Umag, direktno
17.45EurosportFudbal (ž): Island – Švajcarska
18.00Sport klub 3Spidvej, Kardif, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Bohum – Borusija Dortmund, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 2Trans vorld sport
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev, direktno
18.55SOSAforizmi o sportu
19.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Lokomotiva, direktno
19.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, 2. dan
19.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Mačva, direktno
19.00Sport klub 2Fudbal: Jang Bojs – Bazel, direktno
19.00Arenasport 2Sporting Rivalries
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 2Great Sporting Momments
20.00Arenasport 2Tenis: Umag, direktno
20.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
20.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
20.00Eurosport 2Njujork Siti – Čikago Fajer
20.20Sport klub 1Fudbal: Honduras – Meksiko
20.30Arenasport 4Fudbal: Anderleht – Zulte Varegem, direktno
20.30EurosportFudbal (ž): Austrija – Francuska
21.00Arenasport 3Fudbal: Rudeš – Rijeka, direktno
21.00Arenasport 1Odbojka na pesku, Ljubljana, za 3. mesto, direktno
21.00Sport klub 2Premijer liga, Azija Trofi, za 3. mesto
21.00Sport klub 3Fudbal: Šangaj – Gvangžu Evergrande
21.10SOSFudbalski miks
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 1Odbojka na pesku, Ljubljana, finale, direktno
22.00Eurosport 2Minesota Junajted – Njujork Red Buls
22.00Arenasport 2Odbojka, gran pri: Japan – Srbija
22.00Sport klub 1Mančester Junajted TV
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 1Premijer liga magazin – Konte
22.30Arenasport 4Fudbal: Partizan – Mačva
22.45Sport klub 3Svet sporta magazin
22.45EurosportLe Mond
22.45Sport klub 2Fudbal: Votford – Eibar
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, Telekom kup, finale
23.05SOSSećanja
23.15Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
23.30Arenasport 1Great Sporting Momments
23.30Sport klub 1Premijer liga, Azija trofi, finale
23.45EurosportAtletika
00.00Arenasport 2Fudbal: Flamengo – Koritiba, direktno
00.00Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Zulte Varegem
00.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Barselona, direktno
00.30Arenasport 4Fudbal: St Pauli – Verder Bremen
00.30Sport klub 2Fudbal na pesku: Brazil – Francuska
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 3Ekstremni svet sporta
01.30Sport klub 3Fudbal: Zenit – Rubin
01.45Sport klub 2Fudbal na pesku: Portugal – Rusija
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 3Fudbal: Levski – Hajduk
02.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Totenhem, direktno
02.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
02.45Sport klub 2Fudbal: Rapid – Matersburg
03.05Arenasport 4The World Games 2017,
03.15Sport klub 3Fudbal na pesku: Brazil – Francuska
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Toronto, pregled
04.00Arenasport 1Fudbal: Slaven – Lokomotiva
04.00Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Arsenal
04.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – Atletiko Madrid
04.15Sport klub 1Fudbal, Gold kup, polufinale, direktno
04.30Sport klub 3Fudbal na pesku: Portugal – Rusija
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Vardar
04.30Sport klub 2Fudbal: Jang Bojs – Bazel
05.30Sport klub 3Magazin Premijer lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: