Sportski TV program – subota, 21. oktobar 2017.
08.00 | Sport klub 1 | Vesti |
---|---|---|
08.00 | Arenasport 4 | Fudbal: Vojvodina – Radnički |
08.15 | Arenasport 2 | Hokej: Tampa Bej – Kolambas |
08.25 | Sport klub 2 | Fudbal: Antalija – Kasimpaša |
08.30 | Sport klub 1 | Najava Premijer lige |
08.30 | Eurosport | Biciklizam. Berlin |
08.30 | Arenasport 1 | Fudbal, magazin Lige šampiona |
08.45 | SOS | SOS vesti |
09.00 | Sport klub 1 | Najava španske lige |
09.00 | Arenasport 1 | Košarka: Radnički – Beovuk |
09.05 | SOS | Regenezis |
09.30 | Sport klub 1 | PL Match Pack |
09.30 | Eurosport 2 | FIFA fudbal magazin |
09.30 | Sport klub 3 | Evroliga. Himki – Žalgiris |
09.45 | Eurosport | Superbajk, Francuska |
10.00 | Eurosport 2 | Evropski šampionat na pisti, Berlin |
10.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Maribor – Liverpul |
10.00 | Arenasport 4 | Fudbal, pregled kola italijanske lige |
10.00 | Sport klub 1 | Evroliga: Crvena zvezda – Barselona |
10.00 | SOS | Treniraj, budi zdrav |
10.00 | Arenasport 2 | Boks |
10.05 | Sport klub 2 | Fudbal: Vest Hem – Bridžton |
10.30 | Arenasport 1 | Arenasport vesti |
10.30 | Arenasport 4 | Fudbal, najava kola francuske lige |
10.30 | SOS | Sportski dnevnik |
10.50 | Arenasport 1 | Fudbal: Sidnej – Vestern Sidnej, direktno |
11.00 | SOS | Aforizmi o sportu |
11.00 | Sport klub 3 | Najava španske lige |
11.00 | Eurosport 2 | Home Nations Series, Barnsli, UK: Cetvrtfinale |
11.00 | Arenasport 4 | Poker |
11.15 | Eurosport | Biciklizam. Berlin |
11.15 | SOS | SOS koš |
11.25 | Sport klub 3 | Najava Premijer lige |
12.00 | Sport klub 2 | VTA Moskva, finale, direktno |
12.00 | Arenasport 2 | Hokej: Montreal – Anahajm |
12.00 | Arenasport 4 | Košarka: Igokea – MZT Skoplje |
12.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Skenderbeg – Partizan |
12.00 | Sport klub 3 | Fudbal: Jokohama – Kašima, direktno |
12.15 | Eurosport 2 | Osmina finala |
12.30 | Eurosport | Superbajk, Svetsko prvenstvo |
13.00 | Arenasport 1 | Fudbal: Sent Etijen – Monpelje |
13.00 | SOS | Fudbal, najava kola Superlige |
13.05 | Eurosport 2 | Šalke 04 – Majnc |
13.30 | Sport klub 1 | Fudbal: Čelzi – Votford, direktno |
13.30 | Arenasport 4 | Vaterpolo: Partizan – Mladost |
13.55 | Sport klub 3 | NBA live |
14.00 | RTS 2 | Strongman champions league 2017. (Kanada) |
14.00 | Sport klub 2 | ATP Antverpen, polufinale, direktno |
14.00 | Eurosport | Snuker, Engleska |
14.00 | Arenasport 2 | Košarka, pregled ABA lige |
14.00 | Arenasport 3 | Fudbal, magazin Lige šampiona |
14.15 | Sport klub 3 | Košarka: Karšijaka – Galatasaraj, direktno |
14.30 | Arenasport 3 | Fudbal, pregled Lige Evrope |
14.30 | Arenasport 2 | Tenis, Kremlin kup, direktno |
14.45 | Arenasport 4 | Vaterpolo: Jug – Jadran |
15.00 | Arenasport 1 | Fudbal: Crvena zvezda – Arsenal |
15.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Cibalija – Slaven, direktno |
15.15 | Eurosport 2 | Ajntraht Frankfurt – Dortmund |
15.15 | SOS | SOS kolaž |
15.25 | Sport klub 1 | Najava Premijer lige |
16.00 | Arenasport 4 | Rukomet: Rostov Don – Gjori |
16.00 | Sport klub 3 | Košarka: Tofas – Bešiktaš, direktno |
16.00 | Sport klub 1 | Fudbal: Hadersfild – Mančester Junajted, direktno |
16.30 | SOS | SOS vesti |
16.55 | HRT 2 | Rukomet: Lokomotiva – Podravka |
17.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Monako – Kaen, direktno |
17.00 | Arenasport 1 | Košarka: Budućnost – Mega, direktno |
17.15 | SOS | Fudbalski miks |
17.30 | Eurosport | Superbajk, Svetsko prvenstvo |
17.30 | Eurosport 2 | Fudbal – Bundesliga |
17.45 | Arenasport 4 | Košarka, pregled Endesa lige |
17.50 | Sport klub 3 | NBA |
17.55 | Sport klub 1 | Pregled Evrolige |
17.55 | Sport klub 2 | SK miks |
17.55 | RTS 2 | Rukomet: Obilić – Šamot, prenos |
18.00 | SOS | Treniraj, budi zdrav |
18.00 | Arenasport 4 | Fudbal: Sampdorija -Krotone, direktno |
18.15 | Eurosport | Umetničko klizanje, Kup Rusije |
18.30 | Eurosport 2 | Hamburger – Bajern |
18.30 | Sport klub 1 | Fudbal: Valensija – Sevilja, direktno |
18.30 | Arenasport 2 | Fudbal, pregled Lige šampiona |
18.30 | SOS | SOS vesti |
18.30 | Sport klub 2 | Fudbal: Malatja – Trabzon, direktno |
18.30 | Sport klub 3 | Fudbal: Sautempton – Vest Bromvič, direktno |
19.00 | Arenasport 1 | Košarka: Olimpija – Mornar, direktno |
19.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Hajduk – Dinamo, direktno |
19.05 | SOS | Futsal |
19.30 | Arenasport 2 | Fudbal, najava kola francuske lige |
20.00 | Arenasport 4 | Fudbal, pregled Lige šampiona |
20.00 | Arenasport 2 | Fudbal: Rens – Lil, direktno |
20.10 | Eurosport | Vesti |
20.15 | Eurosport | Snuker, Engleska |
20.30 | Eurosport 2 | Evropski šampionat na pisti, Berlin |
20.30 | Sport klub 2 | Odbojka (ž): Skandići – Kasalmađore, direktno |
20.30 | Sport klub 3 | Moto GP Australija, kvalifikacije, direktno |
20.45 | Arenasport 4 | Fudbal: Napoli – Inter, direktno |
21.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Kazablanka – USM Alžir, direktno |
21.00 | Arenasport 1 | Košarka: Partizan – Igokea, direktno |
21.10 | SOS | Fudbalski miks |
21.30 | Sport klub 3 | Fudbal: Porto – Pakoš Fereira, direktno |
22.00 | Arenasport 2 | Boks |
22.30 | Arenasport 2 | Fudbal: Rabat – Mazembe, direktno, kup konfederacija |
22.30 | Sport klub 2 | Bič Soker: Meksiko -Francuska, direktno |
22.30 | SOS | Sportski dnevnik |
22.35 | Sport klub 1 | Vesti |
22.40 | Eurosport 2 | Vesti |
22.45 | Eurosport 2 | Svetski kup, Lijež, četvrtfinale |
22.45 | Arenasport 4 | Fudbal: Hajduk – Dinamo |
22.55 | Arenasport 1 | Arenasport vesti |
23.00 | Sport klub 1 | Formula 1, SAD, kvalifikacije, direktno |
23.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Napoli – Inter |
23.05 | SOS | Objektiv |
23.05 | RTS 2 | Svet sporta |
23.25 | Eurosport | Vesti |
23.30 | Sport klub 3 | Odbojka (ž): Maribor – Brčko |
23.30 | Arenasport 1 | Rukomet: Rostov Don – Gjori |
23.30 | Eurosport | Fudbal, U17, četvrtfinale |
23.50 | Sport klub 2 | Fudbal: Mančester Siti – Barnli |
00.15 | Sport klub 1 | Bič soker: Meksiko – Francuska |
00.30 | Eurosport | Umetničko klizanje, Kup Rusije |
00.30 | Arenasport 2 | Fudbal: Monako – Kaen |
00.45 | Arenasport 4 | Košarka. Budućnost – Mega |
01.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Sampdorija – Krotone |
01.00 | SOS | Noćni program |
01.00 | Arenasport 1 | Hokej: Pitsburg – Tampa Bej, direktno |
01.30 | Sport klub 1 | Košarka: Tofas – Bešiktaš |
01.30 | Eurosport | Snuker, Engleska |
01.40 | Sport klub 3 | Moto GP AUstralija, direktno |
01.40 | Sport klub 2 | Fudbal: Betis – Alaves |
01.55 | RTS 1 | Strongman champions league 2017. (Kanada) |
02.15 | Arenasport 2 | Dokumentarni film |
02.20 | RTS 2 | Rukomet: Obilić – Šamot, r, |
02.45 | Arenasport 4 | Vaterpolo: Partizan – Mladost |
03.00 | Arenasport 3 | FIFA fudbal |
03.00 | Sport klub 1 | Košarka: Denver – Sakramento, direktno |
03.10 | Sport klub 3 | Trans vorld sport |
03.25 | Sport klub 2 | Fudbal: Stouk – Burnmut |
03.30 | Arenasport 2 | Automoto, Indikar, SOnoma |
03.30 | Arenasport 1 | Fudbal, pregled Lige šampiona |
03.30 | Arenasport 3 | Clubland |
04.00 | Arenasport 3 | Fudbal: Nant – Guingamp |
04.00 | Sport klub 3 | Moto GP AUstralija, direktno |
04.00 | Arenasport 1 | Boks: Murat Gaslev – Krištof – Viodarčik |
04.15 | Arenasport 4 | Fudbal: Real Madrid – Totenhem |
04.30 | Arenasport 2 | Rukomet: Larvik – Vardar |
05.10 | Sport klub 2 | Fudbal: Levante – Hetafe |
05.30 | Sport klub 1 | La liga magazin |
Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.
Izvor Krstarica