Sportski TV program – subota, 21. oktobar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vojvodina – Radnički
08.15 Arenasport 2 Hokej: Tampa Bej – Kolambas
08.25 Sport klub 2 Fudbal: Antalija – Kasimpaša
08.30 Sport klub 1 Najava Premijer lige
08.30 Eurosport Biciklizam. Berlin
08.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 1 Najava španske lige
09.00 Arenasport 1 Košarka: Radnički – Beovuk
09.05 SOS Regenezis
09.30 Sport klub 1 PL Match Pack
09.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
09.30 Sport klub 3 Evroliga. Himki – Žalgiris
09.45 Eurosport Superbajk, Francuska
10.00 Eurosport 2 Evropski šampionat na pisti, Berlin
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Maribor – Liverpul
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
10.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Barselona
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 2 Boks
10.05 Sport klub 2 Fudbal: Vest Hem – Bridžton
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Vestern Sidnej, direktno
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Sport klub 3 Najava španske lige
11.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Cetvrtfinale
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 Eurosport Biciklizam. Berlin
11.15 SOS SOS koš
11.25 Sport klub 3 Najava Premijer lige
12.00 Sport klub 2 VTA Moskva, finale, direktno
12.00 Arenasport 2 Hokej: Montreal – Anahajm
12.00 Arenasport 4 Košarka: Igokea – MZT Skoplje
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Skenderbeg – Partizan
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Jokohama – Kašima, direktno
12.15 Eurosport 2 Osmina finala
12.30 Eurosport Superbajk, Svetsko prvenstvo
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen – Monpelje
13.00 SOS Fudbal, najava kola Superlige
13.05 Eurosport 2 Šalke 04 – Majnc
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Votford, direktno
13.30 Arenasport 4 Vaterpolo: Partizan – Mladost
13.55 Sport klub 3 NBA live
14.00 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Kanada)
14.00 Sport klub 2 ATP Antverpen, polufinale, direktno
14.00 Eurosport Snuker, Engleska
14.00 Arenasport 2 Košarka, pregled ABA lige
14.00 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.15 Sport klub 3 Košarka: Karšijaka – Galatasaraj, direktno
14.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
14.30 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, direktno
14.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jug – Jadran
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Arsenal
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Cibalija – Slaven, direktno
15.15 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Dortmund
15.15 SOS SOS kolaž
15.25 Sport klub 1 Najava Premijer lige
16.00 Arenasport 4 Rukomet: Rostov Don – Gjori
16.00 Sport klub 3 Košarka: Tofas – Bešiktaš, direktno
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Hadersfild – Mančester Junajted, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.55 HRT 2 Rukomet: Lokomotiva – Podravka
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Kaen, direktno
17.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Mega, direktno
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Eurosport Superbajk, Svetsko prvenstvo
17.30 Eurosport 2 Fudbal – Bundesliga
17.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
17.50 Sport klub 3 NBA
17.55 Sport klub 1 Pregled Evrolige
17.55 Sport klub 2 SK miks
17.55 RTS 2 Rukomet: Obilić – Šamot, prenos
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Sampdorija -Krotone, direktno
18.15 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Rusije
18.30 Eurosport 2 Hamburger – Bajern
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Valensija – Sevilja, direktno
18.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige šampiona
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Malatja – Trabzon, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Sautempton – Vest Bromvič, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpija – Mornar, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Dinamo, direktno
19.05 SOS Futsal
19.30 Arenasport 2 Fudbal, najava kola francuske lige
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Rens – Lil, direktno
20.10 Eurosport Vesti
20.15 Eurosport Snuker, Engleska
20.30 Eurosport 2 Evropski šampionat na pisti, Berlin
20.30 Sport klub 2 Odbojka (ž): Skandići – Kasalmađore, direktno
20.30 Sport klub 3 Moto GP Australija, kvalifikacije, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Inter, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Kazablanka – USM Alžir, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Igokea, direktno
21.10 SOS Fudbalski miks
21.30 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Pakoš Fereira, direktno
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 Arenasport 2 Fudbal: Rabat – Mazembe, direktno, kup konfederacija
22.30 Sport klub 2 Bič Soker: Meksiko -Francuska, direktno
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 1 Vesti
22.40 Eurosport 2 Vesti
22.45 Eurosport 2 Svetski kup, Lijež, četvrtfinale
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Hajduk – Dinamo
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Formula 1, SAD, kvalifikacije, direktno
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Inter
23.05 SOS Objektiv
23.05 RTS 2 Svet sporta
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 3 Odbojka (ž): Maribor – Brčko
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Rostov Don – Gjori
23.30 Eurosport Fudbal, U17, četvrtfinale
23.50 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Barnli
00.15 Sport klub 1 Bič soker: Meksiko – Francuska
00.30 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Rusije
00.30 Arenasport 2 Fudbal: Monako – Kaen
00.45 Arenasport 4 Košarka. Budućnost – Mega
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Sampdorija – Krotone
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej, direktno
01.30 Sport klub 1 Košarka: Tofas – Bešiktaš
01.30 Eurosport Snuker, Engleska
01.40 Sport klub 3 Moto GP AUstralija, direktno
01.40 Sport klub 2 Fudbal: Betis – Alaves
01.55 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Kanada)
02.15 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.20 RTS 2 Rukomet: Obilić – Šamot, r,
02.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Partizan – Mladost
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
03.00 Sport klub 1 Košarka: Denver – Sakramento, direktno
03.10 Sport klub 3 Trans vorld sport
03.25 Sport klub 2 Fudbal: Stouk – Burnmut
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, SOnoma
03.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Guingamp
04.00 Sport klub 3 Moto GP AUstralija, direktno
04.00 Arenasport 1 Boks: Murat Gaslev – Krištof – Viodarčik
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Larvik – Vardar
05.10 Sport klub 2 Fudbal: Levante – Hetafe
05.30 Sport klub 1 La liga magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »