Sportski TV program – subota, 18. mart 2017.

TV program – subota, 18. mart 2017.

07.00SOSBorilački sportovi
07.00EurosportSki skokovi
07.00Sport klub 1PL Match Pack
07.10Sport klub 3ATP Masters Indijan Vels, četvrtfinale
07.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
07.30Eurosport 2Kvebek: Kanada, sprint, slobodna tehnika
07.30Sport klub 1Najava Premijer lige
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
07.45EurosportAlpsko skijanje
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Novi Pazar – Radnik
08.00Sport klub 2Fudbal: Bristol Siti – Hadersfild
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emsiija
08.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Lion
08.15Arenasport 2Ragbi: Engleska – Škotska
08.30Eurosport 2Oslo, Norveška, sprint
08.30Sport klub 1Evroliga. Baskonija – CSKA
08.30Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
08.30EurosportSvi sportovi
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.35Sport klub 3VTA Premijer Indijan Vels, polufinale
08.45SOSSOS vesti
08.45EurosportSki skokovi
09.00Arenasport 1Košarka: Beovuk – Mladost
09.05SOSRegenezis
09.30Eurosport 2Polufinale
09.45EurosportNordijska kombinacija
09.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Rostov
10.00Arenasport 2Zimski sportovi, direktno
10.00Sport klub 1VTA Premijer Indijan Vels, polufinale i ATP Masters Indijan Vels, četvrtfinale
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Melburn Siti – Njukasl Džets, direktno
10.00Sport klub 3Najava španske lige
10.30Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Olimpik
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Eurosport 2Dortmund – Ingolštad
11.00Arenasport 1Fudbal: Lil – Marsej
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 2Boks
11.00EurosportSki skokovi
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.30Arenasport 2Zimski sportovi, direktno
11.35Sport klub 2Fudbal: Estoril – Boavista
11.45EurosportBiatlon
12.00Arenasport 3Fudbal: Novi Pazar – Radnik
12.00Arenasport 4Košarka: NCAA liga
12.15Eurosport 2Handzame klasik, Belgija
12.15Sport klub 3Evroliga, polufinale
12.15Sport klub 1SK studio, direktno
12.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Mančester Siti
13.00SOSZona pres
13.00Arenasport 2Košarka, pregled kola ABA lige
13.15Eurosport 2Vikersund, Nroveška, 225 m skakaonica
13.15RTS 1Sport plus
13.25Sport klub 2WTA All Access
13.30Arenasport 2Ragbi: Škotska – Italija, direktno
13.30EurosportNordijska kombinacija
13.30Sport klub 1Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal, direktno
13.45Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
13.55Sport klub 2Mobil 1 grid
14.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
14.00Sport klub 3Fudbal: Notingem Forest – Derbi, direktno
14.15Arenasport 4Vaterpolo: Partizan – Mladost
14.15EurosportSki skokovi
14.15Eurosport 2Milan – Sanremo, Italija
14.15RTS 2Mali fudbal: Igrajmo za šesnaest
14.30Sport klub 2Fudbal: Lokomotiva – Spartak, direktno
14.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
14.45SOSSOS vesti
14.45EurosportBiatlon
15.00Arenasport 1Fudbal: Željezničar – Radnik, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Split – Inter Zaprešić, direktno
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 4Fudbal: Monako – Mančester Siti
15.30Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
15.30Sport klub 1Pregled Evrolige
15.45Arenasport 2Ragbi; Francuska – Vels, direktno
15.45EurosportSki skokovi
15.55Sport klub 3ATP Uncovered
16.15Sport klub 1Fudbal: Atletik Bilbao – Real Madrid, direktno
16.25Sport klub 3WTA All Access
16.30Sport klub 2Trans vorld sport
16.45SOSSOS vesti
16.55SOSAforizmi
17.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Nica, direktno
17.00Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.00Sport klub 3Fudbal: Belenenses – Braga, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Voždovac, direktno
17.05SOSFudbal: Najava kola Superlige
17.25Sport klub 2Pregled Evrolige
17.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
17.45Arenasport 2Boks
17.55Sport klub 2Svet sporta magazin
18.00Arenasport 4Fudbal: Torino – Inter, direktno
18.00Arenasport 2Ragbi: Irska – Engleska, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00EurosportAlpsko skijanje
18.03HRT 2Skijanje
18.10Sport klub 1NBA live
18.20Sport klub 1SK studio, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2Fudbal: Burnmut – Svonsi, direktno
18.30Eurosport 2Ajntraht Frankfurt – Hamburger
18.55SOSAforizmi o sportu
19.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
19.00Sport klub 1ATP Masters, Indijan Vels, polufinale, direktno
19.00Sport klub 3Incycle
19.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Partizan, direktno
19.05SOSObjektiv
19.25Sport klub 3Mobil 1 grid
19.30Arenasport 3Clubland
20.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Ren, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00Sport klub 3Fudbal: Bazel – Grashopers, direktno
20.00Arenasport 2Fudbal: Bordo – Monpelje, direktno
20.15EurosportNordijsko skijanje
20.30Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
20.30Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, Half pajp
20.45Sport klub 2Fudbal: Betis – Osasuna, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Milan – Đenova, direktno
20.55SOSAforizmi
21.00Arenasport 1Fudbal: Njuels Old Bojs – Velez, direktno
21.00EurosportKonjički sportovi
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Aspen, SAD; slalom, 2. vožnja (ž)
22.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga, direktno
22.00Eurosport 2Aspen, SAD; veleslalom, 2. vožnja
22.00Sport klub 3Pregled Evrolige
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Porto
22.15EurosportBiciklizam: Milano – San Remo
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 3Fudbal: Šimicu – Kašima
22.30Eurosport 2Vikersund, Nroveška, 225 m skakaonica
22.45Arenasport 4Fudbal: Partizan – Voždovac
22.45Sport klub 2NBA live
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Košarka: Atlanta – Portland, direktno
23.10SOSFutsal
23.15Eurosport 2Kvebek, Kanada, 15 km masovni start klasičnim stilom
23.20EurosportZimski sportovi
23.30Sport klub 1Fudbal: Stouk – Čelzi
23.30Arenasport 1Fudbal: Torino -Inter
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
00.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Kopenhagen
00.15Sport klub 3Fudbal: Lokomotiva – Spartak
00.30Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
00.30Arenasport 2Košarka, NCAA liga, direktno
00.45SOSZona pres
01.15Sport klub 1Fudbal: Bazel – Grashopers
01.30Arenasport 1Fudbal: Željezničar – Radnik
01.30Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
01.45Arenasport 3Fudbal: Independiente Medelin – River Plate
02.00Sport klub 3Odbojka (ž): Konelijano – Modena
02.15Arenasport 4Fudbal: Melburn Siti – Njukasl Džets, direktno
02.30SOSNoćni program
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
03.00Sport klub 1NBA Action
03.15Sport klub 2Fudbal: Eibar – Espanjol
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 1Dokumentarni film
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Sankt Petersburg, pregled
03.30Sport klub 1SK intervju: Andrea Trinhijeri
03.35Sport klub 3Profi boks, Arhus, Danska
04.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Monpelje
04.15Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Rostov
04.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Meškov Brest
04.55Sport klub 2Fudbal: Stouk – Čelzi
05.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: