Sportski TV program – subota, 16. septembar 2017.

Sportski TV program – subota, 16. septembar 2017.

07.00SOSBorilački sportovi
07.00Eurosport 2EP, Luksemburg, četvrtfinale
07.00EurosportBiciklizam
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
07.40Arenasport 2Boks
08.00Sport klub 2Fudbal: Sparta – AZ Alkmar
08.00Arenasport 1FINA akvatiks
08.00Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Bate Borisov
08.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Bordo
08.10Arenasport 2Greag sporting moment
08.15Sport klub 3Ekstremni svet sporta
08.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.30Sport klub 1Vesti
08.35Eurosport 2FISU priča o sportisti
08.40Arenasport 2Odbojka: Francuska – Italija, direktno
08.40Sport klub 3ATP Uncovered
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Britanski šampionat, 3. trka
09.00Arenasport 1Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Elverum Handbal
09.00Sport klub 1PL Match Pack
09.05SOSRegenezis
09.10Sport klub 3WTA All Access
09.30Sport klub 1Košarka: Rusija – Srbija
09.30Eurosport 2Evropsko prvenstvo, Nirburgring, Nemačka
09.35Sport klub 3Fudbal: Lugo – Saragosa
09.45Sport klub 2Fudbal: Burnemut – Bridžton
10.00Arenasport 3Fudbal: Lajpcig – Monako
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Eurosport 2EP; Luksemburg, polufinale (ž)
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo
10.30SOSSOS vesti
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Klub Briž – Mehelen
11.00Arenasport 2Boks
11.00Arenasport 4Poker
11.10Sport klub 1Najava španske lige
11.15SOSSOS koš
11.20Sport klub 3Dejvis kup: Belgija – Australija
11.35Sport klub 1Najava Premijer lige
11.35Sport klub 2Na današnji dan
11.40Sport klub 2Košarka: Španija – Slovenija
12.00Sport klub 1SK studio
12.00Arenasport 4Red Bul,Porto, pregled
12.00Arenasport 3Fudbal: Vardar – Zenit
12.15Arenasport 2Odbojka: Japan – Iran, direktno
12.30Eurosport 2Watts
12.45EurosportBiciklizam: Velika Britanija
13.00Sport klub 1Fudbal: Levante – Valensija, direktno
13.00SOSFudbal, najava kola Superlige
13.00Arenasport 4Triatlon, Roterdam, direktno
13.00Arenasport 1Fudbal: Tuluz – Bordo
13.15RTS 1Sportski dnevnik
13.20Sport klub 3Na današnji dan
13.30Eurosport 2EP, Nirburgring, Nemačka
13.30Sport klub 2Fudbal: Kristal Palas – Sautempton, direktno
13.35Sport klub 3Fudbal: Šangaj – Šangaj Shenhua, direktno
13.45EurosportBiciklizam: Valonija
14.00RTS 2Strongman champions league 2017 (Norveška)
14.00Eurosport 2Hanover 96- Hamburg
14.00Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
14.00RTS 1Tenis: Dejvis kup: Francuska – Srbija, prenos
14.30Arenasport 3Fudbal, najava italijanske lige
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
15.00Arenasport 3Fudbal: Krotone – Inter, direktno
15.00Sport klub 1Formula 1, Singapur, kvalifikacije
15.00Arenasport 1Fudbal: Sutjeska – Rudar, direktno
15.15SOSSOS kolaž
15.15Eurosport 2Bajern Minhen – Majnc
15.30Sport klub 3PL Match Pack
15.30Arenasport 4Boks
15.30Republika SrpskaTenis: Čelendžer „Banjaluka 2017“, polufinale
15.30Sport klub 2Fudbal: CSKA – Rostov, direktno
15.55HRT 2Rukomet: Zagreb – Kristijanštad
16.00Sport klub 3Fudbal: Hal – Sanderlend
16.00Arenasport 2Triatlon, Roterdam
16.00Arenasport 4Rukomet: Kristianštad – Zagreb, direktno
16.15Sport klub 1Fudbal: Hetafe – Barselona, direktno
16.30SOSSOS vesti
17.00EurosportAuto trke F3
17.00Sport klub 2Rukomet: Helvetia – Granolers, uključenje, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Strazbur, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Osijek, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.30HRT 2Tenis: Kolumbija – Hrvatska
17.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo
17.55Sport klub 3InCycle
18.00Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Bolonja, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.30Sport klub 1Fudbal: Totenhem – Svonsi, direktno
18.30Arenasport 2Fudbal, pregled Lige Evrope
18.30Sport klub 2Fudbal: Barnli – Aston Vila, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Lajpcig – Menhengladbah
18.30Sport klub 3Fudbal: Betis – Deportivo, direktno
18.50EurosportAuto trke: Svetski šampionat izdržljivosti
19.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Dinamo, direktno
19.00Arenasport 2Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
19.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Napredak, direktno
19.05SOSFutsal
19.30Arenasport 2Fudbal,najava kola francuske lige
20.00Arenasport 4FIFA fudbal
20.00Arenasport 2Fudbal: Dižon -Sent Etijen, direktno
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.30Eurosport 2Kastele, Francuska
20.30Sport klub 2Fudbal: Numansija – Hihon
20.30Sport klub 3NFL: Tampa Bej
20.45Arenasport 4Fudbal: Roma – Verona, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Atletiko Madrid – Malaga, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Ponte Preta – Atletiko GO, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Bate Borisov
21.10SOSFudbalski miks
21.30Sport klub 3Fudbal: Sporting – Tondela
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Atlanta Junajted – Orlando Siti
22.00Arenasport 2Boks:Smit – Skoglund, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 2Fudbal: Totenhem – Svonsi
22.45Sport klub 1Zlatni momenti Ju sporta
22.45Arenasport 4Fudbal: Vojvodina – Napredak
22.50RTS 2Svet sporta
22.55Arenasport 1Vesti
23.00EurosportEvropski reli šampionat
23.00Arenasport 3Fudbal: Seltik – PSŽ
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSObjektiv
23.25Sport klub 3Rukomet: Helvetia – Granolers
23.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
23.30EurosportAuto trke: Svetski šampionat izdržljivosti
23.30Sport klub 1Fudbal: Liverpul – Barnli
00.00Arenasport 2Fudbal: Krotone – Inter
00.00Arenasport 1Fudbal: Botafogo – Santos, direktno
00.20Sport klub 2Fudbal: Hal – Sanderlend
00.45Arenasport 4Fudbal: Sutjeska – Rudar
01.00Arenasport 3Fudbal: Independiente – Lanus, direktno
01.00SOSNoćni program
01.15EurosportSvi sportovi
02.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Bolonja
02.00RTS 1Strongman champions league 2017 (Nemačka)
02.05Sport klub 2Fudbal: Betis – Deportivo
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.40Sport klub 3Fudbal: CSKA – Rostov
02.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
02.45RTS 1Tenis: Dejvis kup: Francuska – Srbija, r.
03.00Sport klub 1Dejvis kup: Belgija – Australija, VTA Kvebek, polufinale
03.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.15Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
03.30Arenasport 2Automoto: Indikar Votkins Glen, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.50Sport klub 2Fudbal: Votford – Mančester Siti
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Strazbur
04.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
04.15Arenasport 4Fudbal: Fejnord – Mančester
04.25Sport klub 3Fudbal: Kristal Palas – Sautempton
04.30Arenasport 1Fudbal: Slaven – Osijek
04.40Arenasport 2Odbojka: Italija – SAD, direktno
05.35Sport klub 2Fudbal: Levante – Valensija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: