Sportski TV program – subota, 14. oktobar 2017.

Sportski TV program – subota, 14. oktobar 2017.

07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Zagreb
07.40 Sport klub 3 Na današnji dan
07.45 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Iskra – Budućnost
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Fluminense
08.00 Sport klub 3 Fudbal: Kašima – Hirošima, direktno
08.30 Eurosport Auto trke
08.30 Eurosport 2 Nemačka – Gvineja
08.30 Arenasport 1 Košarka: Strazbur – Olimpija
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 1 Vesti
09.05 SOS Regenezis
09.30 Sport klub 1 Najava Premijer lige
09.45 Eurosport 2 Linc, Austrija, četvrtfinale
09.50 Sport klub 2 Atletiks
09.55 Sport klub 3 Ragbi: Ulster – Vasps
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francusk elige
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Sport klub 1 Najava španske lige
10.15 Sport klub 2 Evroliga: Žalgiris – Crvena zvezda
10.20 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
10.30 Sport klub 1 ATP Šangaj, polufinale, direktno
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.35 RTS 2 Tenis, Šangaj, polufinale, prenos
10.45 Eurosport Fudbal, U17: Nemačka – Gvineja
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Viktori – Melburn Siti, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS SOS koš
11.35 Sport klub 3 NFL Gameday
12.00 Eurosport Tenis: VTA Linc
12.00 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
12.00 Eurosport 2 Nemačka – Gvineja
12.00 Arenasport 4 Košarka. Split – Zrinjski
12.00 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
12.00 Sport klub 3 Moto GP Japan, kvalifikacije
12.00 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Giresun, direktno
12.30 Sport klub 1 SK studio
12.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
13.00 SOS Fudbal, najava kola Superlige
13.00 Eurosport Biciklizam, Turska
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Iskra – Budućnost
13.00 Sport klub 3 Fudbal: Atletik Bilbao – Sevilja, direktno
13.00 Eurosport 2 Linc, Austrija, četvrtfinale
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Monako
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Mančester Junajted, direktno
13.45 Arenasport 4 Hokej: Vašington – Nju Džersi
14.00 Eurosport 2 Štutgart – Keln
14.00 Sport klub 2 ATP Šangaj, polufinale, direktno
14.30 Arenasport 2 Boks
14.40 RTS 2 Tenis, Šangaj, polufinale, prenos
15.00 Sport klub 3 Atletiks
15.00 Arenasport 2 Košarka: Split – Zrinjski Mostar
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Istra – Rijeka, direktno
15.00 Arenasport 1 Rukomet: Čehovski Medvedi – Metalurg, direktno
15.15 Eurosport 2 Bajern Minhen – Frajburg
15.25 Sport klub 3 Najava Premijer lige
15.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
16.00 Eurosport FIFA fudbal
16.00 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva, direktno
16.00 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Srbija)
16.00 Sport klub 2 Na današnji dan
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Lask – Salcburg, direktno
16.15 Eurosport Fudbal, U17: Engleska – Irak
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Hetafe – Real Madrid
16.15 Sport klub 2 Ragbi: Rasing – Lester, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
16.45 Arenasport 2 Fudbal, magazin Lige Evrope
17.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Partizan, direktno
17.00 HRT 2 Magazin Lige šampiona
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Dižon – PSŽ, direktno
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Arenasport 2 Rukomet: Nant – Kristianštad, direktno
17.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Lacio, direktno
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Krasnodar – CSKA, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.10 Sport klub 2 Zlatni momenti Ju sporta
18.15 Eurosport Fudbal, U17: Nemačka – Gvineja
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Votford – Arsenal, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Vulvs – Aston Vila, direktno
18.30 Eurosport 2 Dortmund – Lajpcig
19.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – FMP, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Osijek, direktno
19.05 SOS Futsal
19.15 Eurosport Biciklizam, Turska
19.15 Arenasport 2 FIFA fudbal
20.00 Sport klub 3 NBA Action
20.00 Sport klub 2 Vaterpolo: Crvena z vezda – Sabadel, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, italijanska liga, studio
20.00 Arenasport 2 Fudbal: St Etijen – Mec, direktno
20.05 Eurosport Tenis: VTA Linc
20.30 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 5. etapa
20.30 Sport klub 3 Odbojka (ž): Novara – Busto Arsizio, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko Madrid – Barselona, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Napoli, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Cedevita, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Mehelen -Anderleht
21.10 SOS Fudbalski miks
21.10 Eurosport 2 Vesti
21.15 Eurosport 2 Šangaj, Kina, kvalifikacije
21.50 Sport klub 2 NBA Live
22.00 Arenasport 2 Boks: Džordž Grouvs – Džejmi Koks, direktno
22.00 Eurosport 2 Šangaj, Kina, MAC3
22.00 Eurosport Fudbal, U17: Engleska – Irak
22.05 Sport klub 2 Jahting, Roleks kup, direktno
22.25 Sport klub 3 Pregled Evrolige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 5. etapa
22.35 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Mančester Junajted
22.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
22.45 Sport klub 1 Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
23.00 RTS 2 Svet sporta
23.00 Arenasport 4 Fudbal: Velez – Njuels, direktno
23.05 Sport klub 3 ATP Šangaj, polufinale
23.05 SOS Objektiv
23.20 Eurosport Auto trke
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
23.30 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Stouk
23.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
23.30 Eurosport 2 Linc, Austrija, polufinale
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Vasko – Botafogo, direktno
00.00 Arenasport 2 Boks
00.15 Eurosport Biciklizam, Turska
00.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
00.30 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Barselona
00.45 Sport klub 3 Fudbal: Konja – Galatasaraj
00.45 Arenasport 4 Košarka: Zadar – Partizan
01.00 Arenasport 2 Hokej: Toronto – Montreal, direktno
01.20 Sport klub 1 Na današnji dan
01.30 Eurosport Tenis: VTA Linc
01.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
01.40 Sport klub 1 Moto GP Japan, direktno
01.50 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Kanada)
01.55 RTS 2 Tenis, Šangaj, r.
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Lacio
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Melburn Siti
02.20 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Čelzi
02.30 Sport klub 3 Ragbi: Lenster – Monpelje
02.45 Arenasport 4 Boks
03.00 Eurosport Fudbal, U17: Engleska – Irak
03.05 Sport klub 1 Trans vorld sport
03.15 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring, pregled
03.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija
04.00 Sport klub 1 Moto GP Japan, direktno
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo – Osijek
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Guingamp – Rens
04.05 Sport klub 2 Fudbal: Atletik Bilbao – Sevilja
04.10 Sport klub 3 Fudbal: Votford – Arsenal
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Barselona
05.50 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem – Burnmut

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: