Sportski TV program – sreda, 30. avgust 2017.

Sportski TV program – sreda, 30. avgust 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.30Eurosport 2Eskaljdes Engordanj – Taragona, 4. etapa
07.45Sport klub 2Barsa TV: USA tur
07.45Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale žene
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Odbojka na pesku, EP, finale žene
08.00Arenasport 4Fudbal: Nica – Napoli
08.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Šapekoense
08.15Sport klub 2Fudbal: Svonsi – Mančester Junajted
08.20Sport klub 3NBA specijal: Čikago
08.30Eurosport 2Evropsko prvenstvo
08.30EurosportBiciklizam
08.45Sport klub 3Košarka: Srbija – Rusija
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Baskonia – Tenerife
09.00Eurosport 2Udevala, Švedska, 2. trka
09.00Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale muškarci
09.00Sport klub 1Jedrenje
09.05SOSSOS bubamara
09.30Eurosport 2Univerzijada: Tajpej, Tajvan
09.55EurosportPriča o sportisti
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Automoto, Nemačka
10.00Arenasport 3Fudbal: Sevilja – Istanbul Basaksehir
10.00EurosportKošarka
10.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan
10.00Sport klub 1Džudo SP, Budimpešta, prenos
10.30SOSSOS vesti
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.35Sport klub 3Fudbal: Atletik Bilbao – Hetafe
10.40Sport klub 2VTA Nju Hejven
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSDa li znate?
11.00EurosportAuto trke
11.00Arenasport 1Fudbal: Šefild Junajted – Lester
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30EurosportReli
11.55Sport klub 2Ekstremno jedrenje, Barselona
12.00Arenasport 4Košarka: Šarlroa – Partizan
12.00Arenasport 3Fudbal: Stouk Siti – Arsenal
12.00Arenasport 2Bejzbol: Pitsburg – LA Dodžers
12.05EurosportAuto trke
12.20Sport klub 2Pregled Naskar, Tenesi
12.25Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
12.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 10m (ž)
12.35EurosportTenis: US open
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Rijeka – Olimpijakos
13.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 4. dan
13.15Sport klub 2Pregled ATP Sinsinati
13.30Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Everton
13.45Arenasport 4Milan TV
13.45Arenasport 3Fudbal: Atletiko – Independiente
14.00EurosportBiciklizam: Španija
14.00SOSSOS kolaž
14.10Sport klub 2Pregled turske lige
14.15Arenasport 4Automoto, Mobil auto
14.15Sport klub 3KHL: SKA – CSKA
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
15.00EurosportBiciklizam: Španija, prenos
15.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan
15.00Arenasport 1Fudbal: Zeta – Sutjeska
15.05Sport klub 2Fudbal: Bajern – Leverkuzen
15.15Sport klub 1Pregled portugalske lige
15.15Arenasport 4Red Bul, Kazanj, pregled
15.15SOSSOS mreža
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Nemačka
16.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Kaljari
16.00Sport klub 3Jedriličarstvo, St Petersburg
16.00Sport klub 1Džudo SP, Budimpešta, za medalju, prenos
16.15Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 4. dan
16.15Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Istanbul Basaksehir
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Leven
16.45Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
16.50Sport klub 2Pregled Segunda divizion
16.55Sport klub 3ATP Sinsinati, pregled
16.55SOSDa li znate?
17.05SOSSOS kolaž
17.15Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
17.45Arenasport 1Košarka: Italija – Srbija, direktno (Akropolis kup)
17.45EurosportBiciklizam: Španija
17.50Sport klub 3NFL: Tampa Bej
18.00Sport klub 2VTA Nju Hejven, osmina finala, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Radnički – Mladost, direktno
18.00EurosportTenis: US open, prenos
18.00Arenasport 3Fudbal: Maribor – Hapoel
18.00Arenasport 2Great Sporting momments
18.30Arenasport 2Automoto, Mobil auto
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1SK miks
18.40Sport klub 3Biciklizam, Arktička trka, pregled
18.45Eurosport 2Benikasim – Alkosebre, 5. etapa
19.00Sport klub 1KHL: Slovan – Dinamo Minsk, prenos
19.00Arenasport 2Rukomet: Leven – Kil, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
19.30Sport klub 3LA Liga magazin
19.45SOSObjektiv
20.00Sport klub 3PL Netbusters
20.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 4. dan
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
20.30Sport klub 3NFL: Klivlend – Njujork Džajants
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 2Fudbal: Kopenhagen – Karabeg, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: CSKA – Jang Bojs, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Sporting, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Slavija Prag – Apoel, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
20.55SOSDa li znate?
21.00EurosportTenis: Gem, set i Mats“
21.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 1. dan
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.15EurosportTenis: US open, prenos
21.15Sport klub 1Program iz studija – U susret fudbalu i košarci, prenos
22.00Eurosport 2Vuelta, pregled dana
22.30SOSSOS vesti
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled francuske lige
22.45Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
22.45Arenasport 2Boks: Lomačenko -Mariaga
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
22.50Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Vest Hem
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.10SOSSOS koš
23.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 1. dan
23.30Sport klub 2Košarka: Srbija – Rusija
23.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
00.00Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 2Fudbal: Radnički – Mladost
00.00Sport klub 1La liga magazin
00.00Arenasport 4Košarka: Italija – Srbija
00.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
00.12RTS 1Sportski dnevnik
00.30Sport klub 1Fudbal: Braga – Porto
00.30Arenasport 3Fudbal: Šapekoense – Korintians, direktno
00.30Arenasport 1Fudbal: Slavija Prag – Apoel
00.40Sport klub 3Fudbal: Selta – Sosijedad
01.00Sport klub 2VTA Nju Hejven, osmina finala, direktno
01.00EurosportTenis: Gem, set i Mats“
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Sport klub 1Top tenis
02.30Arenasport 3Pregled belgijske lige
02.30Sport klub 3Svet sporta magazin
02.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
02.40Sport klub 1Fudbal: Genčlerbirligi – Fenerbahče
02.45Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Gremio, direktno
02.45Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Botafogo, direktno
02.45Arenasport 4Fudbal: Nacional – Estudiantes, direktno
02.50Sport klub 2Fudbal: Totenhem – Čelzi
02.55Sport klub 3ATP Uncovered
03.20Sport klub 3ATP Sinsinati, finale
03.30Arenasport 2Automoto, Nemačka
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Berlin
04.40Sport klub 2Fudbal: Atletik Bilbao – Hetafe
04.45Arenasport 4Automoto, Nemačka
04.45Arenasport 1Fudbal: Bohemians – Slavija Prag
04.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola superlige Srbije
05.00Sport klub 3Pregled španske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: