Sportski TV program – sreda, 3. maj 2017.

Sportski TV program – sreda, 3. maj 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.00Sport klub 1Premijer liga, legende
07.20Sport klub 3Košarka: Zenit – Riga
07.30Eurosport 2SP Šefild, finale
07.30EurosportĐiro d’Italija
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina
08.00Sport klub 2Ekstremno jedrenje, Kina
08.15Arenasport 2Hokej: Vašington – Pitsburg
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.30Eurosport 2Češka – Francuska
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30EurosportSnuker: SP Šefild
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 3Fudbal: Rendžers – Seltik
09.00Arenasport 1Košarka, FIBA liga šampiona, finale
09.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Arsenal
09.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Juta
09.05SOSSOS bubamara
09.25Sport klub 2Evroliga: Olimpijakos – Efes
09.30Eurosport 2Portugal – UAE
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Ateltiko Madrid
10.00EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
10.05EurosportTenis: ATP Estoril
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.40Sport klub 3Pregled Championship-a
11.00Eurosport 2WTCC magazin
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: Angers – Lion
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Pregled Segunda divizion
11.00Sport klub 2ATP Minhen, direktno
11.10Sport klub 3Fudbal: CSKA – Spartak
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Eurosport 2EP, Monca, Italija
11.40EurosportĐiro d’Italija
12.00Eurosport 2SP Asen, Holandija, 2. trka
12.00Arenasport 4Košarka: Tenerife – Venecija
12.00Arenasport 2Bejzbol: Baltimor – Boston
12.00Arenasport 3Fudbal: Arka Gdinija – Leh Poznanj
12.00Sport klub 1Fudbal: Braga – Sporting
12.40Eurosport 2Potera istorije
12.45Eurosport 2Eštoril, Portugal, 2. i 3. dan
13.00EurosportFudbal: Španija – Turska, mladi
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Lacio
13.00Sport klub 3Pregled ruske lige
13.30Sport klub 3NBA specijal: potezi meseca – Decembar
13.45Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Pert Glori
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
13.45Sport klub 1Pregled portugalske lige
14.00SOSFutsal, pregled kola
14.00Sport klub 3Košarka: Golden Stejt – Juta
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Pregled ruske lige
14.45Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Ateltiko Madrid
15.00Sport klub 1NBA Live
15.00SOSSOS mreža
15.00EurosportFudbal: Francuska – Mađarska, mladi
15.00Arenasport 1Fudbal: Votford – Liverpul
15.15Sport klub 1Evroliga: Olimpijakos – Efes
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.30Arenasport 2Automoto, Argentina
15.50Sport klub 3Fudbal: Malaga – Sevilja
16.00Arenasport 3Fudbal: Torino – Sampdorija
16.25RTS 2Odbojka (ž), finale plej ofa
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Monpelje – Vezprem
16.30Arenasport 4Fudbal, Milan TV
16.45Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Ateltiko Madrid
16.50Sport klub 1Evroliga specijal: Nando de Kolo
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05SOSFudbalski miks
17.20Sport klub 1Evroliga, specijal
17.30EurosportFudbal: Hrvatska – Italija, mladi
17.35Sport klub 3La liga magazin
17.45Eurosport 2WTCC magazin
18.00Sport klub 1Košarka: Trabzon – Fenerbahče
18.00SOSFutsal, pregled kola
18.00Arenasport 3Fudbal: Rad – Radnik
18.00Arenasport 4Fudbal, Liga Evrope, studio
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
18.05Sport klub 3Fudbal: Benfika – Estoril
18.15Eurosport 2SP Asen, Holandija, 1. i 2. trka
18.30SOSSOS vesti
18.45Arenasport 4Fudbal: Ajaks – Lion, direktno
18.45Sport klub 2Na današnji dan
18.45Arenasport 1Hokej: Otava – Njujork Rendžers
18.50SOSDa li znate?
19.00Sport klub 2Svet sporta magazin
19.00RTS 2Rvanje
19.05SOSSportski savez Srbije
19.30EurosportTenis: ATP Estoril, prenos
19.30Sport klub 2ATP Uncovered
19.45SOSEuromotus, LBS Beograd
19.45Eurosport 2Poseta istorije
19.50Eurosport 2Francuska – Mađarska
19.55Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
19.55Sport klub 3InCycle
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Sport klub 2Košarka: Darušafaka – Galatasaraj, direktno
20.00Sport klub 1PL Netbusters
20.05RTS 1Fudbal, Liga šampiona
20.15Arenasport 2Dokumentarni film
20.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Juta
20.30Sport klub 3Odbojka (ž): Novara – Modena, direktno
20.35HRT 2Fudbal: Monako – Juventus
20.40RTS 1Fudbal: Monako – Juventus
20.45Arenasport 1Rukomet: Barselona – Kil
20.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Juventus, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 4Bejzbol: Baltimor – Boston
20.55SOSDa li znate?
21.00Eurosport 2Trka kroz Azerbejdžan, 1. etapa
21.00SOSFudbalski miks
21.15Eurosport 2Hrvatska – Italija
21.50Sport klub 2Evroliga, specijal
22.00Arenasport 2Boks
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2Điro d’Italija, Best of
22.20Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1FIFA Fudbal, emisija
22.30Sport klub 1NBA specijal: potezi meseca – Decembar
22.30Sport klub 2La liga magazin
22.35Sport klub 3ATP Barselona, finale: Tim – Nadal
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
23.00Sport klub 2Fudbal: Ural – Lokomotiva
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00EurosportFudbal: Hrvatska – Italija, mladi
23.00Sport klub 1Vesti
23.15Eurosport 2Potera istorije
23.20Eurosport 2SP Šefild, finale
23.25Arenasport 1Arenasport vesti
23.30SOSSOS mreža
23.30Sport klub 1Košarka: Zenit – Riga
23.30RTS 1Liga šampiona
00.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Lion
00.00Arenasport 2Automoto, Argentina
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
00.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Juventus
00.15Sport klub 3ATP Uncovered
00.30EurosportTenis: ATP Estoril
00.45SOSSOS vesti
00.45Sport klub 3Fudbal: Bolton – Piterboro
01.00SOSTotal soker
01.00Sport klub 2Odbojka (ž): Novara – Modena
01.00Arenasport 2Automoto, mobil auto
01.05Sport klub 1Fudbal, španska liga, najbolja utakmica
01.30Arenasport 2Hokej: Vašington – Pitsburg, direktno
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
01.45Arenasport 3Clubland
02.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
02.15Arenasport 3FIFA Fudbal, emisija
02.30Sport klub 3PL Netbusters
02.40Sport klub 2Fudbal: Volfsburg – Bajern
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
02.45Arenasport 1Fudbal: Flamento – Univerzidad Katolika, direktno
02.45Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Šapekoense, direktno
02.55Sport klub 1La liga
03.00Sport klub 3Naskar, Ričmond
03.30Sport klub 1Košarka: San Antonio – Hjuston, direktno
04.00Arenasport 2Boks
04.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Juventus
04.25Sport klub 2Evroliga, plej of
04.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Pik Seged
04.35Arenasport 3Fudbal: Nica – PSŽ
05.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola australijske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: