Sportski TV program – sreda, 27. septembar 2017.

Sportski TV program – sreda, 27. septembar 2017.

07.00Eurosport 2Watts
07.00Sport klub 2Fudbal: Basaksehir – Trabzon
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.30EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
07.40Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Radnički
08.00Arenasport 4Fudbal: Barnli – Lids Junajted
08.15Sport klub 3Dejvis kup: Francuska – Srbija
08.15Arenasport 2Odbojka: SAD – Brazil
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
08.30Eurosport 2Nirnberg, Nemačka, pregled
08.45SOSSOS vesti
08.45Sport klub 2Fudbal: Real Sosijedad – Real Madrid
09.00Arenasport 1Rukomet: Meškov Brest – Dinamo Pančevo
09.00Eurosport 2Reli, Evropski šampionat
09.00EurosportPregled MLS
09.05SOSSOS bubamara
09.10Sport klub 3Fudbal (ž): Srbija – Austrija
09.30Eurosport 2Ostin, SAD, pregled
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Apoel
10.00Eurosport 2Potera istorije
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
10.30EurosportSuperbajk
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Bergen, Norveška, juniori, hronometar (m)
10.30SOSSOS vesti
10.45Sport klub 2Fudbal: CSKA – Rostov
11.00Arenasport 2Boks
11.00Arenasport 1Fudbal: Lester – Liverpul
11.00Arenasport 4Poker
11.05Sport klub 3Pregled Naskar, plej of: Čikagolend
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30EurosportSnuker: Kina
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
12.00Sport klub 3Fudbal: Barselona – Eibar
12.00Eurosport 2Potera istorije
12.00Arenasport 2Bejzbol, MLS
12.00Arenasport 3Fudbal: Estudiantes – Nacional
12.25Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Everton
12.30Eurosport 2Gran pri, Jušen, Kina, 3. dan
12.45Arenasport 1Fudbal: Bolonja – Inter
13.00SOSFudbalski miks
13.00EurosportSvi sportovi
13.30EurosportKuća slavnih Sidnej
13.45Arenasport 3Fudbal: Reding – Svonsi
13.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
13.45Sport klub 3Pregled turske lige
14.00SOSSOS kolaž
14.00Sport klub 1Španska liga, pregled
14.15Sport klub 2Košarka: Španija – Rusija
14.15Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
14.30Arenasport 1Košarka: Cedevita – FMP, direktno
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30EurosportKuća slavnih: Peking
14.35Sport klub 3Pregled portugalske lige
14.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
15.00Sport klub 1Portugalska liga, pregled
15.15SOSSOS mreža
15.15Sport klub 3Jedriličarstvo: St Peterburg
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
15.30EurosportKuća slavnih: Rio
15.30Arenasport 3Clubland
15.45Sport klub 1Premijer liga, pregled
15.55Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Lester
16.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
16.05Sport klub 3NFl: Njujork Džajants – Detroit
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Apoel
16.15Arenasport 2Rukomet: Kil – PSŽ
16.15Arenasport 1Automoto, Mobil auto
16.30SOSSOS vesti
16.30EurosportOlimpijski rekordi
16.40Sport klub 1Fudbal: Bursa – Galatasaraj
16.45Arenasport 1Košarka: Mega – Igokea, direktno
17.00Eurosport 2Nirnberg, Nemačka, pregled
17.00Arenasport 3Fudbal: Borac – Crvena zvezda, direktno
17.05SOSSOS kolaž
17.30EurosportSnuker: Kina
17.30Eurosport 2Reli, Evropski šampionat
17.35HRT 2Rukomet (ž): Hrvatska – Švajcarska
17.40Sport klub 2Fudbal: Barselona – Eibar
17.45Arenasport 2Rukomet: Novi Sad – Metalurg, direktno
18.00Eurosport 2Watts
18.00Arenasport 4FIFA fudbal
18.15Eurosport 2Keln – Ajntraht Frankfurt
18.25Sport klub 3La liga magazin
18.30Arenasport 1FIFA fudbal
18.30Arenasport 4Fudbal: Benevento – Roma
18.30Sport klub 1NBA (ž): Minesota – Los Anđeles
18.30SOSSOS vesti
18.50SOSDa li znate?
18.55Sport klub 3Pregled holandske lige
19.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Cibona, direktno
19.00O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Napredak, direktno
19.00EurosportBiciklizam
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Sport klub 2Svet sporta magazin
19.30Arenasport 2Fudbal, pregled francuske lige
19.45SOSObjektiv
19.55Sport klub 2ATP Uncovered
20.00RTS 1Liga šampiona
20.00Sport klub 3Fudbal: Sevilja – Las Palmas
20.05HRT 2Liga šampiona
20.15Arenasport 2Red Bul, Lausicring
20.25Sport klub 2Pregled ruske lige
20.30Eurosport 2Hamburg – Dortmund
20.30Sport klub 1Rukomet: Ademar Leon – Barselona, prenos
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.30EurosportPregled MLS
20.35HRT 2Fudbal, Liga šampiona
20.40RTS 1Fudbal: PSŽ – Bajern
20.45Arenasport 4Fudbal: Juventus – Fiorentina, direktno
20.45Arenasport 2Fudbal: Lacio – Napoli
20.45Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
20.55SOSDa li znate?
21.00Sport klub 2Fudbal: Deportivo – Alaves, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Barton Albion, direktno
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.15Arenasport 1Košarka: Mornar – Partizan, direktno
21.30EurosportAuto trke F3
22,55Arenasport 1Arenasport vesti
22.00EurosportTenis: Lejver kup
22.00Sport klub 1Moto GP Aragon, trka
22.25Eurosport 2Vesti
22.30SOSSportski dnevnik
22.35HRT 2Pregled Lige šampiona
22.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
22.45Arenasport 2Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Siti
22.55Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Arsenal
23.00Eurosport 2Gran pri, Jušen, Kina, 3. dan
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
23.00EurosportBiciklizam
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSOS koš
23.30Arenasport 1Fudbal: Borac – Crvena zvezda
23.30RTS 1Pregled Lige šampiona
23.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
23.45Arenasport 3Foot Brazil, pregled
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – FMP
00.00Sport klub 3Svet sporta magazin
00.00Sport klub 1Tenis: Lejver kup, prag, najbolji mečevi
00.05EurosportSnuker: Kina
00.15Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Šapekoense, direktno
00.30Sport klub 3Rukomet: Barselona – Puente Genil
00.45Arenasport 2Triatlon, Roherdam
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 2Fudbal: Atletik Bilbao – Atletiko Madrid
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Napredak
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
01.55Sport klub 3PL Netbusters
02.15Arenasport 3FIFA fudbal
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.25Sport klub 3Fudbal: Deportivo – Alaves
02.35Sport klub 2Pregled Premijer lige
02.45Arenasport 3Fudbal: Gremio – Botafogo, direktno
02.45Sport klub 1Hokej: Slovan – Vitjaz
02.45Arenasport 4Fudbal: Santos – Barselona, direktno
03.00Arenasport 2Dokumentarni film
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Gejtvej, pregled
03.30Arenasport 1FIFA fudbal
03.30Sport klub 2VTA Kvebek finale
04.10Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted – Everton
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Tatran
04.30Arenasport 1Fudbal: Korintians – vasko
04.45Arenasport 3Fudbal, pregled francuske lige
04.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
05.10Sport klub 2Fudbal: Leganes – Đirona
05.25Arenasport 4FIFA fudbal

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: