Sportski TV program – sreda, 22. mart 2017.

Sportski TV program – sreda, 22. mart 2017.

07.00Sport klub 3Pregled španske lige
07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.15Eurosport 2Valensija – Hapoel Jerusalim, polufinale
07.30EurosportBiciklizam: Trka kroz Kataniju
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Javor
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00Sport klub 3Košarka: Galatasaraj – Fenerbahče
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Lacio – Torino
08.15Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Filadelfija
08.30EurosportBiatlon
08.30Eurosport 2Lilehamer, Norveška, 138 m skakaonica
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: MZT Skoplje – Mornar
09.05SOSSOS bubamara
09.30EurosportFudbal, MLS liga
09.35Sport klub 3Fudbal: Spartak – Anži
09.50SOSFudbalski miks
10.00Eurosport 2Pariz – Nica, 8. etapa
10.00Sport klub 1Fenerbahče – Makabi
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Porto
10.00Sport klub 2Odbojka: Roselar – Zenit Kazanj
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 7. etapa
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Kataniju
11.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Bordo
11.05SOSDa li znate
11.15SOSRedženezis – uživo
11.20Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Mančester Junajted
11.45Sport klub 2Košarka: Darušafaka – Bešiktaš
12.00Arenasport 4Košarka: Igokea – Partizan
12.00Arenasport 2Hokej: Minesota – Vašington
12.00Arenasport 3Fudbal: Lester Siti – Sevilja
12.00EurosportKarling: Nemačka – Danska
12.00Sport klub 1Holandska liga
12.00Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, paralelni slalom
12.45Eurosport 2Valensija – Hapoel Jerusalim, polufinale
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Milan
13.00SOSFudbalski miks
13.00Sport klub 1Formula 1 magazin
13.10Sport klub 3Pregled FA kupa
13.25Sport klub 2Fudbal: Lote – Dortmund
13.30Sport klub 1NBA magzain
13.40Sport klub 3Pregled škotske lige
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
14.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
14.00Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 7. etapa
14.00SOSFutsal, pregled kola
14.00Arenasport 3Fudbal: Banfild – Boka Juniors
14.10Sport klub 3NBA Live
14.20Sport klub 1Evroliga: Žaligiris – Efes
14.30Sport klub 3KHL: Baris – Metalurg MG, direktno
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 1Sport stars uncoverd
15.00Eurosport 2Nokere Kurse, Belgija
15.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Kataniju
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
15.15SOSSOS mreža
15.15Arenasport 1Fudbal: Mladost – Partizan
15.15Sport klub 2Pregled FA kupa
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar St Petersburg, pregled
15.40Sport klub 2Eurokup: Lokomotiva – Unikaha
16.00Sport klub 1Tenis: Majami, prenos
16.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Krotone
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Porto
16.30Arenasport 2Rukomet: Vive Tauron Kielce – Meškov Brest
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 3KHL Ice Week
17.00Sport klub 3Pregled ruske lige
17.00Eurosport 2Trondhajm, Norvečka, Gundersen
17.05SOSSOS kolaž
17.15EurosportFIFA fudbal
17.15Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
17.15Sport klub 2Eurokup: Valensija – Hapoel
17.25Sport klub 3PL Netbusters
17.30Eurosport 2Trondhajm, Norveška, 140 m skakaonica
17.45EurosportBiciklizam: Trka kroz Kataniju
18.00Arenasport 2Košarka: Estudiantes – Tenerife
18.00Arenasport 4Hokej: Minesota – Vašington
18.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Torino
18.00Sport klub 3Odbojka: Vizura – Dinamo Kazanj, direktno
18.00Sport klub 1Program iz studija
18.15Arenasport 1Fudbal: Lester Siti – Sevilja
18.20RTS 2Vaterpolo: Partizan – Hanover
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, paralelni slalom
18.45EurosportSvi sportovi
19.00Sport klub 1Evroliga. Crvena zvezda – Olimpijakos, prenos
19.00Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Indijan Vels, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.15Eurosport 2Aspen, SAD, spust
19.30EurosportBiciklizam: Trka kroz Kataniju
19.45SOSEuromotus: LBS Beograd, pregled kola
19.45Sport klub 3Na današnji dan
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona (m)
19.55Sport klub 3InCycle
20.00Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Eurosport 2Polufinale
20.00Arenasport 4Skokovi u vodu
20.15SOSSOS vesti
20.15Arenasport 2Ragbi: Italija – Francuska
20.30Sport klub 3Odbojka: Resovia – Modena, direktno
20.30Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
20.45Sport klub 1Program iz studija
20.45Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen, direktno
21.00SOSSOS mreža – emisije dopisnika
21.00Sport klub 1Konferencija za novinare
21.15Sport klub 1Odbojka: Lube – Belčatov, prenos
21.40Eurosport 2Vesti
21.45Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, paralelni slalom
21.5Eurosport 2Trondhajm, Norveška, 140 m skakaonica
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
22.05EurosportBiatlon
22.15Arenasport 1Košarka, pregled kola Endesa lige
22.20Sport klub 3NBA Live
22.30Sport klub 1NBA specijal
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
22.30Eurosport 2Aspen, SAD, spust
22.35Sport klub 3Eurokup, polufinale
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
23.00EurosportSvi sportovi
23.00Arenasport 3Foot Brazil, pregled kola
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSZona pres
23.30Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Kriciuma, direktno
23.30Sport klub 1Evroliga: CSKA – Darušafaka
23.35RTS 1Sportski dnevnik
23.45Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.45Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
00.15Sport klub 3SK miks
00.15Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.25Sport klub 3Svet sporta magazin
00.30Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Filadelfija, direktno
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 3Košarka: San Antonio – Portland, direktno
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Fudbal: Independiente Medelin – River Plate, direktno
01.00Sport klub 1Košarka: Vašington – Atlanta, prenos
01.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 3Fudbal: Ponte Preta – Korintians
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
03.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF Lige šampiona
03.00Sport klub 2Fudbal: Horsens – Arhus
03.20Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
03.30Sport klub 3Fudbal: Lote – Dortmund
03.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
04.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Sao Paulo
04.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Kaen
04.15Arenasport 4Fudbal: Lester Siti – Sevilja
04.30Arenasport 2Rukomet: Tatran Prešov – Zagreb
04.45Sport klub 2Palakanestro: Torino – Trentino
05.15Sport klub 3Fudbal: Selta – Viljareal

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: