Sportski TV program – sreda, 21. jun 2017.

Sportski TV program – sreda, 21. jun 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Voždovac
08.00Arenasport 4Automoto, Italija
08.00Arenasport 1Clubland
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, trka
08.15Sport klub 3Pregled kvalifikacija za SP
08.30Eurosport 2ATP Štutgart, 2. dan
08.30Arenasport 1Automoto, mobil auto
08.30Sport klub 1Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale i ATP Kvins
08.30Sport klub 2Fudbal: Kazahstan -Danska
08.35EurosportReli
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
09.00EurosportPregled MLS
09.00Arenasport 1Košarka: Real Madrid – Valensija
09.05SOSSOS bubamara
09.10Sport klub 3Fudbal: Crvena zvezda – Osijek
09.30Eurosport 2Berlin, pregled
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 1Top tenis
10.00EurosportSnuker: London
10.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Seltik
10.15Sport klub 2Fudbal: Crna Gora – Jermenija
10.20Sport klub 1Košarka (ž): Osmina finala
10.30Eurosport 2Pavo Nurmi igre, Turku, Finska
10.30Eurosport 2Potera istorije
10.30Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Rim
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSRedženezis – uživo
11.55EurosportZimski sportovi
12.00Arenasport 2Bejzbol: LA Dodžers – Klivlend
12.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
12.00Eurosport24 sata Le Mana, best of
12.00Sport klub 1Tenis: ATP Hale, prenos
12.00Sport klub 2Fudbal: Slovenija – Malta
12.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
12.30Sport klub 3Fudbal: Rusija – Čile
12.30Sport klub 1Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale, prenos
13.00SOSFudbalski miks
13.00Sport klub 1Tenis: ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale, prenos
13.00EurosportMoto sportovi
13.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Sao Paulo
13.30EurosportSuperbajk
13.30Eurosport 2ATP Štutgart, 3. dan
13.45Arenasport 3Fudbal: Kamerun – Maroko
13.45Sport klub 2Fudbal: Litvanija – Slovačka
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
14.00SOSSOS kolaž
14.15Sport klub 3Košarka: Venecija – Trentino
14.25EurosportZimski sportovi
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30EurosportFudbal: Filadelfija – Red Bul
14.45Arenasport 4Triatlon, Lids
15.00Arenasport 1Fudbal: Rumunija – Čile
15.15SOSSOS mreža
15.30Sport klub 2Pregled Segunda divizion
15.30Arenasport 2Automoto, Italija
15.45Arenasport 3Clubland
15.55Sport klub 3Biciklizam, Tur Švajcarske, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – Roštov
16.15Arenasport 3Fudbal: Australija – Brazil
16.30Arenasport 2Rukomet: Lemgo – Gumersbah
16.30SOSSOS vesti
16.35Sport klub 2Košarka: Himki – CSKA
16.50RTS 1Fudbal: Rusija – Portugalija
16.55HRT 2Fudbal: Rusija – Portugalija
17.00Arenasport 1Red Bul, Abu Dabi, magazin
17.05SOSFudbalski miks
17.30EurosportSnuker: London
17.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
17.55Sport klub 3Pregled Segunda divizion
18.00Arenasport 1FIFA Fudbal, emisija
18.00Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, trka
18.00Arenasport 3Fudbal: Panama – Honduras
18.00Arenasport 4Odbojka, SL: Srbija – Belgija
18.10Sport klub 2Fudbal: Crvena zvezda – Osijek
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportĐiro D’Italija, best of
18.30Arenasport 1Košarka: FMP – Crvena zvezda, direktno
19.00Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.25Eurosport 2Potera istorije
19.30EurosportTur de Frans
19.30Sport klub 2Španska liga, specijal: Šampiona!
19.30Eurosport 2Pavo Nurmi igre, Turku, Finska
19.45SOSRezervisano
19.55HRT 2Fudbal: Meksiko – Novi Zeland
19.58RTS 1Fudbal: Meksiko – Novi Zeland
20.00Arenasport 3Fudbal: Francuska – Engleska
20.00Arenasport 4Automoto, Italija, pregled
20.25Sport klub 2Svet sporta magazin
20.30Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
20.30Arenasport 1Košarka: Valensija – Real Madrid, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45EurosportSnuker: London
20.45Sport klub 1Top tenis
20.55Sport klub 3Pregled Naskar, Pokono
21.00Sport klub 2Fudbal: Hueska – Hetafe, direktno
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Arenasport 4Fudbal: Australija – Brazil
21.15Sport klub 1Košarka (ž): Osmina finala
21.25Eurosport 2Vesti
21.55Sport klub 3Moto GP Katalonija, trka
22.00Eurosport 2ATP Štutgart, 3. dan
22.00EurosportReli
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti -Borusija Menhengladbah
22.30Arenasport 1FINA akvatik
22.30Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport24 sata Le Mana
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 2Pregled spidvej, Prag
23.00Sport klub 1Vesti
23.10Sport klub 3Fudbal: Srbija – Vels
23.10SOSSećanja
23.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
23.30Sport klub 1Španska 2. liga, plej of finale
23.50Sport klub 2ATP Uncovered
00.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
00.00Arenasport 1Fudbal: Francuska – Engleska
00.00Arenasport 4Košarka: FMP – Crvena zvezda
00.00Arenasport 2Fudbal: Panama – Honduras
00.20Sport klub 2ATP Hartogenboš
01.00Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Votford
01.00SOSSOS mreža
01.15Sport klub 1Tenis: VTA Premijer Birmingem
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil
02.15Arenasport 4Triatlon, Lids
02.45Arenasport 3Fudbal: Santos – Palmeiras, direktno
02.50Sport klub 3Svet sporta magazin
03.20Sport klub 3Košarka. Trentino – Venecija
03.30Arenasport 2Automoto, Italija
03.30Sport klub 2Biciklizam, Tur Švajcarske
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Seltik
04.30Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – River Plate
04.30Arenasport 2Rukomet: Bergišer – Hanover
04.45Arenasport 3Mini fudbal, EP: Srbija – Italija
04.55Sport klub 3Fudbal: BiH – Grčka
05.20Sport klub 2Fudbal: Moldavija – Gruzija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: