Sportski TV program – sreda, 18. oktobar 2017.

07.00 Sport klub 2 ATP Masters Šangaj, direktno
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
07.05 Sport klub 3 Fudbal: Finska – Turska
07.15 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Vive Kielce – Flensburg
07.45 Arenasport 2 Hokej: Kolorado – Boston
08.00 Eurosport 2 Nemačka – Iran
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Čukarički
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Srbija – Rusija
08.30 Eurosport Auto trke: Svetski šampionat izdržljivosti
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 3 Evrokup: Ulm – Tofas
09.00 Arenasport 1 Košarka: Bosna Rojal – Vršac
09.00 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 1. etapa
09.00 Sport klub 1 KHL magazin
09.05 SOS SOS bubamara
09.15 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Boston
09.30 Eurosport Zimski sportovi
09.50 SOS Fudbalski miks
10.00 Arenasport 4 Automoto, Katalonija
10.00 Eurosport Olimpijske igre
10.00 Eurosport 2 Španija – Niger
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 3 Fudbal: Poljska – Crna Gora
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Fudbal: Fenerbahče – Malatja
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Honduras – Meksiko
11.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
11.00 SOS Da li znate?
11.00 Sport klub 2 Pregled kvalifikacija za SP
11.15 SOS Regenezis – uživo
11.30 Eurosport 2 Watts
12.00 Sport klub 2 ATP Masters Šangaj, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka: Venecija – Banvit
12.00 Eurosport 2 Nemačka – Iran
12.00 Arenasport 2 Hokej: Bern – Monfild
12.00 Eurosport Zimski sportovi
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Srbija – Rusija
12.15 Sport klub 3 Pregld Naskar, plej of, Šarlot
12.30 Eurosport Auto trke
12.45 Sport klub 1 Evrokup: Asvel – Ulm
13.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Eurosport Snuker
13.10 Sport klub 3 Jahting, Roleks kup
13.15 Eurosport 2 Engleska – Meksiko
13.25 Sport klub 2 KHL Ice Week
13.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
13.40 Sport klub 2 Evrokup: Ulm – Tofas
13.40 Sport klub 3 NFL: Filadelfija – Arizona
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Paragvaj – Venecuela
13.45 Arenasport 4 Formula 2, Španija
14.00 SOS SOS kolaž
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Rtanj – Partizan, Kup Srbije, direktno
14.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
14.15 Sport klub 1 Pregled ruske lige
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Košarka, emisija U obruču
14.45 Sport klub 1 Košarka: Hapoel – Budućnost
14.45 Arenasport 4 Boks
15.15 Sport klub 2 Fudbal: Portugal – Švajcarska
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
15.15 SOS SOS mreža
15.15 Eurosport 2 Olimpijske igre
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija
15.50 Sport klub 3 Odbojka: Lube – Peruđa
16.00 Arenasport 3 Fudbal. Trinidad i Tobago -SAD
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Ekvador – Argentina
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Barselona
16.30 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran St – Mornar Bs
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 Premijer liga, najbolji strelci
16.55 SOS Da li znate?
17.00 Sport klub 1 Program iz studija
17.05 Sport klub 2 Fudbal: Belgija – Kipar
17.05 SOS SOS kolaž
17.15 Eurosport 2 Watts
17.30 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 2. etapa
18.00 Sport klub 1 Košarka: Uniks – Levaloa, prenos
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Dinamo Vranje, Kup Srbije, direktno
18.00 Eurosport FIFA fudbal
18.00 Arenasport 3 Košarka: Ventspils – Tenerife, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Split – Zrinjski Mostar, direktno
18.00 Arenasport 4 Rukomet: Visla Plok – Pik Seged, direktno
18.05 Sport klub 3 NBA Action
18.30 Eurosport Pregled MLS
18.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin
18.30 SOS SOS vesti
18.50 SOS Da li znate?
19.00 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
19.00 Sport klub 3 La liga magazin
19.00 Sport klub 2 Evrokup: Budućnost – Ređo Emilija, direktno
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00 Eurosport 2 Pregled polusezone
19.15 Arenasport 4 Hokej: Daovs – Bil Tigri Liberec, direktno
19.15 Eurosport 2 Nemačka – Iran
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.25 Sport klub 3 Na današnji dan
19.45 SOS Obektiv
19.45 Sport klub 3 Evrokup: Cedevita – Torino, direktno
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 2 Rukomet (ž): Gdinija – Bukurešt, direktno
20.00 Eurosport Snuker
20.00 Arenasport 1 Košarka, pregled ABA lige
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Brazil – Čile
20.00 Sport klub 1 Košarka: Partizan – Lijetuvos, prenos
20.05 HRT 2 Fudbal
20.06 RTS 1 Fudbal, Liga šampiona
20.10 Eurosport 2 Vesti
20.15 Eurosport 2 Engleska – Meksiko
20.30 Arenasport 1 Košarka: Strazbur – Petrol Olimpija, direktno
20.35 HRT 2 Fudbal: Čelzi – Roma
20.40 RTS 1 Fudbal: Čelzi – Roma
20.45 SOS SOS vesti
20.55 Sport klub 2 La liga magazin
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.30 Sport klub 2 Evrokup: Gran Kanarija – Zenit, direktno
21.30 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
21.35 Sport klub 3 KHL Ice Week
21.45 Sport klub 1 Konferencija za medije
21.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Rtanj – Partizan, Kup Srbije
22.00 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 2. etapa
22.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
22.00 Sport klub 3 Fudbal: Lorka – Saragosa, direktno
22.15 Sport klub 1 SK specijal: Dule Savić i Pižon pred Zvezda – Arsenal
22.30 Arenasport 4 Foot Brazil; pregled
22.30 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 HRT 2 Pregled Lige šampiona
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS SOS koš
23.25 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Boston
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Brazil – Čile
23.30 Sport klub 2 Pregled ATP Tokio
23.30 Eurosport 2 Watts
23.35 RTS 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.55 Sport klub 3 NFL: Dalas – Grin Bej
00.00 Arenasport 4 Košarka. Split – Zrinjski Mostar
00.00 Eurosport Pregled MLS
00.00 Arenasport 2 Rukomet: Visla Plok – Pik Seged
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Dinamo Vranje, Kup Srbije
00.25 Sport klub 2 Fudbal: Lorka – Saragosa
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport FIFA fudbal
01.10 Sport klub 1 Košarka: Bilbao – Limož
01.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
01.30 Eurosport Snuker
01.30 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Vašington, direktno
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Keln – Crvena zvezda
01.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šampiona, žene
02.00 Arenasport 1 Foot Brazil; pregled
02.10 Sport klub 2 Evrokup: Galatasaraj – Bajern
02.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.30 Sport klub 3 Rukomet: Puente Genil – Helvetia
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko MG – Sao Paolo, direktno
02.50 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.50 Sport klub 2 Evrokup: Alba – Partizan
03.55 Sport klub 3 Evrokup: Limož – Lokomotiva
04.00 Arenasport 2 Boks
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Brizbejn
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vive Kielce – Flensburg
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Metalac – Proleter
05.30 Sport klub 3 Evrokup: Gran Kanarija – Zenit
05.30 Sport klub 2 Pregled kvalifikacija za SP

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Translate »