Sportski TV program – sreda, 17. maj 2017.

Sportski TV program – sreda, 17. maj 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.30Eurosport 2Francuska – Škotska
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
07.50Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
08.15Arenasport 2Hokej, NHL
08.20Sport klub 1Top tenis
08.20Sport klub 3Car Fashion
08.30Arenasport 1Automoto, mobil auto
08.45Sport klub 3Pregled Championship-a
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 1Fudbal: Reding – Fulam
09.00Eurosport 2Noć skokova: Minhen, Nemačka
09.00Arenasport 1Košarka: Partizan – FMP
09.00Arenasport 4Fudbal: Liverpul – Sautempton
09.05SOSSOS bubamara
09.15Sport klub 3Fudbal: Spartak – Tom
09.30Sport klub 2Pregled španske lige
10.00Arenasport 2Boks
10.00EurosportFudbal, EP mladi, polufinale
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Monako
10.00Eurosport 2Potera istorije
10.05Eurosport 2Čefalu – Etna, 4. etapa
10.30Sport klub 2Pregled Premijer lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 1Program iz studija
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Rim, prenos
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Bastija
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
11.05Sport klub 3Fudbal: Altah – Austrija Beč
11.15SOSRedženezis – uživo
11.25Sport klub 2Pregled ruske lige
12.00EurosportĐiro danas
12.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Mančester Junajted
12.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Mets – San Francisko
12.00Eurosport 2Reli – Evropski šampionat
12.00Sport klub 2VTA Premijer, osmina finala i ATP Masters Madrid, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – FMP
12.30Eurosport 2Svetski enduras šampionat: Spa Frankoršamp
12.50Sport klub 3Fudbal: Đirona – Hueska
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00SOSFudbalski miks
13.00Eurosport 2Brends Heč, Ujedinjeno Kraljevstvo, pregled
13.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Čukarički
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
13.45Arenasport 3Fudbal: Sportivo Lukueno – Deportivo Kol
14.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
14.00SOSFutsal
14.25Eurosport 2Potera istorije
14.30Eurosport 2Nemačka – Irska
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.35Sport klub 3Pregled Segunda divizion
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
15.00SOSSOS mreža
15.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Monako
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
15.30Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
15.40Sport klub 3NBA live
15.45Eurosport 2Engleska – Holandija
15.45Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
16.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Nica
16.00Sport klub 3Košarka: Astana – CSKA, direktno
16.00Arenasport 4Hokej, NHL
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet, Liga šampiona (ž), za 3. mesto
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05SOSFudbalski miks
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.30EurosportLindzi Von
17.45Eurosport 2Fudbal, MLS liga
18.00SOSFutsal, pregled kola
18.00Sport klub 3Košarka: Uniks – Lokomotiva, direktno
18.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Vojvodina, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Olimpijakos – Aris, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Monako
18.00Arenasport 3Fudbal: PAOK – AEK
18.15Eurosport 2Pedara – Mesina, 5. etapa
18.30EurosportAuto trke
18.30SOSSOS vesti
19.05EurosportFormula E
19.15SOSSportski savez Srbije
19.45Arenasport 2Boks
19.45SOSEuromotus LBS Beograd
19.55Sport klub 3NBA specijal: potezi meseca – januar
20.00Arenasport 4Košarka. Bilbao – Baskonia, direktno
20.00EurosportAuto trke
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona, žene
20.00Eurosport 2Nemačka – Irska
20.15Arenasport 2Hokej, SP: Finska – Slovenija, direktno
20.25Sport klub 3Na današnji dan/ Zlatni momenti JU sporta
20.30Arenasport 1FIFA Fudbal, emisija
20.45Sport klub 3Fudbal: Sautempton -Arsenal, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid, direktno
21.00SOSFudbalski miks
21.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Ponte Preta
21.00EurosportĐiro danas
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
21.45Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
22.00Eurosport 2Trka kroz Italiju
22.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
22.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
22.00Sport klub 2Košarka: San Antonio – Hjuston
22.30Arenasport 2Boks: Lomačenko – Sosa
22.30Arenasport 4FIFA Fudbal, emisija
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 1SK miks
22.45Sport klub 3Pregled Naskar, Taladega
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
23.00Arenasport 4Poker
23.25Sport klub 1Fudbal: Selta – Real Madrid
23.25Arenasport 1Arenasport vesti
23.30SOSSOS mreža
23.30Eurosport 2Engleska – Holandija
23.40Sport klub 3Rukomet: Puerto Sagunto – Barselona
23.50Sport klub 2Košarka: Uniks – Lokomotiva
00.00Arenasport 4Foot Brasil; pregled kola
00.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.15Arenasport 3Fudbal: River Plate – Emelek, direktno
00.30Arenasport 4Fudbal: Flamengo -Atletiko, direktno
00.45SOSSOS vesti
01.00EurosportAuto trke
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
01.10Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
01.10Sport klub 3La liga magazin
01.30EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
01.30Sport klub 1Košarka: Efes – Bešiktaš
01.30Sport klub 2Rukomet: Helvetia – Granolers
01.30Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Njujork Rendžers, direktno
01.40Sport klub 3PL Netbusters
02.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Melburn Viktori
02.05Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Eibar
02.15Arenasport 3Fudbal: Vest Hem – Totenhem
02.30Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
02.45Arenasport 4Fudbal: Santa Kruz – Atletiko PR, direktno
03.00Sport klub 1NBA finale Zapada, prenos
03.05Sport klub 2Svet sporta magazin
03.35Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Midlsbro
03.50Sport klub 3Fudbal: Hartlpul – Donkaster
04.00Arenasport 2Automoto, Francuska, pregled
04.00Arenasport 3Fudbal: Nansi – Monako
04.00Arenasport 1Fudbal: Njuels Old Bojs – Independiente
04.30Arenasport 2Rukomet: Budućnost – Bukurešt (ž)
04.45Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
05.20Sport klub 2Košarka: Astana – CSKA
05.30Sport klub 1NBA specijal, potezi meseca – februar
05.35Sport klub 3Palakanestro: Pistoja – Breša

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: