Sportski TV program – sreda, 15. novembar 2017.

Sportski TV program – sreda, 15. novembar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled francuske lige
07.10Sport klub 2Košarka: Sakramento – Oklahoma Siti
07.30Arenasport 1Rukomet: Celje – Nekse
07.30EurosportSnuker, Šangaj
07.30Eurosport 2Tenis: Endi Mari, uživo, egzibicioni meč u Glazgovu
07.45Arenasport 2Automoto, mobil auto
07.50Sport klub 3KHL: Baris – Torpedo
08.00Arenasport 4Fudbal: Vest Hem – Liverpul
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Njujork Rendžers
08.30Sport klub 1Top tenis
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 2NFL: Grin Bej – Detroit
09.00Arenasport 1Košarka: Krka – Dinamik
09.00Sport klub 1Tenis, London
09.05SOSSOS bubamara
09.20Sport klub 3KHL Ice Week
09.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha, trka
09.45Sport klub 3Fudbal: Galatasaraj – Genclerbirligi
10.00SOSPrva liga
10.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Čelzi
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
10.02Eurosport 2Šangaj, Kina, pregled
10.30EurosportMotosportovi
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2W Cup Track: Pruškov, Poljska
10.30Sport klub 1Košarka: Partizan – Alba
10.30SOSSportski dnevnik
10.45EurosportAutotrke, pregld sezone
11.00SOSObjektiv
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Nica – Dižon
11.15EurosportRagbi
11.25Sport klub 3Pregled turske lige
11.35Sport klub 2Pregled FA kupa
12.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
12.00Sport klub 2Pregled Segunda divizion
12.00Arenasport 2Hokej: Vaksjo Lejkers – Red Bul Salcburg
12.00Arenasport 4Košarka: Bešiktaš – Aris
12.03Eurosport 2Tenis: Endi Mari, egzibicioni meč u Glazgovu
12.10Sport klub 3Evrokup: Lietkabelis – Budućnost
12.15SOSCrna tačka
12.15Sport klub 1Tenis studio
12.30EurosportSnuker, Šangaj
13.00Sport klub 2Pregled Naskar plej of, Teksas
13.00SOSSOS kolaž
13.00Sport klub 1ATP Masters London, dublovi, prenos
13.00Arenasport 1Fudbal: Đenova – Sampdorija
13.45Arenasport 4Automoto, mobil auto
13.45Arenasport 2Boks
13.45Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Crvena zvezda
13.45Sport klub 3NFL: Sijetl – Vašington
14.00Sport klub 2ATP Milano, direktno
14.02Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha, trka
14.15Arenasport 2Košarka: Krka – Dinamik
14.15Arenasport 4Boks
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
15.00Sport klub 1ATP Masters London, singlovi, prenos
15.00SOSSOS mreža
15.00Arenasport 1Fudbal: Mačva – Partizan
15.00RTS 2Tenis, London, prenos
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
15.25Eurosport 2W Cup Track: Pruškov, Poljska
15.30Arenasport 3Clubland
15.30EurosportOlimpiske igre, neobični momenti
16.00Arenasport 3Fudbal: Angers – PSŽ
16.00Arenasport 2Automoto, mobil auto
16.15Arenasport 4Fudbal: Sporting – Juventus
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Gorenje – Zagreb
16.45Sport klub 1NBA Live
16.45Sport klub 3Evrokup: Uniks – Torino, direktno
16.50SOSZašto volim…
16.55SOSDa li znate?
17.00Sport klub 1Top tenis
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.00SOSSOS kolaž
17.02Eurosport 2Njujork Siti – Kolumbus, četvrtfinale, 2. utakmica
17.30Sport klub 2Pregled ATP Masters Pariz
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.35EurosportAlpsko skijanje, Finska
18.00Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
18.00Sport klub 3Odbojka: Ljubljana – Novosibirsk, uključenje, direktno
18.00Sport klub 1Evroliga, studio
18.00SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Roma
18.00Arenasport 2Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
18.00Arenasport 4Ragbi: Konaht – Čitans
18.30Arenasport 1Košarka: PAOK – Tenerife, direktno
18.30Sport klub 2Evrokup: Zenit – Tofas
18.30Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.32Eurosport 2Toronto – Njujork Red Buls, četvrtfinale
18.50SOSDa li znate?
19.00Arenasport 2Rukomet: Elverum Handbal Kadeten Šafhauzen, direktno
19.00O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00Sport klub 1Košarka: Crvena zvezda – CSKA, prenos
19.00SOSSportski savez Srbije
19.30SOSGost SOS-a
19.55EurosportVesti
19.55Sport klub 3PL Netbusters
20.00Arenasport 3Fudbal: Mladost – Sutjeska
20.00SOSSOS kolaž
20.00Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin
20.00Arenasport 4Košarka: Split – Primorska, direktno
20.05EurosportSnuker, Šangaj
20.30Sport klub 2Evrokup: Bajern – Ređo Emilija, direktno
20.30Arenasport 1Košarka: Mursija – Karsijaka, direktno
20.30Sport klub 3Evrokup: Levalois – Cedevita, direktno
20.45Arenasport 2Vaterpolo: Jug – Mladost
20.55SOSDa li znate?
21.00RTS 2Tenis, London
21.05SOSSOS mreža
21.54Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3Fudbal: Seltik – Bajern Minhen
22.00Arenasport 4FIFA fudbal
22.00EurosportAlpsko skijanje, Finska
22.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
22.01Eurosport 2Tenis: Endi Mari, egzibicioni meč u Glazgovu
22.15Arenasport 2Boks
22.20Sport klub 3NFL: Filadelfija – Denver
22.20Sport klub 2NBA Live
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
22.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
22.35Sport klub 2Evrokup: Uniks – Torino
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55EurosportVesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00SOSSećanja
23.25Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
23.30Arenasport 1Rukomet: Elverum – Kadeten Šafhauzen
23.40Eurosport 2Vesti
23.45SOSSOS mreža
23.48Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Doha, trka
00.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko PR – Korintians, direktno
00.00Arenasport 2Fudbal: River Plate – Boka Juniors
00.00Arenasport 4Košarka: Strazbur – AEK
00.10Sport klub 2Odbojka: Vojvodina – Tuluz
00.50Sport klub 3Evrokup: Partizan – Lokomotiva
01.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Boks
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
01.50Sport klub 2Evrokup:Bilbao – Alba
02.00Arenasport 1Hokej: Boston – Njujork Rendžers, direktno
02.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Kristal Palas
02.00O2.TVSerija: „Balkanska mafija“
02.00Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
02.15EurosportTenis: Australijan open, pregled
02.30RTS 2Tenis, London, snimak
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Sport klub 3Fudbal: Betis – Hetafe
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
03.15Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
03.25Sport klub 2Rukomet: Helvetia – La Rioha
04.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Dižon
04.15Arenasport 4Fudbal: Liverpul – Maribor
04.15Sport klub 3Evrokup: Zenit – Tofas
04.30Arenasport 2Rukomet: Celje – Nekse
04.30Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – Banfild
05.00Sport klub 2Evrokup: Hapoel – Galatasaraj
05.50Sport klub 3Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: