Sportski TV program – sreda, 11. oktobar 2017.

Sportski TV program – sreda, 11. oktobar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.00Sport klub 1ATP Šangaj, prenos
07.00Sport klub 3Pregled turske lige
07.30Eurosport 2Klingental, Nemačka, 140m skakaonica
07.30Arenasport 1Rukomet: Leven – Hanover
07.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
07.45Sport klub 3Fudbal: Ovijedo -Saragosa
08.00Arenasport 4Fudbal: Njukasl – Liverpul
08.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
08.15Arenasport 2Plivanje, Hong Kong
08.20Sport klub 2ATP Tokio: Harison – Anderson, direktno
08.30Eurosport 2Watts
08.45SOSSOS vesti
08.45Eurosport 2Blenkpejn Enduras serija: Barselona
09.00Arenasport 1Košarka: Olimpija – Igokea
09.00EurosportFudbal, U17: Španija – Nigerija
09.05SOSSOS bubamara
09.25Sport klub 3Fudbal: AZ Alkmar – Fejnord
09.45Eurosport 2Pregled polusezone
09.50SOSFudbalski miks
10.00EurosportBiciklizam: Turska
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bajern
10.00Eurosport 2Motokros nacije, Materli Bejsin, trke
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
10.15Sport klub 2ATP Tokio: Čilić – Uhijama, direktno
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSOS vesti
10.30Arenasport 4Automoto, Španija, najava
11.00Arenasport 2Boks
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportFudbal, U17: Iran – Nemačka
11.00Arenasport 1Fudbal: Angers – Lion
11.10Sport klub 3Pregled holandske lige
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Eurosport 2Watts
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Mornar
12.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Bridžton
12.00Sport klub 2ATP Peking: Bedene – Bautista Agut, direktno
12.00Arenasport 2Bejzbol, MLB
12.00EurosportPregled MLS
12.20Sport klub 3KHL: Jokerit – Torpedo
12.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Manj Kur, trke
13.00EurosportBiciklizam: Turska
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Udineze – Sampdorija
13.30Sport klub 2VTA Peking: Svitolina – Barti, direktno
13.45Arenasport 3Fudbal: Milan – Rijeka
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige
14.00SOSSOS kolaž
14.00Eurosport 2Orlando Siti – Dalas
14.10Sport klub 3Fudbal: Sevilja – Malaga
14.15Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Foot Brazil; pregled
15.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Mladost
15.00Sport klub 2VTA Peking: Kasatkina – Radvanska, direktno
15.15Arenasport 2Košarka: FMP – MZT Skoplje
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.15SOSSOS mreža
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Eurosport 2Filadelfija Junion – Sijetl Saunders
15.45Sport klub 1Top tenis
15.55Sport klub 3Pregled ruske lige
16.00EurosportFudbal, U17: Engleska – Meksiko
16.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Marsej
16.10Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Porto
16.25Sport klub 3Palakanestro: Brindizi – Torino
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 2Fudbal: Barselona – Las Palmas
16.55SOSDa li znate?
17.00Arenasport 1Košarka: Mornar – Partizan, direktno
17.00Sport klub 1Evrokup, uživo
17.00Arenasport 2Plivanje, Doha, direktno
17.00Eurosport 2Klingental, Nemačka, 140m skakaonica
17.05SOSSOS kolaž
17.15EurosportFIA
17.30EurosportPregled MLS
17.45SOSOdbojka
17.55Sport klub 3Fudbal: Republika Irska – Srbija
18.00EurosportFudbal, U17: Iran – Nemačka
18.00Arenasport 4Hokej: Tapara Tampere – Banska Bistrica, direktno
18.00Eurosport 2Kup Italije – Điro del Emilija
18.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Sasuolo
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Kristal Palas
18.50SOSDa li znate?
19.00Arenasport 2Košarka: Zadar – Cedevita, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal: CSKA – Mančester Junajted
19.00O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00Sport klub 1Košarka: Litvanija – Bilbao, prenos
19.15EurosportBiciklizam: Turska
19.15SOSSportski savez Srbije
19.25Eurosport 2Vesti
19.30Eurosport 2Orlando Siti – Dalas
19.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
20.00Arenasport 3Fudbal: Sutjeska – Budućnost
20.00SOSFudbalski miks
20.10Sport klub 3La liga magazin
20.15Arenasport 4FIFA fudbal
20.30EurosportFudbal, U17: Engleska – Meksiko
20.30Arenasport 1Arena specijal: Nemanja Matić izbliza
20.30Sport klub 2Rukomet:Zamora – Ademar Leon, direktno
20.45Sport klub 3Odbojka: Sora – Milano, direktno, Kup Italije
20.45Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
21.00Sport klub 1Košarka: Alba – Partizan, prenos
21.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Mega Bermaks, direktno
21.00Arenasport 2Rukomet: Sporting – Čehovski Medvedi, direktno
21.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Monbus Obradoiro, direktno
21.00Eurosport 2Klingental, Nemačka, 140m skakaonica
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.30EurosportFudbal, U17: Iran – Nemačka
22.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – Barselona
22.00Eurosport 2Kup Italije – Điro del Emilija
22.00Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
22.10Sport klub 2Fudbal: Sporting – Porto
22.30EurosportBiciklizam: Turska
22.30Sport klub 3NFL: Nju Ingland – Karolina
22.30SOSSOS vesti
22.45Arenasport 2Boks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Manj Kur, trke
23.10SOSSOS koš
23.30Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Nešvil
23.30Eurosport 2Klingental, Nemačka, 140m skakaonica
23.30Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
23.35EurosportFudbal, U17: Engleska – Meksiko
00.00Arenasport 3Fudbal: Hadersfild – Totenhem
00.00Arenasport 2Fudbal: Tigre – River Plate
00.00Arenasport 4Košarka: Mornar – Partizan
00.04Sport klub 2KHL: Salavat – SKA
00.30EurosportSki skokovi
00.30Sport klub 1Košarka: Budućnost – Ređo Emilija
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 3Naskar, plej of, Dover
01.45Sport klub 2Fudbal: Galatasaraj – Karabuk
01.45Arenasport 4Automoto, Španija, najava
01.45Arenasport 3Fudbal. Partizan – Dinamo Kijev
02.00Arenasport 1Hokej: St Luis – Pitsburg, direktno
02.00Sport klub 1Košarka: Trentino -Asvel
02.00Arenasport 2Bejzbol: Kolorado – Arizona, direktno
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.35O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
03.30Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Bridžton
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Sport klub 1Fudbal: Poljska – Crna Gora
03.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
04.00Sport klub 3Car Fashion
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Monpelje
04.15Arenasport 4Fudbal: Spartak Moskva – Liverpul
04.25Sport klub 3Fudbal: Sporting – Porto
04.30Arenasport 1Fudbal: Palmeiras -Santos
05.00Arenasport 2Dokumentarni film
05.15Sport klub 2Pregled portugalske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: