Sportski TV program – sreda, 06. decembar 2017.

Sportski TV program – sreda, 06. decembar 2017.

07.00EurosportSnuker, Engleska
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.30Arenasport 1Rukomet: Pivovarna Laško – Flensburg
07.45Arenasport 2Boks
07.50Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Njukasl
08.00Arenasport 3Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
08.00Eurosport 2Lejk Luis, Kanada, Super G
08.00Arenasport 4Fudbal. Atalanta – Benevento
08.00Sport klub 1Vesti
08.00EurosportFormula E
08.15Sport klub 3Pregled ruske lige
08.15Arenasport 2Hokej: Anahajm – Čikago
08.30Sport klub 1Pregled ruske lige
08.45Sport klub 3Fudbal: Votford – Mančester Junajted
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Bosna Rojal – Primorska
09.00Eurosport 2Pregled sezone
09.05SOSSOS bubamara
09.30EurosportSki skokovi, Pjongčang
09.35Sport klub 2Fudbal: Galatasaraj – Sivas
10.00EurosportOI: Olimpijski rekordi
10.00Eurosport 2Noć skokova, Šenžen, Kina
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
10.00Arenasport 2Boks
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.35Sport klub 3Košarka: Efes – Usak
10.45Sport klub 1Top tenis
11.00EurosportOI: Tehnička trka
11.00Arenasport 1Fudbal: Strazbur – Kaen
11.00Eurosport 2Ruka, Finska, 142 m skakaonica
11.00SOSDa li znate
11.15SOSRegenezis – Uživo
11.20Sport klub 2Fudbal: Lester – Totenhem
12.00Arenasport 3Fudbal: Indepeniente – Libertad
12.00EurosportAutotrke, magazin
12.00Arenasport 4Košarka: Merilend – Sirakuza
12.05Sport klub 3KHL Ice Week
12.20Sport klub 3NFL: Kanzas Siti – Bafalo
12.30Eurosport 2Skejt Amerika
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Fuenlabrada
13.10Sport klub 2Pregled turske lige
13.45Arenasport 3Fudbal: Bordo – St Etijen
13.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
14.00EurosportSnuker, Engleska
14.00SOSSOS kolaž
14.00Sport klub 2NBA Live
14.10Sport klub 2Fudbal: Votford – Mančester Junajted
14.15Arenasport 2Košarka: Viskonsin – Virdžinija
14.15Arenasport 4Fudbalm, pregled belgijske lige
14.30Eurosport 2Pratnja zlatne medalje
14.45Sport klub 1NBA Live
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled australijske lige
14.45Sport klub 3Jahting
14.55Sport klub 1NBA Inside Stuff
15.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
15.00Eurosport 2Olimpijske igre
15.10Sport klub 3NBA live
15.15Arenasport 4Red Bul, pregled sezone
15.15SOSSOS mreža
15.20RTS 2Rukomet (ž): Srbija – Holandija, prenos
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1Indijska liga. Delhi – Džamšedpur, prenos
15.30Sport klub 3Indijska liga: Pune Siti – Mumbai Siti, direktno
16.00Arenasport 2Great sporting momments
16.00Sport klub 2Košarka: Galatasaraj – Giresun, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Partizan, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Udineze – Napoli
16.15Arenasport 4Fudbal: Kisamikos – Olimpijakos, direktno
16.30Arenasport 2Rukomet: Vive Kielce – PSŽ
16.30Eurosport 2Ruka, Finska, 142 m skakaonica
16.30SOSSOS vesti
17.05SOSSOS kolaž
17.20Sport klub 1La liga magazin
17.30Sport klub 3La liga magazin
17.30Eurosport 2Belfast, Severna Irska, finale
17.50RTS 2Fudbal: Al Džazira – Okland Siti, prenos
18.00EurosportBiatlon: Švedska
18.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Radnik, direktno
18.00Sport klub 3Na današnji dan
18.00Sport klub 1Fudbal: Željezničar – Široki Brijeg, prenos
18.00Arenasport 2Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
18.00Sport klub 2Fudbal: Kjevo – Verona, direktno
18.15Sport klub 3Košarka: Darušafaka – Eskisehir, direktno
18.15Arenasport 4Automoto, Formula 2, Abu Dabi
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Vaterpolo: Jadran Carine – Eger, direktno
18.55EurosportVesti
19.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Monako, direktno
19.00O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
19.00EurosportTrke dronova
19.15SOSSportski savez Srbije
19.25Eurosport 2Vesti
19.30Arenasport 4Fudbal: Barselona – Mursija, direktno
19.30Eurosport 2Estersund, Švedka, individualno
19.45Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
19.45SOSObjektiv
20.00Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
20.00Sport klub 2La liga magazin
20.05Sport klub 3Pregled portugalske lige
20.06RTS 1Fudbal, Liga šampiona
20.15Arenasport 2Fudbal: Korona Kielce – Zaglebje Lubin, direktno
20.15Arenasport 2Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
20.30Sport klub 2NBA specijal
20.30Arenasport 1FIFA fudbal
20.40RTS 1Fudbal: Liverpul – Spartak (Moskva)
20.45SOSSOS vesti
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Sport klub 2Fudbal: Everton – Vest Hem, direktno
21.00Sport klub 3Fudbal: Torino – Karpi, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Troa, direktno
21.00Arenasport 3FIFA fudbal
21.00Eurosport 2Ruka, Finska, 142 m skakaonica
21.30Arenasport 3Fudbal: Atletik Klub – Formantera, direktno
21.30Sport klub 1Evrokup: Gran Kanarija – Tofas, prenos
21.30Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Elče, direktno
22.00Eurosport 2Belfast, Severna Irska, finale
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 2Voks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Fudbal: Sasuolo – Bari
23.00Sport klub 3Košarka: Gaziantep – Tofas
23.10SOSSOS koš
23.15Sport klub 1Vesti
23.15Arenasport 4Boks
23.25EurosportVesti
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Arenasport 1Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
23.30Arenasport 3Fudbal: Voždovac – Partizan
23.30Eurosport 2Pregled sezone
23.34RTS 1Liga šampiona, pregled
23.45Sport klub 1Evrokup: Budućnost – Hapoel
00.00Arenasport 4Rukomet: Flensburg – Kil
00.00Arenasport 2Red Bul, pregled sezone
00.30EurosportZimski sortovi, Pjongčang
00.35Sport klub 3NBA specijal
00.45Arenasport 1Fudbal: Lanus – Gremio, direktno
00.45SOSSOS vesti
00.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Sautempton
00.50RTS 2Rukomet (ž): Srbija – Holandija, snimak
01.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
01.00SOSNoćni program
01.05Sport klub 3Fudbal: Rapid – Salcburg
01.15Sport klub 1Top tenis
01.30Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnik
01.30Arenasport 2Košarka: Mičigen – Nort Karolina, direktno
01.30Arenasport 4Hokej: Tamp Bej – Boston, direktno
02.30Sport klub 2Indijska liga: Pune Siti – Mumbai Siti
02.45Arenasport 1Fudbal: Kisamikos – Olimpijakos
02.50Sport klub 3Svet sporta magazin
03.20Sport klub 3Džudo gran pri, Hag, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Košarka: Djuk – Indijana, direktno
03.45Sport klub 3Rukomet: Ademar Leon – Granolers
04.00Arenasport 3Fudbal: Strazbur – Kaen
04.00Arenasport 4Fudbal: Sporting – Juventus
04.15Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Svonsi
05.15Sport klub 3Odbojka: Lube – Peruđa
05.30Arenasport 2Great sporting momments

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: