Sportski TV program – ponedeljak, 31. jul 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 31. jul 2017.

07.00Arenasport 1Rukomet: Kil – Leven
07.30EurosportPlivanje SP
07.30Eurosport 2Trka kroz Poljsku
07.45Sport klub 2Fudbal: Gvangžu – Gvangžu Evergrande
07.45Arenasport 2Triatlon, Edmonton
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Javor
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Botafogo – Sao Paulo
08.30Arenasport 1Boks
08.30Eurosport 2Budimpešta, 17. dan
08.30Sport klub 1Fudbal: Salcburg – Lask
08.30EurosportBiciklizam: Poljska
08.45SOSSOS vesti
08.55Arenasport 2Triatlon, Edmonton
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Crvena zvezda
09.05SOSSOS mreža
09.30EurosportBiciklizam: San Sebastijan
09.30Eurosport 2Četvrtfinale
09.30Sport klub 2Fudbal: Stal – Šahtjor
09.45SOSSvedoci istorije
10.00Arenasport 3Fudbal: Rad – Crvena zvezda
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Totenhem
10.15Sport klub 1NBA – muzika finala
10.15Sport klub 3Car Fashion
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 3ATP Gštad, finale
10.50SOSDa li znate?
11.00Sport klub 1Fudbal: Bazel – Lucern
11.00Eurosport 2Četvrtfinale
11.00SOSFudbalski miks
11.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Flamengo
11.15Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Verder
11.15EurosportBiciklizam: Poljska
12.00Arenasport 4Košarka: Mega – Partizan
12.00SOSSOS kolaž
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00Arenasport 2Fights of the century 15 great rounds
12.30Eurosport 2Klasika San Sebastijan, Španija
12.30Arenasport 2Tenis: Kicbil, direktno
12.30Sport klub 3Extreme sailing: Barselona
12.30EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
12.45Sport klub 1ATP Hamburg, finale
13.00Arenasport 1Fudbal: Bajer – Lacio
13.00SOSSećanja
13.00Sport klub 2Fudbal: Gamba Osaka – Cerezo Osaka
13.45Arenasport 4Bejzbol: San Francisko – LA Dodžers
13.45Arenasport 3Fudbal: Gremio – Santos
14.00Arenasport 2Tenis: Kicbil, direktno
14.00Sport klub 3Fudbal na pesku: Belorusija – Grčka
14.00Eurosport 2Trka kroz Poljsku
14.30Sport klub 1Fudbal: Bajern – Milan
14.30SOSSOS vesti
14.45Sport klub 2ATP Gštad, finale
15.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV arhiva
15.00Eurosport 2Budimpešta, 17. dan
15.00SOSFudbalski miks
15.10Sport klub 3Fudbal: Rusija – Švajcarska
15.30Arenasport 3Masters of European football
16.00Arenasport 3Fudbal: Mehelen – Standard Lijež
16.00EurosportSkokovi u vodu
16.00Arenasport 2Great sporting momments
16.15Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, trka
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Barselona
16.25Sport klub 3Fudbal: Bešiktaš – Las Palmas
16.30Arenasport 2Automoto, Finska, pregled
16.30Sport klub 2Fudbal: St Polten – Rapid
16.30Eurosport 2Četvrtfinale
16.55SOSDa li znate?
17.00EurosportPlivanje SP
17.00Arenasport 1Red Bul, Kazanj, emisija
17.05SOSSOS bubamara
17.30Arenasport 2Tenis: Kicbil, direktno
18.00Arenasport 1Fudbal: Hamburger – Antalijaspor, direktno
18.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – St Luis
18.00Eurosport 2Trka kroz Jutu, 1. etapa
18.00Arenasport 3Fudbal: Rad – Crvena zvezda
18.00EurosportBiciklizam: Poljska
18.10Sport klub 3Jedriličarstvo, Švedksa
18.15Sport klub 2Fudbal: Sent Etijen – Sautempton
18.30Sport klub 1Fudbal: Spartak – Krasnodar, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.55SOSDa li znate?
19.00Sport klub 3Turska košarka, Ol star 2017.
19.05SOSFudbalski miks
19.25EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
19.30Arenasport 2Bejzbol: San Francisko – LA Dodžers
20.00Sport klub 2ATP Hamburg, finale
20.00Eurosport 2Trka kroz Poljsku
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
20.00Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Monako
20.00Arenasport 3Fudbal: Viljareal – Levante
20.25Sport klub 1Španska liga specijal: Luis Enrike
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Eurosport 2Četvrtfinale
21.00EurosportSkokovi u vodu
21.00SOSFudbalski miks
21.00Arenasport 1Fudbal. Partizan – Javor
21.30Sport klub 1Vesti
21.45Sport klub 2Fudbal: Brondbi – Lingbi
21.45EurosportFudbal, pregled MLS
21.55Sport klub 3Fudbal: Gvangžu – Gvangžu Evergrande
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Juventus
22.00Arenasport 4Automoto, Finska, pregled
22.00Sport klub 1ATP Vašington, direktno
22.30Eurosport 2Trka kroz Jutu, 1. etapa
22.30SOSSportski dnevnik
22.45EurosportSvi sportovi
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.05EurosportPlivanje SP
23.10SOSSOS koš
23.30Sport klub 2Fudbal: Šandong – Šangaj
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.40Sport klub 3NBA – muzika finala
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Avai
00.00Arenasport 2Fudbal: Čelzi – Internacionale
00.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Monako
00.05Sport klub 3Fudbal: Spartak – Krasnodar
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 2Fudbal: Bazel – Lucern
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Mančester – Totenhem
01.50Sport klub 3Ragbi: Pariz – Bat
02.00Arenasport 1Fudbal: Rijeka – Istra
02.00Arenasport 2Automoto, Indikar, Ohajo
02.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Sevilja
03.00Sport klub 2Fudbal: Barselona – Mančester Junajted
03.35Sport klub 3Odbojka: Lube – Trentino
04.00Arenasport 1Fudbal: Lokeren – Klub Briž
04.00Arenasport 4Fudbal: Bajern – Real Madrid
04.00Arenasport 3Fudbal: Benfika -Lajpcig
04.15Sport klub 1Fudbal: Liverpul – Votford
04.30Arenasport 2Rukomet: Pik Seged – PSŽ
04.45Sport klub 2Fudbal: Austrija Beč – Šturm
05.00Sport klub 3Španska liga, pregled sezone

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: