Sportski TV program – ponedeljak, 29. maj 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 29. maj 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.00Eurosport 2Pariz, meč dana
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Arenasport 2Boks
07.45Sport klub 2Košarka: CSKA – Lokomotiva
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Boks
08.00Arenasport 3Fudbal: Zrinjski – Sloboda
08.00Eurosport 2Pariz, 1. dan
08.00Arenasport 4Fudbal, argentinska liga
08.10Sport klub 3Fudbal: Šefild V – Hadersfild
08.15Arenasport 2Ragbi, finale
08.30EurosportGem, set i Mats
08.30Sport klub 1NBA Action
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1ATP Lion, finale
09.00EurosportStreličarstvo
09.00Arenasport 1Košarka, Endesa liga
09.05SOSU orlovskom gnezdu
09.20Sport klub 2Fudbal: Dandi Junajted – Hamilton
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
10.00Arenasport 4Fudbal, italijanska liga
10.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
10.00Arenasport 2Boks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportGem, set i Mats
10.40Sport klub 3Naskar, Šarlot
11.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Tuluz
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.00Sport klub 1Američki fudbal: SBB Vukovi – Blu Dragons
11.00Eurosport 2Pariz, 2. dan
11.10Sport klub 2Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
11.15SOSFutsal – snimak utakmice
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.00Arenasport 4Košarka, Endesa liga
12.45SOSSOS vesti
12.55Sport klub 2Fudbal: Gvangžu – Šangaj
13.00Arenasport 1Fudbal, italijanska liga
13.00Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Čelzi
13.00SOSSećanja
13.45Arenasport 4Boks
14.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga
14.00Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500, trka
14.00Sport klub 3Car Fashion
14.00SOSTreniraj, budi zdrav
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 3Palakanestro: Venecija – Avelino
14.40Sport klub 2Fudbal: St Polte – Volfsberger
15.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Čelzi
15.00SOSSOS kolaž
15.15Sport klub 1SK studio
15.45Arenasport 4FIFA fudbal
16.00Sport klub 1Fudbal: Hadersfild – Reding, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
16.05Sport klub 3Rukomet. Vilja de Aranda – Ademar Leon
16.15Arenasport 4Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
16.25Sport klub 2Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
16.30Arenasport 2Rukomet; Vardar – Flensburg
17.00Arenasport 3Fudbal: Japan – Kuba, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Angers – PSŽ
17.05SOSSOS bubamara
17.35Sport klub 3Turska košarka, plej of, četvrtfinale
18.00SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 2Košarka: Borac – Partizan
18.15Arenasport 4Hokej, NHL plej of
18.25Sport klub 2ATP Lion, finale
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Formula 1, Monte Karlo, trka
19.00Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, emisija
19.15Sport klub 3NBA specijal, potezi meseca
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.30Arenasport 3Fudbal: Engleska -Angola, direktno
19.45Sport klub 3Fudbal: Ajntraht – Dortmund
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Sport klub 2Fudbal: Valjadolid – Hetafe
20.00Arenasport 4Automoto, Meksiko, pregled
20.15Arenasport 2Hokej, SP;
20.15Eurosport 2Ajntraht Frankfurt – Nirnberg
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 1Fudbal: Trentino – Emporio Armani, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV
21.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
21.10SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.15EurosportGem, set i Mats
21.30Arenasport 3Clubland
21.45Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Judžin
21.45EurosportRolan Garos, duel dana
21.50Sport klub 3Magazin Premijer lige
22.00Arenasport 2Bejzbol: Vašington – San Francisko, direktno
22.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
22.20Sport klub 3Fudbal: Gimnastik – Đirona
22.30Sport klub 1SK miks
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Pariz, 2. dan
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.05SOSSOS koš
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Sport klub 1Pregled FA kupa, finale
23.30Eurosport 2Svetski kup, Šangaj, Kina
23.40EurosportVesti
23.45Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Čelzi
23.50EurosportFudbal, pregled MLS
00.00Sport klub 1Fudbal: Barselona – Alaves
00.00Arenasport 4Košarka, Endesa liga
00.00Arenasport 3Fudbal: Angers – PSŽ
00.00Arenasport 1Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
00.05Sport klub 3Pregled škotske lige
00.15EurosportFIFA fudbal
00.35Sport klub 3Palakanestro: Trentino – Emporio Armani
00.45EurosportSvi sportovi
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 2Automoto, Formula 2, Monte Karlo
01.00EurosportGem, set i Mats
01.30EurosportTenis: Rolan Garos
01.30Sport klub 2Fudbal: Aberdin – Seltik
01.45Arenasport 3Fudbal: Sao Paulo – Palmeiras
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 1Hokej, NHL, Plej of finale
02.00Sport klub 1Džudo, gren slem, Jekaterinburg
02.00Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500, trka
02.15Arenasport 4Fudbal, italijanska liga
02.15Sport klub 3Fudbal: Hadersfild – Reding
02.30Sport klub 1Košarka
03.25Sport klub 2Fudbal: Šangaj – Peking
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 3Fudbal, Češka liga
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
04.15Sport klub 3Spidvej, Latvija
04.15Sport klub 1Fudbal: Grashoper – Bazel
04.30Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Leven
05.10Sport klub 2Fudbal: Alkorkon – Tenerife

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: