Sportski TV program – ponedeljak, 24. jul 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 24. jul 2017.

07.00Arenasport 1Rukomet: Visla – PSŽ
07.00Eurosport 2Monžeron – Pariz (Jelisejska polja), 21. etapa
07.15EurosportFudbal (ž): Španija – Engleska
07.45Arenasport 2Great sporting momments
07.55Sport klub 2Fudbal: Monako – Fenerbahče
07.55Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Čukarički
08.00Arenasport 4Fudbal: Vitoria – Šapekoense
08.05Sport klub 3VTA Gštad, finale
08.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Kina – Srbija
08.25Sport klub 1Maraton, Australija, pregled
08.30Arenasport 1Boks
08.30Eurosport 2Škotska – Portugal
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.05SOSFudbalski miks
09.15Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – LA Galaksi
09.30EurosportPlivanje SP
09.40Sport klub 2Fudbal: AIK – Željezničar
09.45Sport klub 3Extreme Sailing: Barselona
10.00Arenasport 4Fudbal: Anderleht – Zulte Varegem
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Le Mond
10.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Odbojka na pesku, Ljubljana, finale
11.00Sport klub 1ATP 500 Hamburg, direktno
11.00Eurosport 2Loket, Češka
11.15SOSTotal soker
11.15Sport klub 3Fudbal: Jamajka – Meksiko
11.45Eurosport 2Britanski šampionat, Brends Heč
12.00Arenasport 1Fudbal: Fluminense – Korintians
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Partizan
12.30Arenasport 2The World Games 2017, direktno
12.30Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, 10. dan
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.10Sport klub 3InCycle
13.15EurosportKonjički sportovi
13.15Eurosport 2Monžeron – Pariz (Jelisejska polja), 21. etapa
13.20Sport klub 2Naskar, Indijanapolis
13.30Arenasport 2Dokumentarni film
13.35Sport klub 3Fudbal: Volfsberger – Salcburg
13.45Arenasport 3Fudbal: Atletiko MG – Vasko
13.45Arenasport 4Odbojka, gran pri: Kina – Srbija
14.00Arenasport 1Fudbal: Internacionale – Lion, direktno
14.15EurosportSvi sportovi
14.30Arenasport 2Sporting Greats: Nadia Comanechi
14.30Eurosport 2Groseto, Italija
14.30SOSSOS vesti
14.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
15.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
15.15SOSFudbalski miks
15.15Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, floret
15.25Sport klub 3Svet sporta magazin
15.30Arenasport 3Clubland
15.30EurosportBiciklizam: Valonija
15.50Sport klub 3Fudbal:Zenit – Rubin
16.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, sablja
16.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Hajduk
16.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV arhiva
16.15Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Barselona
16.25Sport klub 2Fudbal: Domžale – Valur
16.55SOSDa li znate?
17.00EurosportPlivanje SP
17.05SOSSOS bubamara
17.25RTS 2Plivanje, SP, prenos
17.30HRT 2Plivanje SP
17.35Sport klub 3Fudbal: Šangaj Šhenhua – Peking
18.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
18.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Mačva
18.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – Pitsburg
18.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Lajpcig, 4. dan
18.15Sport klub 2Premijer liga: Azija Trofi: Liverpul – Kristal Palas
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Fudbal: Votford – Eibar
18.55SOSDa li znate?
19.05SOSFudbalski miks
19.25Sport klub 3Naskar, Indijanapolis
19.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
20.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
20.05Sport klub 2Fudbal: Gorica – Panionios
20.10Eurosport 2Vesti
20.15Eurosport 2Watts
20.30EurosportFudbal (ž), EP
20.30Sport klub 1Fudbal, Gold kup, polufinale
20.30Eurosport 2Fudbal, Evropsko prvenstvo (ž)
20.45Arenasport 2The World Games 2017, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
21.10SOSTotal soker – odjeci uživo
21.50Sport klub 2Extreme Sailing: Barselona
22.00Arenasport 3Fudbal: Internacionale – Lion
22.00Arenasport 4Odbojka na pesku, Ljubljana, finale
22.30Sport klub 1Fudbal je veliki, 1. deo
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 2Boks
22.45Eurosport 2Budimpešta, Mađarska, 11. dan
22.45EurosportMačevanje
22.45Sport klub 3Car Fashion
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSOS koš, uživo
23.10Sport klub 3Fudbal na pesku: Rusija – Francuska
23.20Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Monako
23.30Sport klub 1Fudbal je veliki, 2. deo
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.50EurosportPregled MLS
00.00Arenasport 4Košarka: Igokea – Crvena zvezda
00.00Sport klub 1Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
00.00Arenasport 2Fudbal: Anderleht – Zulte Varegem
00.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Koritiba
00.00Arenasport 1Odbojka, gran pri: Kina – Srbija
00.15Sport klub 3Fudbal na pesku: Portugal – Brazil
00.45SOSSOS vesti
00.45EurosportSvi sportovi
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 2ATP 500 Hamburg
01.25Sport klub 3Fudbal: Jang Bojs – Bazel
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Sport klub 1Mančester Junajted TV – Usein Bolt
01.45Arenasport 3Fudbal: Ajntraht – Cologne
01.51RTS 2Plivanje, SP, r.
02.00Arenasport 1Fudbal: Bohum – Borusija Dortmund
02.00Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Čikago Kabs
02.10Sport klub 1Extreme Sailing: Barselona
02.15Arenasport 4Fudbal. PSŽ – Totenhem
03.10Sport klub 3Fudbal: Rapid – Matersburg
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 1Fudbal: Anderleht – Zulte Varegem
04.00Arenasport 4Fudbal: Bajern – Arsenal
04.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
04.15Sport klub 1Fudbal: Lester – Mančester Siti
04.30Sport klub 2Fudbal: Kostarika – SAD
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Leven
04.55Sport klub 3Džudo gran pri, Kina, 3. dan

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: