Sportski TV program – ponedeljak, 24. april 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 24. april 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.00Eurosport 2Lijež – Bastonj – Lijež, Belgija
07.10Sport klub 3Palakanestro: Kapo D’Orlando – Avelino
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Sport klub 2Fudbal: Rostov – Spartak
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 4Fudbal: Sarajevo – Krupa
08.00Arenasport 1Boks
08.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Eurosport 2Valkensvard, Holandija, MXGP, 2. trka
08.15Arenasport 2Hokej, NHL, plej of
08.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Šefild, 9. dan
08.30EurosportBiciklizam: Lijež – Bastonj
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30Sport klub 1Pregled Evrolige
08.45SOSSOS vesti
08.45Sport klub 3Fudbal: Rapid – Austrija Beč
09.00Arenasport 1Košarka: Barselona – Unikaha
09.00Sport klub 1Fudbal: Real Madrid – Barselona
09.05SOSU orlovskom gnezdu
09.35Sport klub 2Košarka: Oklahoma – Hjuston
09.45SOSSOS kolaž
09.45Eurosport 2Pregled Bundeslige
10.00Arenasport 2Boks, top rank: Valdez – Mariaga, Ramirez – Bursak, Magdaleno – Andelson Dos Santos
10.00Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Inter
10.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Vojvodina
10.00EurosportLondonski maraton
10.30Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Totenhem
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Eurosport 2IAAF Svetsko štafetno prvenstvo, Bahami
11.00Sport klub 1ATP 500 Barselona, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal: Lion – Monako
11.15SOSFutsal, snimak utakmice
11.30EurosportBiciklizam: Hrvatska
11.40Sport klub 2Fudbal: Espanjol – Atletiko Madrid
12.00Arenasport 2Hokej, NHL, plej of
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Vršac
12.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
12.20Sport klub 3Fudbal: Seltik – Rendžers
12.30EurosportBiciklizam: Lijež – Bastonj
12.45SOSSOS vesti
13.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Đenova
13.25Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
13.45Arenasport 3Fudbal: Korintians – Sao Paulo
13.45Arenasport 4Boks
14.00EurosportSnuker: SP Šefild
14.00Arenasport 2Automoto, Argentina, najava
14.10Sport klub 3Moto GP SAD, trke
14.15Eurosport 2Lijež – Bastonj – Lijež, Belgija
14.15Arenasport 4Dokumentarni film
14.30Arenasport 2FINA akvatik
14.30SOSSOS vesti
15.00SOSSOS kolaž
15.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
15.15Sport klub 2Palakanestro: Emporio Armani – Ređo Emilija
15.15Eurosport 2Valkensvard, Holandija, MXGP, 2. trka
15.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
15.45Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Bajern Minhen
16.00Eurosport 2Poseta istorije
16.00Arenasport 3Fudbal: Sasuolo – Napoli
16.05Eurosport 2IAAF Svetsko štafetno prvenstvo, Bahami
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Barselona
16.50Sport klub 2Pregled španske lige
17.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona (mladi), finale, direktno
17.05SOSSOS bubamara
17.40Sport klub 3NBA Live
17.55Sport klub 3Fudbal: PSV – Ajaks
18.00SOSFudbalski miks
18.00EurosportFubal: LA Galaksi – Sijetl
18.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
18.00Eurosport 2Maraton u Londonu
18.00Sport klub 2Odbojka: Kalcit Kamnik – Volej Ljubljana, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Barselona – Unikaha
18.15Arenasport 4Hokej, NHL, plej of
18.15Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Hjuston
18.30SOSSOS vesti
18.45Eurosport 2Pregled Bundeslige
19.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.00EurosportBiciklizam
19.05SOSDa li znate
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.45Sport klub 3Na današnji dan
19.45Arenasport 2Rukomet, pregld Bundeslige
19.55Sport klub 3Pregled Premijer lige
19.55Sport klub 2SK momenti
20.00EurosportSnuker: SP Šefild
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Nica
20.00Eurosport 2Štutgart – Union Berlin
20.00SOSCrna tačka
20.05Sport klub 2Pregled FA kupa
20.15Arenasport 2Automoto, Indikar, Alabama
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.30Sport klub 1NBA Live
20.45Sport klub 2Fudbal: Njukasl – Preston, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Eibar – Atletik Bilbao, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Peskara – Roma, direktno
20.45SOSSOS vesti
21.00Sport klub 3Fudbal: Moreirense – Čavez, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Vojvodina
21.05SOSTotal soker – odjeci, uživo
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Juventus
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2IAAF Svetsko štafetno prvenstvo, Bahami
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 1SK miks, Zlatni momenti JU sporta
22.45Arenasport 4FIFA fudbal
22.45Sport klub 2Pregled holandske lige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Klasik,best of
23.00Sport klub 3Ragbi: Klermong – Lenster
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportVesti
23.10SOSSOS koš uživo
23.25Sport klub 1Pregled Premijer lige
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.40Sport klub 2ATP 500 Barselona
00.00Arenasport 1Fudbal, pregled francuske lige
00.00EurosportFudbal, pregled MLS
00.00Arenasport 2Fudbal: Sporting Šarlroa – Zulte Varegem
00.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona (mladi), finale
00.00Arenasport 4Košarka: FMP – Mega
00.20Sport klub 1Pregled španske lige
00.30EurosportFIFA fudbal
00.40Sport klub 3Odbojka: Kalcit Kamnik – Volej Ljubljana
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Hokej, NHL, plej of
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportSvi sportovi
01.15Sport klub 1Fudbal: Barnli – Mančester Junajted
01.30EurosportSnuker: SP Šefild
01.45Arenasport 3Fudbal: River Plate – Aldosivi
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Jenkis – Pitsburg
02.15Arenasport 4Fudbal: Sasuolo – Napoli
02.20Sport klub 3Pregled FA kupa
02.50Sport klub 3Fudbal: Eibar – Atletik Bilbao
02.50Sport klub 2Pregled portugalske lige
03.00Sport klub 1ATP Masters Monte Karlo, finale
03.30Arenasport 3Clubland
03.40Sport klub 2Pregled Championship-a
04.00Arenasport 1Fudbal: San Lorenco- Temperlej
04.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Sao Paulo
04.00Arenasport 4Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
04.10Sport klub 2Pregled Premijer lige
04.25Sport klub 3Fudbal: Porto – Feirense
04.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Koburg
04.30Sport klub 1Košarka: Portland – Golden Stejt, direktno
05.10Sport klub 2Fudbal: Seltik – Rendžers

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: