Sportski TV program – ponedeljak, 23. oktobar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 23. oktobar 2017.

08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Bačka
08.00Arenasport 4Fudbal: Sao Paulo – Flamengo
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Tampa Bej
08.20Sport klub 1Košarka: Denver – Sakramento
08.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo
08.30Sport klub 3Odbojka. Bijelo Polje – Omonia Nikozija
09.00Eurosport 2Svetski kup, Lijež, finale
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
09.05SOSObjektiv
09.30Eurosport 2Svetski kup, Meksiko Siti, Refleksni luk
09.30EurosportSnuker: Engleska
09.35Sport klub 2Fudbal: Totenhem – Liverpul
10.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
10.00Arenasport 2Boks: Gaslev – Vodarčik
10.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Inter
10.15Sport klub 1Fudbal je veliki
10.15Sport klub 3Fudbal: Selta – Atletiko Madrid
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Sport klub 1Formula 1, SAD, trka
11.00Arenasport 1Fudbal: Marsej – PSŽ
11.00SOSDa li znate
11.00EurosportStoni tenis: Svetski kup Lijež
11.15SOSTotal soker
11.25Sport klub 2Evroliga: Crvena zvezda – Barselona
11.30Eurosport 2Svetski kup, Lijež, finale
11.30EurosportUmetničko klizanje: Kup Rusije
12.00Arenasport 2Bejzbol, MLB
12.00Eurosport 2Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
12.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Unikaha
12.00Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Vestern Sidnej
12.05Sport klub 3Fudbal: Everton – Arsenal
12.45SOSSOS vesti
13.00Sport klub 2Svet sporta magazin
13.00SOSSećanja
13.00EurosportPregled MLS
13.00Sport klub 1ATP 500 Beč, direktno
13.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – Kaljari
13.30Sport klub 2VTA finala, Singapur, direktno
13.45Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Genk
13.45Arenasport 4Automoto, Vels, najava
13.55Sport klub 3Fudbal: Real Madrid -Eibar
14.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Herez de la Frontera
14.15Arenasport 2Košarka: Partizan – Igokea
14.15Arenasport 4Boks
14.30EurosportSnuker: Engleska
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.00Arenasport 1Fudbal: Everton – Arsenal
15.00Eurosport 2Kup Rusije
15.15SOSObjektiv
15.15Arenasport 4Red Bul, Indijanapolis, pregled
15.30Arenasport 3Clubland
15.40Sport klub 3NFL: Minesota – Baltimor
16.00Arenasport 2Great sporting momments
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako -Kaen
16.15Arenasport 4Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
16.30Eurosport 2Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
16.30Arenasport 2Rukomet: Larvik -Vardar
16.30EurosportFudbal, U17, četvrtfinale
16.50SOSDa li znate
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05SOSSOS bubamara
17.10Sport klub 2Fudbal: Barselona – Malaga
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
18.00Arenasport 4Bejzbol, MLB
18.00Arenasport 3Fudbal: Udineze – Juventus
18.00Arenasport 1Košarka: FMP – Zadar, direktno
18.00Arenasport 2Tenis, Kremlin kup, finale
18.00Sport klub 3Košarka: Eskisehir – Efes, direktno
18.00SOSFudbalski miks
18.30EurosportSnuker: Engleska
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Četvrtfinale
19.00Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Basaksehir, direktno
19.00Sport klub 1ATP Bazel, ATP Beč, direktno
19.05SOSObjektiv: Autokomanda
19.30Arenasport 2Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču, direktno
20.00Arenasport 2Boks
20.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
20.00SOSCrna tačka
20.00Sport klub 3Fudbal: Sosijedad – Espanjol, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Liverpul
20.30EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 2Košarka: Bosna – Rogaška, direktno
21.00Sport klub 2Fudbal: Deportivo – Đirona, direktno
21.00Eurosport 2Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.00Arenasport 1Košarka: MZT Skoplje – Cibona, direktno
21.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo
21.45EurosportSvi sportovi
22.00Sport klub 1Pregled španske lige
22.00Sport klub 3Moto GP Australija, trke
22.00EurosportFudbal
22.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Totenhem
22.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Pregled holandske lige
23.00EurosportStoni tenis
23.00Eurosport 2Četvrtfinale
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Boks
23.05SOSSOS koš, uživo
23.25Sport klub 1Pregled Premijer lige
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.55Sport klub 2KHL: CSKA -SKA
00.00Arenasport 2Fudbal: Anderleht – Genk
00.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
00.00Arenasport 4Košarka: FMP – Zadar
00.00Arenasport 3Fudbal: Mladost – Budućnost
00.20Sport klub 1Pregled Džudo gran pri, Zagreb
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 1Košarka: Eskisehir – Efes
01.00Arenasport 1Hokej: Los Anđeles – Toronto, direktno
01.00SOSNoćni program
01.35Sport klub 3Odbojka. Padova – Trentino
01.45Arenasport 3Fudbal: Pert Glori – Mariners
01.45Sport klub 2Pregled španske lige
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Fudbal: Kjevo -Verona
02.30Sport klub 1NFL: Filadelfija – Vašington, direktno
02.40Sport klub 2Pregled Championship
03.10Sport klub 2Pregled portugalske lige
03.15Sport klub 3Fudbal: Lokomotiva – Krasnodar
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska, pregled
03.30Arenasport 1Fudbal: Muskron – Standard
04.00Sport klub 2Pregled Premijer lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Strazbur
04.00Arenasport 4Fudbal: Bajern -Seltik
04.30Arenasport 2Rukomet: Melsungen -Magdeburg
04.55Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Gaziantep
05.00Sport klub 3Pregled Premijer lige
05.30Sport klub 1NBA Action
05.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: