Sportski TV program – ponedeljak, 23. oktobar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Bačka
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Sao Paulo – Flamengo
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej
08.20 Sport klub 1 Košarka: Denver – Sakramento
08.30 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo
08.30 Sport klub 3 Odbojka. Bijelo Polje – Omonia Nikozija
09.00 Eurosport 2 Svetski kup, Lijež, finale
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
09.05 SOS Objektiv
09.30 Eurosport 2 Svetski kup, Meksiko Siti, Refleksni luk
09.30 Eurosport Snuker: Engleska
09.35 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem – Liverpul
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
10.00 Arenasport 2 Boks: Gaslev – Vodarčik
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Inter
10.15 Sport klub 1 Fudbal je veliki
10.15 Sport klub 3 Fudbal: Selta – Atletiko Madrid
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Sport klub 1 Formula 1, SAD, trka
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Marsej – PSŽ
11.00 SOS Da li znate
11.00 Eurosport Stoni tenis: Svetski kup Lijež
11.15 SOS Total soker
11.25 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Barselona
11.30 Eurosport 2 Svetski kup, Lijež, finale
11.30 Eurosport Umetničko klizanje: Kup Rusije
12.00 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
12.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
12.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Unikaha
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Vestern Sidnej
12.05 Sport klub 3 Fudbal: Everton – Arsenal
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Sport klub 2 Svet sporta magazin
13.00 SOS Sećanja
13.00 Eurosport Pregled MLS
13.00 Sport klub 1 ATP 500 Beč, direktno
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lacio – Kaljari
13.30 Sport klub 2 VTA finala, Singapur, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Genk
13.45 Arenasport 4 Automoto, Vels, najava
13.55 Sport klub 3 Fudbal: Real Madrid -Eibar
14.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Herez de la Frontera
14.15 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Igokea
14.15 Arenasport 4 Boks
14.30 Eurosport Snuker: Engleska
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Everton – Arsenal
15.00 Eurosport 2 Kup Rusije
15.15 SOS Objektiv
15.15 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, pregled
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.40 Sport klub 3 NFL: Minesota – Baltimor
16.00 Arenasport 2 Great sporting momments
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako -Kaen
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
16.30 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Larvik -Vardar
16.30 Eurosport Fudbal, U17, četvrtfinale
16.50 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05 SOS SOS bubamara
17.10 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Malaga
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
18.00 Arenasport 4 Bejzbol, MLB
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Udineze – Juventus
18.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Zadar, direktno
18.00 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, finale
18.00 Sport klub 3 Košarka: Eskisehir – Efes, direktno
18.00 SOS Fudbalski miks
18.30 Eurosport Snuker: Engleska
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Četvrtfinale
19.00 Sport klub 2 Fudbal: Bešiktaš – Basaksehir, direktno
19.00 Sport klub 1 ATP Bazel, ATP Beč, direktno
19.05 SOS Objektiv: Autokomanda
19.30 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču, direktno
20.00 Arenasport 2 Boks
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Sport klub 3 Fudbal: Sosijedad – Espanjol, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Liverpul
20.30 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Arenasport 2 Košarka: Bosna – Rogaška, direktno
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Deportivo – Đirona, direktno
21.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Arenasport 1 Košarka: MZT Skoplje – Cibona, direktno
21.30 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo
21.45 Eurosport Svi sportovi
22.00 Sport klub 1 Pregled španske lige
22.00 Sport klub 3 Moto GP Australija, trke
22.00 Eurosport Fudbal
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
22.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled holandske lige
23.00 Eurosport Stoni tenis
23.00 Eurosport 2 Četvrtfinale
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Boks
23.05 SOS SOS koš, uživo
23.25 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.55 Sport klub 2 KHL: CSKA -SKA
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Anderleht – Genk
00.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
00.00 Arenasport 4 Košarka: FMP – Zadar
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Mladost – Budućnost
00.20 Sport klub 1 Pregled Džudo gran pri, Zagreb
00.45 SOS SOS vesti
00.50 Sport klub 1 Košarka: Eskisehir – Efes
01.00 Arenasport 1 Hokej: Los Anđeles – Toronto, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.35 Sport klub 3 Odbojka. Padova – Trentino
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Pert Glori – Mariners
01.45 Sport klub 2 Pregled španske lige
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo -Verona
02.30 Sport klub 1 NFL: Filadelfija – Vašington, direktno
02.40 Sport klub 2 Pregled Championship
03.10 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
03.15 Sport klub 3 Fudbal: Lokomotiva – Krasnodar
03.30 Arenasport 2 Automoto, Poljska, pregled
03.30 Arenasport 1 Fudbal: Muskron – Standard
04.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Strazbur
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Bajern -Seltik
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Melsungen -Magdeburg
04.55 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Gaziantep
05.00 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
05.30 Sport klub 1 NBA Action
05.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »