Sportski TV program – ponedeljak, 16. oktobar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnik – Partizan
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Velez – Njuels
08.00 Eurosport 2 Superbajk
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Mančester Junajted
08.30 Eurosport Tenis: VTA Linc
08.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover – Berlin
09.00 Eurosport 2 Engleska – Irak
09.00 Sport klub 3 NFL: Denver – Njujork Džajants
09.05 SOS Objektiv
09.30 Sport klub 2 Fudbal: Šturm – Austrija Beč
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
10.00 Eurosport Fudbal, MLS
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Napoli
10.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – FMP
10.00 Arenasport 2 Boks: Džordž Grous – Džejmi Koks
10.00 SOS Sportski savez Srbije, Velika plana
10.15 Eurosport 2 Linc, Austrija, finale
10.15 Sport klub 1 Moto GP Japan, trka
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 SOS Da li znate?
11.00 Eurosport Konjički sportovi:Peking masters
11.15 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Barselona
11.15 SOS Total soker
11.30 Eurosport 2 Šangaj, Kina, glavna trka
11.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.30 Sport klub 1 Fudbal: Kristal Palas – Čelzi
11.30 Sport klub 3 Fudbal: Tianjin Kuanjian – Šandong
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Mančester Junajted
12.00 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Real Madrid
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Dižon – PSŽ
12.00 Eurosport Maraton, Amsterdam
12.00 Arenasport 2 Hokej: Montreal – Anahajm
12.15 Eurosport 2 Superbajk
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Sećanja
13.05 Sport klub 2 Svet sporta magazin
13.10 Sport klub 3 Moto GP Japan, trke
13.15 Eurosport 2 Osmina finala
13.15 Sport klub 1 ATP Masters Šangaj, finale
13.30 Eurosport Zimski sportovi, Lindzi Von
13.30 Sport klub 2 VTA Premijer Moskva, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Velez – Njuels
13.45 Arenasport 4 FINA akvatiks
14.00 Eurosport Snuker
14.00 Arenasport 2 Rukomet: Vive Kielce – Vezprem
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Milan
14.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
15.10 Sport klub 1 NFL: Nju Ingland – Njujork Džets
15.15 SOS Objektiv
15.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, direktno
15.30 Eurosport 2 Engleska – Irak
16.00 Sport klub 3 KHL: Metalurg MG – Slovan, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Nica
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Votford – Arsenal
16.15 Eurosport 2 Osmina finala
16.15 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Bajern
17.05 SOS SOS bubamara
17.30 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, direktno
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
18.00 Eurosport Konjički sportovi: Oslo
18.00 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Napoli
18.15 Sport klub 3 NFL, najbolja utakmica (nedelja)
18.15 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Potera istorije
19.00 Eurosport 2 Šangaj, Kina, uvodna i glavna trka
19.00 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
19.00 Sport klub 1 Fudbal: Bursa – Osmanli, direktno
19.30 Arenasport 2 Bejzbol: Vašington – LA Dodžers
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnik – Partizan
20.00 Eurosport 2 Superbajk
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Eurosport Snuker
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Verona – Benevento, direktno
20.45 Sport klub 3 Palakanestro: Vareze – Kantu, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Lester – Vest Bromvič, direktno
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Las Palmas – Selta, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču, direktno
21.00 SOS Total soker
21.00 Eurosport 2 Osmina finala
22.00 Arenasport 1 Košarka: Igokea – MZT Skoplje, direktno
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
22.00 Arenasport 2 Boks
22.15 Eurosport 2 Osmina finala
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Mančester Junajted
22.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
23.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 SOS SOS koš, uživo
23.30 Eurosport 2 Potera istorije
23.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
23.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Iskra – Budućnost
00.00 Sport klub 2 Pregled holandske lige
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Sparta Prag – Viktoria Plzen
00.00 Arenasport 4 Košarka: ANdora – Gran Kanaria
00.05 Eurosport Svi sportovi
00.10 Sport klub 3 Ragbi: Kastres – Munster
00.15 Eurosport Tenis: VTA Linc
00.30 Sport klub 1 Odbojka. Latina – Verona
00.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 2 Pregled Evrolige
01.00 Arenasport 1 Rukomet: Vive Kielce – Vezprem
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Snuker
01.45 Sport klub 2 Pregled španske lige
01.45 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Real Madrid
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori -Melburn Siti
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Krotone – Torino
02.30 Arenasport 1 Hokej: Tampa Bej – Detroit, direktno
02.30 Sport klub 1 NFL: Tenesi – Indijanapolis, direktno
02.45 Sport klub 2 KHL: Metalurg MG – SLovan
03.00 Eurosport Fudbal
03.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija, pregled
03.30 Sport klub 3 Košarka: Gaziantep – Karšijaka
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – Marsej
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Barselona
04.30 Sport klub 2 Palakanestro: Vareze – Kantu
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Berlin
05.00 Sport klub 3 Rukomet: Puerto Sagunto – Granolers
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Bahia – Korintians
05.30 Sport klub 1 Moto GP Blupers, direktno

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »