Sportski TV program – ponedeljak, 06. novembar 2017.

07.00 Eurosport 2 Kina, Gala egzibicija
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover – Gepingen
07.45 Eurosport Superbajk: Katar
07.45 Arenasport 2 Boks
07.45 Sport klub 2 Fudbal: Sautempton – Barnli
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Mačva – Partizan
08.00 Arenasport 4 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
08.15 Arenasport 2 Hokej: Montreal – Vinipeg
08.30 Sport klub 1 Odbojka: Modena – Lube
09.00 Eurosport FIFA fudbal
09.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Mornar
09.00 SOS Objektiv
09.30 Sport klub 3 Fudbal: Ajaks – Utreht
09.30 Eurosport Biciklizam: Pruškov
09.35 Sport klub 2 Košarka: LA Klipers – Memfis
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo – Napoli
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnički – Crvena zvezda
10.00 Arenasport 2 Boks
10.20 Sport klub 1 ATP Pariz: Krajinović – Sok, finale
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.50 SOS Da li znate
11.00 SOS Total soker
11.00 Eurosport Umetničko klizanje. Kup Kine
11.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen – Lion
11.10 Sport klub 2 Fudbal: Deportivo – Atletiko Madrid
11.15 Sport klub 3 Fudbal:Čelzi – Mančester Junajted
12.00 Arenasport 4 Košarka: Unikaha – Baskonija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht -Klub Briž
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – La Dodžers
12.15 Sport klub 1 Košarka: LA Klipers – Majami
12.30 Eurosport 2 W Cup track: Pruškov, Poljska
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
13.05 Sport klub 3 Fudbal: Barselona – Sevilja
13.05 Sport klub 2 Fudbal: Njukasl – Bornmut
13.30 Eurosport Snuker: Kina
13.45 Arenasport 3 Fudbal: San Lorenco – Banfild
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti – Sidnej
14.00 SOS Autokomanda, izveštaji sa utakmica Zvezde i Partizana
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
14.00 Eurosport 2 Kup Kine
14.00 Sport klub 1 NBA Live
14.10 Sport klub 1 NFL, najbolja utakmica
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.55 Sport klub 3 Fudbal: Rubin – Zenit
15.00 SOS Objektiv, izveštaji sa utakmica Superlige
15.00 Sport klub 2 KHL: Bars – Torpedo, direktno
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Zagreb
15.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Guingamp
16.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
16.00 Arenasport 1 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport Maraton: Njujork
16.40 Sport klub 3 NBA Live
16.55 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 2 Košarka: MZT Skoplje – Mega Bemaks
17.00 Sport klub 3 Košarka: Trabzon – Efes, direktno
17.00 Sport klub 1 Košarka. Himki – CSKA, direktno
17.05 SOS SOS bubamara
17.30 Sport klub 2 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00 Eurosport 2 W Cup track: Pruškov, Poljska
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Đenova – Sampdorija
18.00 Arenasport 4 Hokej: Detroit – Edmonton
18.00 Eurosport Konjički sportovi: Maroko
18.00 SOS Prva liga, izveštaji
18.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
18.30 Eurosport Polo: Australija
18.45 Sport klub 1 ATP specijal
18.50 Sport klub 3 Pregled Evrolige
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Gjori – Rostov Don, direktno
19.05 SOS Objektiv: Autokomanda
19.15 Sport klub 1 Pregled Championship
19.25 Sport klub 2 Pregled FA kupa
19.30 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale
19.35 Sport klub 3 NFL: Dalas – Kanzas Siti
19.45 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
19.55 Eurosport Vesti
19.55 Sport klub 2 Pregled španske lige
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnički – Crvena zvezda
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
20.05 Eurosport Snuker: Kina
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Šorli – Flitvud, direktno
20.45 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran HN – Budva
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Hueska – Saragosa, direktno
21.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Crvena zvezda, direktno
21.00 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale
22.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Čelzi
22.00 Sport klub 3 ATP Pariz: Krajinović – Sok, finale
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
22.30 Eurosport 2 W Cup track: Pruškov, Poljska
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.55 Eurosport Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 Pregled holandske lige
23.05 Eurosport Superbajk: Katar
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
23.50 Sport klub 3 ATP specijal
23.55 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Mladost – Sutjeska
00.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Gent – Standard Lijež
00.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
00.20 Sport klub 1 Košarka: Trabzon – Efes
00.20 Sport klub 3 Odbojka: Modena – Lube
00.45 SOS SOS vesti
00.55 Sport klub 2 Fudbal: Šortli – Flitvud
01.00 Arenasport 1 Hokej: Kolumbus – Njujork Rendžers, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Arenasport 3 Fudbal Melburn Siti -Sidnej
01.50 Sport klub 1 Barsa TV: Luis Suarez
02.00 Sport klub 1 Mančester Junajted TV: Svi golovi
02.00 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – La Dodžers
02.00 Sport klub 3 Košarka. Himki -CSKA
02.10 Sport klub 1 NBA Live
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Benevento
02.30 Sport klub 1 NFL: Grin Bej – Detroit, direktno
02.40 Sport klub 2 Košarka: Trabzon – Efes
03.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.35 Sport klub 3 Fudbal: Selta -Atletik Bilbao
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Kaen
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Anderleht – Klub Briž
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Seltik – Bajern
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Gepingen
04.30 Sport klub 2 Košarka. Golden Stejt – Majami
05.20 Sport klub 3 Pregled Premijer lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »