Sportski TV program – ponedeljak, 02. oktobar 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Rukomet: Flensburg – PSŽ
07.45Arenasport 2Automoto, Španija, najava
08.00Arenasport 4Fudbal: Kruzeiro – Korintians
08.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
08.15Arenasport 2Odbojka (ž), EP; finale
08.30EurosportSki skokovi
08.35Sport klub 3Fudbal: Bešiktaš – Trabzon
08.45Eurosport 2Eurometropola, Belgija
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Mornar
09.05SOSObjektiv
09.30EurosportSuperbajk, svetsko prvenstvo
10.00Arenasport 4Fudbal: Đenova – Bolonja
10.00Eurosport 2Hinzenbah, Austrija, 94 m skakaonica
10.00Arenasport 2Boks: Malris Brids – Majk Perez
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Čukarički
10.20Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Mančester Siti
10.30EurosportFudbal: Orlando – Dalas
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Nica – Marsej
11.00SOSDa li znate?
11.15SOSTotal soker – odjeci
11.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Manj Kur, trke
12.00Arenasport 2Bejzbol, MLB
12.00Arenasport 3Fudbal: Njukasl – Liverpul
12.00EurosportKuća slavnih: Rio
12.00Arenasport 4Košarka: Barselona – Baskonia
12.15Sport klub 3Fudbal: Valensija – Atletik Bilbao
12.45SOSSOS vesti
13.00Eurosport 2Evropski masters, Lomel, Belgija, 1. dan
13.00EurosportOlimpijski rekordi
13.00Arenasport 1Fudbal: Milan – Roma
13.45Arenasport 4Boks
13.45Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Standard
14.00EurosportOlimpijske igre
14.00Sport klub 3NFL: Denver – Ouklend
14.15Arenasport 4Odbojka (ž), EP; finale
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
15.00Sport klub 1Vesti
15.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Bridžton
15.15SOSObjektiv
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Nemačka, pregled
15.30Sport klub 1Džudo gran pri, Zagreb
16.00EurosportReli, Kina
16.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bordo
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Kil
16.30SOSSOS vesti
16.35Sport klub 3Fudbal: Njukasl – Liverpul
16.45Sport klub 2Na današnji dan
16.55SOSDa li znate?
17.00Sport klub 1Formula 1, Malezija, trka
17.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Čukarički
17.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Manj Kur, trke
17.00EurosportBiciklizam: Kup Italije
17.00Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Malaga
17.05SOSSOS bubamara
18.00Arenasport 4Plivanje, Hong Kong
18.00Arenasport 2Košarka: MZT Skoplje – Partizan
18.00EurosportBiciklizam: Metropole Evrope
18.00Arenasport 3Fudbal: Atalanta – Juventus
18.30Sport klub 3KHL: Dinamo Minsk – Dinamo Moskva
18.30Eurosport 2Motokros nacije: Materli Bejsin trke
18.30SOSSOS vesti
18.50Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Mančester Siti
18.55SOSDa li znate?
19.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.00EurosportSnuker: Belgija
19.00Sport klub 1Pregled španske lige
19.05SOSObjektiv: Autokomanda
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.45Arenasport 2Odbojka (ž), EP; finale
20.00Arenasport 4Fudbal: Njukasl – Liverpul
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
20.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
20.00SOSCrna tačka
20.40Eurosport 2Vesti
20.40Sport klub 2Fudbal: Lokomotiva – Dinamo
20.45Sport klub 3Na današnji dan
20.45Eurosport 2Kup Italije – Điro del Emilia
21.00SOSTotal soker – odjeci
21.00Arenasport 1Košarka: Olimpija – Igokea, direktno
21.00Sport klub 1Fudbal: Oviedo – Saragosa, direktno
21.00Sport klub 3Košarka (ž): Los Anđeles – Minesota
22.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bajern
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
22.15Eurosport 2Eurometropola, Belgija
22.25Sport klub 2KHL: Dinamo Minsk – Dinamo Moskva
22.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 3NFL: Baltimor – Pitsburg
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSOS koš
23.10EurosportPregled MLS
23.30Sport klub 1Fudbal: Sporting – Porto
23.30Eurosport 2Hinzenbah, Austrija, 94 m skakaonica
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.35EurosportFudbal: Orlando – Dalas
00.00Arenasport 3Fudbal, argentinska liga
00.00Arenasport 2Fudbal: Rens – Kaen
00.00Arenasport 4Košarka: Barselona – Baskonia
00.00Arenasport 1Odbojka (ž), EP; finale
00.15Sport klub 2Pregled ruske lige
00.45Sport klub 2Fudbal: Ovijedo – Saragosa
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 1Pregled holandske lige
01.20Sport klub 3Fudbal: Trentino – Bolonja
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Sutjeska – Budućnost
02.00Arenasport 2Bejzbol, MLB
02.00Arenasport 1Fudbal: Anderleht – Standard
02.10Sport klub 1Aleksandar Đorđević
02.15Arenasport 4Fudbal: Benevento – Inter
02.30Sport klub 2NFL; Kanzas Siti – Vašington, direktno
02.50Sport klub 3Fudbal: Maritimo – Benfika
03.30Arenasport 3Clubland
03.40Sport klub 1Fudbal je veliki
04.00Arenasport 1Fudbal: Kruzeiro – Korintians
04.00Arenasport 3Fudbal: Angers – Lion
04.00Arenasport 4Fudbal: Sporting – Barselona
04.30Arenasport 2Rukomet: Lemgo – Štutgart
04.35Sport klub 3Pregled Portugalske lige
05.00Sport klub 1ATP Tokio, direktno
05.35Sport klub 2Pregled holandske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »