Sportski TV program – petak, 31. mart 2017.

Sportski TV program – petak, 31. mart 2017.

07.00Sport klub 3Fudbal: Oksford – Bolton
07.00Eurosport 2Volfsburg – Lion, četvrtfinale, 1. utakmica
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
07.00EurosportSnuker: Peking
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
08.00Arenasport 3Fudbal: Željezničar – Radnik
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00Sport klub 2Pregled japanske lige
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Toronto – Kolumbus
08.30Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 4. etapa
08.30Sport klub 2Odbojka: Volero – Vakifbank
08.30Arenasport 1Sport stars uncovered
08.45Sport klub 3Magazin Premijer lige
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Karšijaka – Venecija
09.00Arenasport 4Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
09.15Sport klub 3Evroliga: Efes – Fenerbahče
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 1NBA magazin
10.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Porto
10.00Sport klub 1Fudbal, pregled kvalifikacija za SP
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
10.10Sport klub 2Evroliga: Baskonija – Panatinaikos
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.50Sport klub 3NBA Action
11.00Arenasport 1Fudbal: Kolumbija – Bolivija
11.00Arenasport 4Poker
11.00Eurosport 2Nemačka – Švajcarska
11.00SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
11.15Sport klub 3Odbojka: Volero – Vakifbank
11.15SOSEuromotus LBS Beograd, pregled kola
11.30EurosportBiciklizam: Tri dana De Panje
11.55Sport klub 2Trans vorld sport
12.00Arenasport 3Fudbal: Njuels Old Bojs – Velez
12.00Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Majami
12.00Arenasport 4Košarka: Banvit – Ludvigsburg
12.00Arenasport 2Ragbi: Francuska – Vels
12.30Eurosport 2Peking, Kina, plej of (ž)
12.45Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Majami
12.45SOSSOS vesti
13.00Sport klub 3InCycle
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Paragvaj – Ekvador
13.30EurosportSnuker: Peking
13.35Sport klub 3Biciklizam, Južna Afrika, pregled dana
13.45Arenasport 3Fudbal: Korintians – Brazil
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
14.00Arenasport 2Zimski sportovi
14.05Sport klub 3Fudbal, kavlifikacije za SP, pregled kola
14.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
15.00Sport klub 3KHL: Metalurg MG – Bars, direktno
15.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga
15.00Eurosport 2E3 Harelbeke, Belgija
15.00Arenasport 1Sport stars uncovered
15.00SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 4Košarka, pregled kola ABA lige
15.25Sport klub 2NBA Action
15.30Arenasport 3Fudbal: Venecuela – Peru
15.30Arenasport 1Rukomet: Magdeburg – Flensburg
15.45Arenasport 4Košarka, pregled kola Endesa lige
16.00Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Majami, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Mančester Siti
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Leven
17.00EurosportUmetničko klizanje, SP Helsinki: Kratki ples
17.00Arenasport 1Fudbal: Argentina – Čile
17.00Sport klub 1NBA magazin
17.15SOSFudbal – Najava kola
17.15Sport klub 1SK specijal: Predrag Mijatović
17.30Republika SrpskaFudbal, Kvalifikacije za SP
17.30Sport klub 3Na današnji dan
17.30Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
17.30Eurosport 2Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
17.40Sport klub 3Ekstremni svet sporta
17.50Republika SrpskaFudbal: Gruzija – Srbija
18.00Sport klub 1Program iz studija
18.00Arenasport 4Ragbi: Škotska – Italija
18.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Đenova
18.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga
18.15Sport klub 3Evroliga: Darušafaka – Galatasaraj, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportUmetničko klizanje, SP Helsinki, slobodno žene
19.00RTS 2Tenis, Majami, polufinale
19.00Sport klub 1Evroliga: Crvena zvezda – Uniks, prenos
19.00Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 5. etapa
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.45Eurosport 2E3 Harelbeke, Belgija
19.45Arenasport 2Boks
19.50Republika SrpskaFudbal, Kvalifikacije za SP
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
20.00Arenasport 3Fudbal: Urugvaj – Brazil
20.00Arenasport 4Dokumentarni film
20.05Sport klub 3Pregled japanske lige
20.15Arenasport 2Vaterpolo: Mladost – Mornar, direktno
20.30Eurosport 2Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
20.45Arenasport 1Fudbal: Srbija – Švedska, U21, direktno
20.45Sport klub 1Program iz studija
20.45Sport klub 3Fudbal: Republika Irska – Vels, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Voždovac
21.00SOSFudbal, najava kola
21.00Sport klub 1Konferencija za medije
21.15Sport klub 1Tenis: ATP Majami, polufinale
21.15EurosportSnuker: Peking
21.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
21.45RTS 2Klizanje, SP, žene
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – PSŽ
22.00Eurosport 2E3 Harelbeke, Belgija
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
22.45Sport klub 3Fudbal: Rusija – Obala Slonovače
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportEvropski reli šampionat
23.00Arenasport 4Poker
23.00Eurosport 2Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSZona pres
23.30Arenasport 1Sport stars uncovered
23.30Sport klub 1Evroliga: Galatasaraj – Baskonija
00.00Arenasport 4Košarka: Monako – Dinamo Sasari
00.00Arenasport 3Fudbal: Trinidad i Tobago – Panama
00.00Arenasport 2Hokej: Njujork Islanders – Pitsburg, direktno
00.00Arenasport 1Košarka, pregled kola Endesa lige
00.15EurosportUmetničko klizanje, SP Helsinki
00.15Arenasport 1Košarka: Batler – Nort Karolina, direktno
00.35Sport klub 3League Of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Tenis: ATP Majami, prenos polufinala
01.00RTS 2Tenis, Majami
01.00SOSNoćni program
01.30EurosportSnuker: Peking
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
02.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Mirasol
02.25Sport klub 3Evroliga. Barselona – Crvena zvezda
02.30Sport klub 1Premijer liga, najava kola
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.40Arenasport 1Košarka: UCLA – Kentaki, direktno
02.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
03.00Sport klub 1Španska liga, najava kola
03.00EurosportUmetničko klizanje, SP Helsinki
03.15Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
03.30Arenasport 2Zimski sportovi
04.00Arenasport 3Fudbal: Dižon – Sent Etijen
04.00Sport klub 3Pregled kvalifikacija za SP
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – PSŽ
04.20Sport klub 2Evroliga. Darušafaka – Galatasaraj
04.30Sport klub 3Fudbal: Lihtenštajn – Makedonija
04.30Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Flensburg
05.05Arenasport 1Zimski sportovi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: