Sportski TV program – petak, 26. maj 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.05 Sport klub 2 Fudbal: Zenit – Krasnodar
07.30 Eurosport 2 Španija – Nemačka, polufinale
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – St Etijen
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Otava
08.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
08.30 Arenasport 4 Clubland
08.30 Sport klub 1 NBA specijal, potezi meseca
08.45 Eurosport Biciklizam: Trka kroz Italiju
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 2 Na današnji dan
09.00 Sport klub 3 Moto GP Le Man, treninzi, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
09.00 Eurosport 2 Monako, pregled
09.00 Sport klub 1 Fudbal: Kopenhagen – Brondbi
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Javor – Crvena zvezda
09.00 SOS Fizioterapija
09.05 Sport klub 2 Pregled ruske lige, vanredno kolo
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Totenhem
09.45 Eurosport Fudbal:Nemačka -Benautu, SP U20
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – Real Madrid
10.00 Eurosport 2 Forli – Ređo Emilija, 12. etapa
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Ostende – Klub Briž
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 SOS Euromotus LBS; pregled kola
11.30 Sport klub 2 InCycle
11.50 Sport klub 3 Mobil 1 grid
12.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, žreb
12.00 Arenasport 4 Košarka: Gran Kanaria – Bilbao
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Istra
12.00 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Nešvil
12.00 Sport klub 1 NBA finale Istoka
12.00 Eurosport 2 Trka kroz Kaliforniju, 5. etapa
12.00 Sport klub 2 VTA Premijer i ATP Masters, Rim, četvrtfinala, direktno
12.15 RTS 1 Sport plus
12.20 Sport klub 3 Na današnji dan
12.35 Sport klub 3 Atletiks
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Eurosport Điro ekstra
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Botafogo – Atletiko Nacional
13.00 Eurosport 2 Magazin: Unutar WTCC
13.10 Sport klub 3 Moto GP Le Man, treninzi, direktno
13.15 Eurosport Biciklizam: Trka kroz Italiju, prenos
13.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
13.45 Arenasport 4 FINA akvatik
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Sporting Šarlroa -Anderleht
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Eurosport 2 Potera istorije: Lindzi Von
14.00 Sport klub 1 Atletika magazin
14.15 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
14.30 Eurosport 2 Turska – Engelska, polufinale
14.30 Sport klub 1 Tenis: ATP ion, polufinale, prenos
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
15.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
15.00 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Portugal
15.30 Arenasport 1 Foot Brazil, pregled
15.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
16.00 Sport klub 3 Evroliga, U18: Pariz – Crvena zvezda
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Javor – Crvena zvezda
16.00 Eurosport 2 Španija – Nemačka, polufinale
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Monako
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Kil
17.15 SOS Fudbal – najava kola
17.15 Eurosport Điro ekstra
17.30 Eurosport Fudbal: Engleska – Južna Koreja, U20
17.30 Sport klub 3 Pregled ruske lige, vanredno kolo
17.30 Eurosport 2 Watts
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Juventus
18.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige Srbije
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Juventus – Lacio, finale kupa
18.00 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
18.15 Arenasport 4 Hokej: Anahajm – Nešvil
18.15 Eurosport 2 Ređo Emilija – Tortona, 13. etapa
18.30 Sport klub 1 Košarka: CSKA – Lokomotiva, prenos
18.30 SOS Sportski dnevnik
18.30 Sport klub 2 Pregled japanske lige
18.55 HRT 2 Vaterpolo: Fajnal 6
19.00 Sport klub 2 Najava španske lige
19.05 SOS SOS kolaž
19.05 Eurosport Fudbal:Nemačka -Benautu, SP U20
19.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.30 Sport klub 2 VTA Rim, četvrtfinale, direktno
19.55 Sport klub 3 NBA Live
20.00 Arenasport 2 Automoto, Porgtugal, direktno
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Radnički – Partizan
20.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Borac, direktno
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.10 Sport klub 3 Pregled škotske lige, vanredno kolo
20.15 Arenasport 4 Fubal, Liga Evrope, najava
20.30 Eurosport 2 Trka kroz Kaliforniju, 5. etapa
20.30 Eurosport Pregled MLS
20.30 Sport klub 1 Italijanska košarka, plej of, prenos
20.45 Arenasport 4 Ragbi: Lenster -Skarlets, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Falkirk – Dandi Junajted, direktno
21.00 SOS Fudbal – najava kola
21.00 Eurosport Điro danas
21.00 Sport klub 2 ATP Masters Rim, četvrtfinale, direktno
21.00 Arenasport 2 Hokej, SP, četvrtfinale
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Eurosport 2 Monako, pregled
22.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00 Eurosport Tenis: Pripremite se za Rolan Garos
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – Real Madrid
22.15 Eurosport Tenis: ATP Ženeva
22.15 Sport klub 1 Finale FA kupa
22.30 Eurosport 2 Španija – Engleska, finale
22.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola francuske lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 3 Evroliga, U18: Pariz – Crvena zvezda
22.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 NBA Live
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Zona pres
23.15 Sport klub 2 Evroliga: CSKA – Olimijakos
23.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
23.30 Sport klub 1 NBA finale Istoka
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Rijeka
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Leks – Borac
00.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
00.00 Arenasport 1 Automoto, Portugal
00.15 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
00.40 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.45 SOS SOS vesti
00.55 Sport klub 2 Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
01.00 Arenasport 2 Bejzbol: Los Anđeles – Njujork Mets, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Boks
01.20 Sport klub 1 Formula 1, Monte Karlo, trening
01.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Internacional
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Otava,direktno
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Gvangžu Evergrande – Jiangsu
02.35 Sport klub 2 Fudbal: Granada – Espanjol
03.00 Sport klub 1 Košarka: San Antonio – Golden Stejt, prenos
03.15 Arenasport 4 FINA akvatik
03.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
04.00 Arenasport 2 Rukomet: Pik Seged – PSŽ
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting Šarlroa -Anderleht
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Barselona
04.15 Sport klub 3 Najava Premijer lige
04.20 Sport klub 2 Fudbal: Falkirk – Dandi Junajted
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
04.45 Sport klub 3 Fudbal: Luton – Blekpul

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »