TV program – petak, 22. septembar 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.00Eurosport 2Vuelta, best of
07.00Sport klub 2WTA All Access
07.05Sport klub 3Car Fashion
07.30Sport klub 3Pregled Naskar, Ričmond
07.30Arenasport 1FOOT Brazil, pregled
07.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
07.40Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00EurosportSnuker: Kina
08.00Sport klub 2KHL: Soči – Dinamo Riga
08.00Arenasport 4Fudbal: Lajpcig – Monako
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Borac
08.00Eurosport 2Nacionalni šampionat
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.00Sport klub 1Vesti
08.10Arenasport 2Sporting Greats
08.20Sport klub 3NFL Gameday
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.40Arenasport 2Odbojka: Francuska – SAD, direktno
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 3NFL: Sinsinati – Hjuston
09.00Arenasport 1Rukomet: Zaporožje – Čehovski medvedi
09.00Eurosport 2Njujork, best of
09.00SOSFizioterapija
09.15SOSBorilački sportovi
09.50Sport klub 2Košarka: Španija – Slovenija
10.00Sport klub 1Magazin Premijer lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
10.00Eurosport 2Evropsko prvenstvo, Luksemburg, četvrtfinale
10.00Arenasport 4FOOT Brazil, pregled
10.30Arenasport 4FIFA fudbal
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1ATP Magazin
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportEvropski reli šampionat
11.00Arenasport 1Fudbal: Jorge Vilsterman – River Plate
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 2boks
11.00Sport klub 1Tenis: VTA Tokio, četvrtfinale
11.15SOSSOS mreža
11.20Sport klub 3Fudbal: Bajern – Anderleht
11.30EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
11.30Sport klub 2KHL: Amur – Slovan, direktno
12.00Arenasport 4Košarka. Tenerife – Vencija
12.00Arenasport 3Fudbal: Atalanta – Everton
12.15RTS 1Sportski dnevnik
12.15Arenasport 2Odbojka: Italija – Japan, direktno
12.30Sport klub 1Top tenis
12.35Eurosport 2FISU priča o sportisti
12.45EurosportSnuker: Kina
12.45SOSSOS vesti
13.00Eurosport 2Njujork: Nadal – Anderson, finale
13.00Arenasport 1Fudbal: Barselona – Juventus
13.00SOSSećanja
13.00Sport klub 1Japanska liga
13.05Sport klub 3Pregled japanske lige
13.30Sport klub 1NFL: San Francisko – LA Rams
13.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
13.45Arenasport 3Clubland
14.00Sport klub 3Pregled Premijer lige
14.00Sport klub 2Dejvis kup: Belgija – Australija, direktno
14.15Arenasport 3Fudbal: Seltik – PSŽ
14.15Arenasport 4Odbojka: Francuska – Italija
14.30Eurosport 2Vuelta, best of
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Keln
14.50RTS 2Odbojka (ž): Srbija – Češka
15.00Sport klub 3Pregled španske lige
15.15SOSSOS kolaž
15.30Eurosport 2Nacionalni šampionat
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
16.00Sport klub 3Trans vorld sport
16.00Arenasport 3Fudbal: Jorge Vilsterman – River Plate
16.00Sport klub 1Španska liga
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – APOEL
16.30Arenasport 2Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Elverum Handbal
16.30EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
16.30Eurosport 2Gran pri: Belgija
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Jang Bojs
16.50Sport klub 3Atletiks
16.55SOSDa li znate
17.00Sport klub 1Košarka: Uniks – Makabi, prenos
17.05SOSFudbal, najava kola
17.20Sport klub 3Košarka: Španija – Slovenija
17.55HRT 2Odbojka (ž): Hrvatska – Belorusija
18.00Eurosport 2EP, Nirburgring, Nemačka
18.00Arenasport 4FINA Akvatik
18.00EurosportTenis: ATP Sankt Peterburg
18.00Arenasport 2Košarka: Real Madrid – Valensija
18.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Lokomotiva, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 4Fudbal: Vardar – Zenit
18.30Eurosport 2Britanski šampionat, 3. trka
18.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
18.45Sport klub 1Premijer liga, najava kola
18.55SOSDa li znate
19.00Sport klub 3KHL: Amur – Slovan
19.00Eurosport 2Asen, Holandija, 2. trka
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
19.30Sport klub 1Košarka: Olimpijakos – Crvena zvezda, prenos
19.30Eurosport 2Watts
19.45Arenasport 2Boks
20.00Sport klub 2Najava španske lige
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.15Arenasport 2Ragbi: Munster – Čitahs
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.30Eurosport 2Hanover 96 – Hamburg
20.30Sport klub 2NFL: Sinsianti – Hjuston
20.30Arenasport 1Fudbal: Klub Briž – Mehelen, direktno
20.30Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
20.45Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Bordo, direktno
21.00Sport klub 3Fudbal: Eibar – Leganes, direktno
21.00SOSFudbal, najava kola
21.00Arenasport 4Odbojka: Iran – Brazil
21.30Sport klub 1Fudbal: Porto -Portimonense, prenos
21.55EurosportVesti
22.00EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
22.00Arenasport 2Boks
22.25Eurosport 2Vesti
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Fudbal,najava kola italijanske lige
22.30Eurosport 2Klasici, best of
22.45Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Sevilja
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 3Najava španske lige
23.00Sport klub 2Najava Premijer lige
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportEvropski reli šampionat
23.10SOSSOS kolaž
23.20Sport klub 1Vesti
23.30Sport klub 2Fudbal: Barselona – Juventus
23.30Sport klub 3PL Match Pack
23.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
23.30Eurosport 2Njujork, best of
23.30EurosportLindzi Von
23.45Sport klub 1Španska liga
23.55Sport klub 3Esports Balkan League – Counter Strike
00.00Arenasport 4Košarka: Banvit – Monako
00.00Arenasport 1Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
00.00Arenasport 2Fudbal: Crvena zvezda – Bate Borisov
00.15Sport klub 1Premijer liga, najava
00.30Arenasport 3Fudbal: Klub Briž – Mehelen
00.45Sport klub 1Moto GP, Aragon
01.00Arenasport 1Bejzbol: LA Dodžers – Vašington, direktno
01.15Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Karabag
01.45Sport klub 3Fudbal: Sparta – AZ Alkmar
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 3Fudbal: Barselona – Santos
02.15Arenasport 4Odbojka: Italija – Japan
03.00Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Bazel
03.30Arenasport 2Automoto, Nemačka, pregled
03.30Sport klub 3Najava Premijer lige
04.00Arenasport 1Boks
04.00Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Bridžton
04.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Borac
04.10Arenasport 2Rukomet: Motor Zaporožje – Čehovski medved
04.15Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
04.30Arenasport 1Fudbal: Cibalija – Lokomotiva
04.45Sport klub 2Rukomet: Hueska – Barselona
05.40Arenasport 2Odbojka: SAD – Brazil, direktno
05.45Sport klub 3Jahting

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »