Sportski TV program – petak, 21. april 2017.

Sportski TV program – petak, 21. april 2017.

07.00Sport klub 2Fudbal: Las Palmas – Betis
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.27Eurosport 2Fudbal, MLS liga
07.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
07.53Eurosport 2Noć skokova, Krakovo
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Sarajevo – Zrinjski
08.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled kola
08.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
08.15Arenasport 2Fudbal: Crvena zvezda – Borac
08.25Sport klub 3Fudbal: Juventus – Barselona
08.30Sport klub 1Fudbal, pregled ruske lige
08.30EurosportBiciklizam: Pariz – Rube
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.45SOSSOS vesti
08.45Sport klub 2Fudbal: Aberdin – Rendžers
08.54Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Šefild, finale
09.00Sport klub 1NBA plej of
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 4Fudbal: Ajaks – Šalke
09.15SOSBorilački sportovi
10.00EurosportBiciklizam: Tur Alpa
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Lester Siti
10.10Sport klub 3Košarka: Tibingen – Brose
10.25Eurosport 2WTCC All Access
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 2Fudbal: Randers – Brondbi
10.54Eurosport 2Watts top 10
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Monte Karlo, prenos četvrtfinala
11.00SOSDa li znate
11.00EurosportFudbal, pregled MLS
11.00Arenasport 1Fudbal: Selta – Genk
11.15SOSEuromotus LBS, pregled kola
11.25Eurosport 2La Fleš Valon, Belgija
11.30EurosportŽreb za Evropske kupove
11.45Sport klub 3Odbojka: Lube – Modena
12.00Arenasport 3Fudbal: Novi Pazar – Partizan
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.00Arenasport 4Košarkaška liga Srbije
12.20Sport klub 2Fudbal: Juventus – Barselona
12.45SOSSOS vesti
12.45EurosportSnuker: SP Šefild
12.55Eurosport 2Coupe de France
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
13.05Sport klub 3Fudbal na pesku: Tahiti – Panama
13.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled kola
13.45Arenasport 3Fudbal: Sao Paulo – Kruzeiro
13.45Arenasport 4Automoto, Francuska, pregled
13.59Eurosport 2FIFA fudbal magazin
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Arenasport 1Fudbal: Anderleht – Mančester Junajted
14.05Sport klub 2Fudbal: Bajern – Real Madrid
14.15Sport klub 3Fudbal na pesku: Ekvador – Salvador
14.30Eurosport 2Fudbal, MLS liga
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV, emisija
15.00Eurosport 2Kina open, Peking, finale
15.00SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
15.30HRT 2Biciklizam: Trka oko Hrvatske
15.30Arenasport 2Automoto, Formula E, Meksiko Siti, pregled
15.30Arenasport 3Foot Brazil, pregled kola
15.30Sport klub 3Košarka: VEF Riga – Lokomotiva
15.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
16.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Borac
16.00Sport klub 2Fudbal: Bristol Siti – Kvins park Rendžers, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Lion – Bešiktaš
16.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Lester Siti
16.28Eurosport 2Hong Kong, 3. dan
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Gumersbah
17.00Sport klub 3Fudbal: Boavista – Pakoš Fereira, direktno
17.15SOSFudbal – najava kola
17.55Sport klub 2Najava španske lige
18.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Cibalija, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
18.15Arenasport 4Hokej, NHL
18.30Eurosport 2Watts
18.30Arenasport 1Košarka, ABA liga, studio
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2KHL: SKA – Metalurg MG, direktno
18.55Sport klub 3Fudbal: Bajern – Real Madrid
19.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
19.00Sport klub 1Španska liga, najava
19.05SOSSOS kolaž
19.26Eurosport 2Noć skokova, Krakovo
19.30Sport klub 1Tenis, program iz studija
19.45Arenasport 2Boks
19.55EurosportVesti
20.00Arenasport 3Fudbal: Lokomotiva – Dinamo, direktno
20.00EurosportSnuker: SP Šefild
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.15Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
20.15Arenasport 2Bejzbol: LA Dodžers – Čikago
20.29Eurosport 2Watts top 10
20.45Sport klub 3Fudbal: Njukasl – Lids, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Angers – PSŽ, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Sport klub 1Evroliga: Real Madrid – Darušafaka, prenos
21.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.01Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Šefild, finale
21.05SOSFudbal, najava kola
22.00Arenasport 3Fudbal: Bajern Minhen – Real Madrid
22.26Eurosport 2Hong Kong, 3. dan
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.35Arenasport 2Boks: Krouford – Molina
22.45Sport klub 3SK moments
22.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 3Fudbal na pesku: Tahiti – Ekvador, direktno
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSZona pres
23.30Arenasport 1Fudbal: Angers – PSŽ
23.30Sport klub 2Fudbal: Portsmut – Plimut
23.30Sport klub 1Evroliga: Olimpijakos -Efes
23.55EurosportVesti
00.00Arenasport 3Fudbal:; Panatinaikos – PAOK
00.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
00.00Arenasport 2Automoto, Francuska, pregled
00.05EurosportBiciklizam: Belgija
00.15Sport klub 3Fudbal na pesku: Salvador – Panama, direktno
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Premijer liga, najava kola
01.00Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Njujork Jenkis, direktno
01.15Sport klub 2Fudbal: Belenenses – Estoril
01.30Arenasport 1Hokej: Kolambas – Pitsburg, direktno
01.30Sport klub 1FA kup, najava
01.30Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
01.30EurosportSnuker, Šefild
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
01.45Sport klub 3League of Legends / Fortuna Championship Series Season 2
02.00Sport klub 1Magazin španske lige
02.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Nacional – Botafogo
02.30Sport klub 1NBA magazin
03.00EurosportBiciklizam: Belgija
03.00Sport klub 1Premijer liga, najava kola
03.00Sport klub 2Fudbal: Vulvs – Bridžton
03.30Sport klub 3PL Match Pack
03.30Sport klub 1Moto GP, SAD
03.30Arenasport 1Rukomet, EHF Liga šampiona, pregled
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Long Bič, pregled
03.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Angers – PSŽ
04.00Arenasport 1Fudbal: Hajduk – Cibalija
04.05Sport klub 3Najava španske lige
04.15Arenasport 4Fudbal. Juventus – Barselona
04.30EurosportBiciklizam: Hrvatska
04.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Gumersbah
04.30Sport klub 3Najava Premijer lige
04.45Sport klub 2Fudbal: Boavista – Pakoš Fereira
05.00Sport klub 3Fudbal: Atletik Bilbao – Las Palmas

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: