Sportski TV program za petak, 20. oktobar 2017.

07.00 Arenasport 1 Rukomet: Flensburg – Štutgart
07.30 Sport klub 2 VTA Peking: Šarapova – Vogele, direktno
07.45 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Brazil – Čile
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.03 Eurosport 2 Turska – Paragvaj
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Roma
08.30 Arenasport 4 Foot Brazil; pregled
08.30 Arenasport 1 Košarka: Ventspils – Tenerife
08.30 Eurosport Biciklizam: Evropsko prvenstvo na pisti u Berlinu
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 3 Car Fashion
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Honduras -Meksiko
09.00 SOS Fizioterapija
09.02 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 3. etapa
09.15 SOS Borilački sportovi
09.25 Sport klub 3 Odbojka: Pjaćenca – Padova
09.45 Eurosport Pregled MLS
09.55 Sport klub 2 Na današnji dan
10.00 Eurosport 2 Linc, Austrija, osmina finala
10.00 Arenasport 2 Boks: Kris Ojbank – Avni Jildrim
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Porto
10.05 Sport klub 2 Evroliga: Brose – Makabi
10.15 Eurosport Auto trke
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 1 Košarka: Makabi – Baskonija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Eurosport Superbajk
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Brizbejn -Adelejd, direktno
11.00 SOS Da li znate
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 3 Atletiks
11.15 SOS SOS mreža
11.30 Sport klub 3 Evroliga: Unikaha – Fenerbahče
11.35 Sport klub 2 NFL Gameday
11.45 Eurosport Biciklizam: Evropsko prvenstvo na pisti u Berlinu
12.00 Eurosport 2 Turska – Paragvaj
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Ekvador – Argentina
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Barselona – Olimpijakos
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna – Vršac
12.05 Sport klub 2 NFL: Karolina – Filadelfija
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Eurosport Snuker
13.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
13.00 SOS Sećanja
13.05 Sport klub 3 NBA Action
13.18 Eurosport 2 Nemačka – Gvineja
13.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
13.35 Sport klub 3 Fudbal: Gvangžu Evergrande – Janbian, direktno
13.40 Sport klub 1 Košarka: Panatinaikos – Bamberg
13.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Bahia
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Iskra – Budućnost, direktno
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
14.35 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Real Madrid
14.45 Arenasport 4 Košarka, pregled ABA lige
15.10 Sport klub 1 NFL: Oukland – Kanzas Siti
15.15 Arenasport 4 FINA Akvatiks
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija, pregled
15.30 Sport klub 3 NFL Gameday
15.30 Eurosport 2 Turska – Paragvaj
15.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
15.55 Sport klub 3 Svet sporta magazin
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Rtanj – Partizan
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Fluminense – Flamengo
16.15 Sport klub 2 Odbojka: Pjaćenca – Padova
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid -Čelzi
16.18 Eurosport 2 Španija – Severna Koreja
16.20 Sport klub 3 NFL: Karolina – Filadelfija
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Zagreb
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.30 Sport klub 1 Premijer liga, najava kola
17.55 Sport klub 2 Atletiks
18.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige Srbije
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Rudeš – Lokomotiva, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Strazbur – Olimpija
18.00 Sport klub 1 Program iz studija
18.15 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej
18.25 Sport klub 2 ATP Uncovered
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 4. etapa
19.00 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
19.00 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda – Barselona, prenos
19.00 Sport klub 2 Evroliga: Himki – Valensija, direktno
19.00 Sport klub 3 Fudbal: Genclerbirligi – Bešiktaš, direktno
19.05 SOS SOS kolaž
19.45 Arenasport 2 Boks
19.45 Eurosport 2 Watts
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
20.00 Eurosport Snuker
20.04 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.15 Arenasport 2 Hokej: Davos – Liberec
20.15 Arenasport 4 Fudbal: Bohemians – Banka Ostrava, direktno
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.30 Arenasport 1 Fudbal: Mehelen -Anderleht, direktno
20.36 Eurosport 2 Štutgart – Keln
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Lion -Monako, direktno
20.45 Sport klub 1 Program iz studija
20.55 Sport klub 1 Konferencija za medije
21.00 SOS Fudbal, najava kola
21.00 Sport klub 3 Ragbi: Šarks – Tuluz, direktno
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Espanjol – Levante, direktno
21.20 Sport klub 1 Formula 1, SAD, prenos treninga
22.00 Arenasport 2 Boks
22.05 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
22.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.30 Sport klub 1 Španska liga
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.38 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 4. etapa
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Barselona
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Eurosport Vesti
22.55 Sport klub 3 Jedriličarstvo, Čikago
23.00 Sport klub 2 ATP Šangaj, četvrtfinale
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
23.10 SOS SOS kolaž
23.25 Sport klub 1 Košarka: Olimpijakos – Unikaha
23.30 Arenasport 1 Boks
23.32 Eurosport 2 Linc, Austrija, četvrtfinale
23.50 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Lanus – Union, direktno
00.00 Arenasport 4 Košarka: Strazbur – Olimpija
00.00 Arenasport 1 Automoto, Katalonija, pregled
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Iskra – Budućnost
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Hokej: Vašington – Nju Džersi, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.40 Sport klub 3 PL Match Pack
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.00 Arenasport 2 Bejzbol: Njujork Jenkis – Hjuston, direktno
02.10 Sport klub 3 Najava španske lige
02.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Flamengo
02.35 Sport klub 3 Evroliga: Žalgiris – Crvena zvezda
02.55 Sport klub 2 Najava Premijer lige
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.25 Sport klub 2 Ragbi: Ulster – Vasps
03.30 Arenasport 1 Boks
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Brizbejn – Adelejd
04.10 Sport klub 3 Fudbal: Espanjol – Levante
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Fejnord
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Rudeš -Lokomotiva
05.00 Arenasport 2 Automoto, Katalonija, pregled
05.05 Sport klub 2 Pregled kvalifikacija za SP

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Translate »