Sportski TV program – petak, 17. novembar 2017.

Sportski TV program – petak, 17. novembar 2017.

07.00EurosportSnuker: Šangaj
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.05Sport klub 2Fudbal: Severna Irska – Švajcarska
07.30Arenasport 1Rukomet: Dinamo Bukurešt – Skjern Handbal
07.45Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
08.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
08.00Eurosport 2HNK Trofej, kratak program
08.00Arenasport 3Fudbal: Mladost – Sutjeska
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Boston -Njujork Rendžers
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 1La liga magazin
09.00SOSAutokomanda
09.00Sport klub 2Moto GP Valensija, treninzi, direktno
09.00Arenasport 1Košarka: PAOK – Tenerife
09.05Sport klub 3Fudbal: Hrvatska – Grčka
09.20Sport klub 1ATP Uncovered
09.50Arenasport 3Fudbal: Mariners – Sidnej, direktno
09.50Sport klub 1NBA Inside Stuff
10.00SOSSemafor
10.00Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
10.00Arenasport 2Boks
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
10.30EurosportSki skokovi
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Sport klub 3ATP Uncovered
11.00Arenasport 1Fudbal: Rumunija – Turska
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSDa li znate
11.15SOSLiga budućih šampiona
11.25Sport klub 3Fudbal: Škotska – Holandija
12.00Arenasport 3Fudbal, brazilska liga
12.00Arenasport 2Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
12.00EurosportSnuker: Šangaj
12.00Sport klub 2ATP Uncovered
12.00Arenasport 4Košarka: Monako – Oldenburg
12.15Sport klub 1Tenis, studio
12.30Arenasport 2Plivanje, Fina svetski kup, direktno
12.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
12.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
13.00SOSZona pres
13.00Eurosport 2Watts
13.00Arenasport 1Fudbal: Japan – Brazil, direktno
13.00Sport klub 1ATP Masters kup London, dublovi, prenos
13.10Sport klub 2Moto GP Valensija, treninzi, direktno
13.10Sport klub 3Košarka. Hjuston – Klivlend
13.35Arenasport 4Red Bul, Lausicring, pregled
13.45Arenasport 3Fudbal: River Plate – Boka Juniors
14.00Eurosport 2Egzibicioni meč – Endi Marej, Glazgov
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.35Arenasport 4Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
14.55Sport klub 3Biciklizam, Turska
15.00RTS 2Tenis: London
15.00Sport klub 1ATP Masters kup London, singlovi, prenos
15.00Arenasport 1Fudbal, brazilska liga
15.15SOSPet frendli
15.30Arenasport 3Clubland
15.35Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.45SOSSemafor
15.50Sport klub 3Fudbal: Severna Irska – Švajcarska
16.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
16.00Arenasport 3Fudbal: St Etijen – Lion
16.00Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
16.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
16.00Eurosport 2Zelden, Austrija, veleslalom
16.20Arenasport 4Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
16.25Sport klub 2NFL: Arizona – Sijetl
16.30Arenasport 2Rukomet: Berlin – Flensburg
16.30SOSSOS vesti
16.50SOSDa li znate
17.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
17.15Sport klub 1NBA Live
17.30Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
17.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
17.30Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
17.30Sport klub 1Fudbal je sjajan
17.35Sport klub 3Moto GP Valensija, treninzi
17.45EurosportSkijaški skokovi
18.00Arenasport 4Automoto, Australija, najava
18.00Arenasport 3FIFA fudbal
18.00Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
18.00Eurosport 2HNK Trofej, kratak program
18.00Arenasport 2Košarka. Tamiš – Borac, direktno
18.30Arenasport 3Fudbal: Inter – Torino
18.30Arenasport 4Fudbal: Japan – Brazil
18.30Arenasport 1Fudbal: Austrija – Srbija, U21, kvalifikacije, direktno
18.50SOSZašto volim…
19.00Sport klub 1Evroliga, studio
19.00Sport klub 2ATP Finala, Milano, polufinale, direktno
19.30Sport klub 3NBA Action
19.55EurosportVesti
19.55Sport klub 3NBA Live
20.00Eurosport 2Watts
20.00EurosportUmetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
20.00Arenasport 2Košarka. Cibona – Zadar, direktno
20.00Sport klub 1Košarka: Olimpijakos – Crvena zvezda, prenos
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.05Sport klub 3PL Netbusters
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
20.30Eurosport 2Zelden, Austrija, veleslalom
20.30Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
20.45Sport klub 3Fudbal: Švedska – Italija, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Poljska – Urugvaj, direktno
20.45Arenasport 4Vaterpolo: Mladost – Jadran St, direktno
20.55SOSDa li znate
21.00Arenasport 1Fudbal: Francuska – Vels, direktno
21.00SOSSOS kolaž
21.00RTS 2Tenis: London
21.30Eurosport 2HNK Trofej, kratak program
22.00EurosportSkijaški skokovi
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
22.30Eurosport 2DR1 Šampionska serija
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
22.45Sport klub 3Evroliga: Himki – Baskonija
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2NBA Live
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSećanja
23.15Sport klub 2Fudbal: Ukrajina – Slovačka
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 1Rukomet (ž): Vipers Kristianštad – Mec Handbal
23.30Eurosport 2HNK Trofej, kratak program
23.30EurosportSnuker: Šangaj
23.45SOSBorilački sport
00.00Arenasport 4Košarka: PAOK – Tenerife
00.00Arenasport 2Fudbal, U21: Austrija – Srbija
00.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Dižon
00.20Sport klub 3Esports Balkan League – League of Legends
00.30EurosportUmetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Fudbal: Poljska – Urugvaj
01.00SOSZona pres
01.00Sport klub 2Evroliga: Unikaha – Crvena zvezda
01.45Arenasport 3Fudbal, brazilska liga
01.45Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
02.00EurosportSkijaški skokovi: Svetski kup u Poljskoj
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.10Sport klub 3NFL: Arizona – Sijetl
02.35Sport klub 2Fudbal: Engleska – Nemačka
03.00Arenasport 1Vaterpolo: Mladost – Jadran St
03.15Arenasport 4Automoto, Španija, pregled
03.30Arenasport 2Red Bul, Lausicring, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Kaen
04.15Arenasport 4Fudbal: Porto – Lajpcig
04.15Arenasport 1Fudbal: Novi Zeland – Peru,d irektno
04.20Sport klub 2Odbojka: Milano – Vibo Valetia
04.30Arenasport 2Rukomet: Dinamo Bukurešt – Skjern Handbal
04.45Sport klub 3Ekstremni svet sporta
05.10Sport klub 3Evroliga: Unikaha – Crvena zvezda

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: