Sportski TV program – petak, 17. novembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker: Šangaj
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.05 Sport klub 2 Fudbal: Severna Irska – Švajcarska
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Dinamo Bukurešt – Skjern Handbal
07.45 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
08.00 Eurosport 2 HNK Trofej, kratak program
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Mladost – Sutjeska
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Boston -Njujork Rendžers
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 1 La liga magazin
09.00 SOS Autokomanda
09.00 Sport klub 2 Moto GP Valensija, treninzi, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: PAOK – Tenerife
09.05 Sport klub 3 Fudbal: Hrvatska – Grčka
09.20 Sport klub 1 ATP Uncovered
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Mariners – Sidnej, direktno
09.50 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
10.00 SOS Semafor
10.00 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
10.30 Eurosport Ski skokovi
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Sport klub 3 ATP Uncovered
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Rumunija – Turska
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Da li znate
11.15 SOS Liga budućih šampiona
11.25 Sport klub 3 Fudbal: Škotska – Holandija
12.00 Arenasport 3 Fudbal, brazilska liga
12.00 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
12.00 Eurosport Snuker: Šangaj
12.00 Sport klub 2 ATP Uncovered
12.00 Arenasport 4 Košarka: Monako – Oldenburg
12.15 Sport klub 1 Tenis, studio
12.30 Arenasport 2 Plivanje, Fina svetski kup, direktno
12.30 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
12.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
13.00 SOS Zona pres
13.00 Eurosport 2 Watts
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Japan – Brazil, direktno
13.00 Sport klub 1 ATP Masters kup London, dublovi, prenos
13.10 Sport klub 2 Moto GP Valensija, treninzi, direktno
13.10 Sport klub 3 Košarka. Hjuston – Klivlend
13.35 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring, pregled
13.45 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
14.00 Eurosport 2 Egzibicioni meč – Endi Marej, Glazgov
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.35 Arenasport 4 Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
14.55 Sport klub 3 Biciklizam, Turska
15.00 RTS 2 Tenis: London
15.00 Sport klub 1 ATP Masters kup London, singlovi, prenos
15.00 Arenasport 1 Fudbal, brazilska liga
15.15 SOS Pet frendli
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.35 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
15.45 SOS Semafor
15.50 Sport klub 3 Fudbal: Severna Irska – Švajcarska
16.00 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
16.00 Arenasport 3 Fudbal: St Etijen – Lion
16.00 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
16.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
16.00 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
16.20 Arenasport 4 Zimski sportovi, Lejk Plesid, direktno
16.25 Sport klub 2 NFL: Arizona – Sijetl
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Berlin – Flensburg
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Da li znate
17.00 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
17.15 Sport klub 1 NBA Live
17.30 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
17.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
17.30 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
17.30 Sport klub 1 Fudbal je sjajan
17.35 Sport klub 3 Moto GP Valensija, treninzi
17.45 Eurosport Skijaški skokovi
18.00 Arenasport 4 Automoto, Australija, najava
18.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
18.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
18.00 Eurosport 2 HNK Trofej, kratak program
18.00 Arenasport 2 Košarka. Tamiš – Borac, direktno
18.30 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Torino
18.30 Arenasport 4 Fudbal: Japan – Brazil
18.30 Arenasport 1 Fudbal: Austrija – Srbija, U21, kvalifikacije, direktno
18.50 SOS Zašto volim…
19.00 Sport klub 1 Evroliga, studio
19.00 Sport klub 2 ATP Finala, Milano, polufinale, direktno
19.30 Sport klub 3 NBA Action
19.55 Eurosport Vesti
19.55 Sport klub 3 NBA Live
20.00 Eurosport 2 Watts
20.00 Eurosport Umetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
20.00 Arenasport 2 Košarka. Cibona – Zadar, direktno
20.00 Sport klub 1 Košarka: Olimpijakos – Crvena zvezda, prenos
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.05 Sport klub 3 PL Netbusters
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
20.30 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
20.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Švedska – Italija, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Poljska – Urugvaj, direktno
20.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Mladost – Jadran St, direktno
20.55 SOS Da li znate
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Francuska – Vels, direktno
21.00 SOS SOS kolaž
21.00 RTS 2 Tenis: London
21.30 Eurosport 2 HNK Trofej, kratak program
22.00 Eurosport Skijaški skokovi
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.30 Eurosport 2 DR1 Šampionska serija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
22.45 Sport klub 3 Evroliga: Himki – Baskonija
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 NBA Live
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Sećanja
23.15 Sport klub 2 Fudbal: Ukrajina – Slovačka
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Rukomet (ž): Vipers Kristianštad – Mec Handbal
23.30 Eurosport 2 HNK Trofej, kratak program
23.30 Eurosport Snuker: Šangaj
23.45 SOS Borilački sport
00.00 Arenasport 4 Košarka: PAOK – Tenerife
00.00 Arenasport 2 Fudbal, U21: Austrija – Srbija
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Dižon
00.20 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
00.30 Eurosport Umetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Poljska – Urugvaj
01.00 SOS Zona pres
01.00 Sport klub 2 Evroliga: Unikaha – Crvena zvezda
01.45 Arenasport 3 Fudbal, brazilska liga
01.45 Arenasport 4 Red Bul, Porto, pregled
02.00 Eurosport Skijaški skokovi: Svetski kup u Poljskoj
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.10 Sport klub 3 NFL: Arizona – Sijetl
02.35 Sport klub 2 Fudbal: Engleska – Nemačka
03.00 Arenasport 1 Vaterpolo: Mladost – Jadran St
03.15 Arenasport 4 Automoto, Španija, pregled
03.30 Arenasport 2 Red Bul, Lausicring, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – Kaen
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Porto – Lajpcig
04.15 Arenasport 1 Fudbal: Novi Zeland – Peru,d irektno
04.20 Sport klub 2 Odbojka: Milano – Vibo Valetia
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo Bukurešt – Skjern Handbal
04.45 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
05.10 Sport klub 3 Evroliga: Unikaha – Crvena zvezda

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Ostavi komentar

Translate »