Sportski TV program – petak, 13. oktobar 2017.

Sportski TV program – petak, 13. oktobar 2017.

07.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Šangaj, prenos četvrtfinala
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Eurosport 2 Motokros nacije, Materli Bejsin, trke
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Erlangen – Kil
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Budućnost
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Bolivija – Brazil
08.15 Arenasport 2 Hokej: St Luis – Pitsburg
08.30 Eurosport Tenis: VTA Linc
08.30 Sport klub 2 ATP Tokio: Čilić – Harison, direktno
08.40 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Petrol Olimpija
09.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Manj Kur, trke
09.00 SOS Fizioterapija
09.10 Sport klub 3 Fudbal: Škotska – Slovačka
09.15 SOS Borilački sportovi
10.00 Eurosport Biciklizam: Turska
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Barselona
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 Sport klub 2 VTA Peking: Stricova – Kvitova, direktno
10.30 Eurosport 2 Milano – Torino, Italija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Foot Brazil; pregled
10.30 Sport klub 1 Vesti
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Siti – Brizbejn
10.55 Sport klub 3 NFL Gameday
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Da li znate
11.00 Sport klub 1 Moto GP Japan, trening
11.00 Eurosport Fudbal, U17: Turska – Paragvaj
11.15 SOS SOS mreža
11.30 Sport klub 3 KHL: Peking Red Star – Metalurg MG
11.45 Eurosport 2 Motokros nacije, Materli Bejsin, trke
12.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Šangaj, prenos četvrtfinala
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Venecuela – Urugvaj
12.00 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Otava
12.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Mega Bemaks
12.00 Eurosport Tenis: VTA Linc, osmina finala
12.15 Sport klub 2 ATP Tokio: Sugita – Manairno, direktno
12.15 RTS 1 Sportski dnevnik
12.15 Eurosport 2 Klingental, Nemačka, 140m skakaonica
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Eurosport Biciklizam: Turska
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lacio – Sasuolo
13.15 Eurosport 2 Turska – Novi Zeland
13.45 Arenasport 4 Plivanje, Doha
13.45 Sport klub 3 Zlatni moenti JU sporta
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Bate Borisov – Arsenal
13.55 Sport klub 3 NBA Action
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Sport klub 2 Džudo gran pri, Taškent, direktno
14.30 Sport klub 3 Košarka: Jenisej – CSKA, direktno
14.30 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 1 Fudbal U21: Makedonija – Srbija, direktno
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport 2 Motokros nacije, Materli Bejsin, trke
15.30 Arenasport 2 Automoto, Nemačka, pregled
15.45 Sport klub 1 ATP Magazin
15.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
16.00 Eurosport Tenis: VTA Linc, osmina finala
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Angers – Lion
16.15 Sport klub 1 Košarka: CSKA – Armani
16.15 Sport klub 2 Na današnji dan
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
16.20 Sport klub 3 Fudbal: Crna Gora – Danska
16.30 Sport klub 2 Fudbal: Engleska – Slovenija
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Gorenje Velenje
16.55 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 1 Arena specijal: Nemanja Matić izbliza
17.00 Eurosport 2 Klingental, Nemačka, 140m skakaonica
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.30 Arenasport 1 Fudbal: Bolivija – Brazil
17.45 Eurosport 2 Potera istorije: Lindzi Von
17.50 Eurosport 2 Milano – Torino, Italija
18.00 Sport klub 1 Program iz studija, Evroliga, uživo
18.00 Arenasport 2 Košarka: Igokea – Budućnost
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Roma
18.00 Arenasport 4 Hokej: Vašington – Otava
18.05 Sport klub 3 NFL: Tampa Bej – Nju Ingland
18.20 Sport klub 2 NBA global (Kina): Golden Stejt – Minesota
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Sport klub 1 Košarka: Žalgiris – Crvena zvezda, prenos
19.05 SOS SOS kolaž
19.15 Eurosport 2 Turska – Novi Zeland
19.45 Arenasport 2 Boks
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 4 Automoto, Španija, najava
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Argentina – Peru
20.10 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
20.14 Republika Srpska Fudbal: Austrija – Srbija
20.15 Arenasport 2 Plivanje, Doha
20.30 Arenasport 4 Rukomet, SEHA liga, pregled
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Republika Irska – Moldavija, direktno
20.45 Eurosport 2 Watts
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Turska – Island, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 SOS Fudbal, najava kola
21.00 Sport klub 1 Košarka: Barselona – Panatinaikos, prenos
21.00 Eurosport 2 Motokros nacije, Materli Bejsin, trke
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn -Brizbejn
21.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Dortmund – Real Madrid
22.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
22.05 Eurosport Fudbal: Nemačka – Gvineja
22.20 Arenasport 1 FINA akvatiks
22.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Manj Kur, trke
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 1 Boks
22.40 Sport klub 3 Fudbal, pregled kvalifikacija
22.45 Sport klub 2 Fudbal: Gruzija – Vels
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Milano – Torino, Italija
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Bejzbol: Minesota – Njujork Jenkis, direktno
23.10 SOS SOS kolaž
23.30 Sport klub 1 Premijer liga
23.30 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Venecuela – Urugvaj
23.45 Eurosport Pregled MLS
23.55 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Mega Bemaks
00.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Makedonija – Srbija
00.00 Sport klub 1 Španska liga
00.15 Eurosport Viciklizam: Turska
00.30 Sport klub 1 Premijer liga
00.30 Sport klub 2 Fudbal: Italija – Makedonija
00.45 SOS SOS vesti
01.30 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Automoto, Indikar, Sonoma, pregled
01.30 Eurosport Tenis: VTA Linc, četvrtfinale
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Rijeka
01.45 Sport klub 3 Džudo gran pri, Taškent
01.45 Arenasport 4 Plivanje, Doha
02.00 Arenasport 2 Fudbal: Melburn Viktori – Sidnej
02.00 Sport klub 1 Moto GP Japan, prenos treninga
02.25 Sport klub 2 Fudbal: Kosovo – Ukrajina
02.30 Arenasport 1 Hokej: Vegas – Dalas, direktno
03.00 Eurosport Fudbal: Nemačka – Gvineja
03.15 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 4 Automoto, Nemačka, pregled
03.45 Sport klub 3 Fudbal: Španija – Albanija
04.00 Arenasport 2 Automoto, Španija, najava
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kosta Rika – Honduras, direktno
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Hrvatska – Finska
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Barselona
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Gorenje Velenje
05.00 Arenasport 1 Plivanje, Doha
05.30 Sport klub 3 Odbojka: Sora – Milano

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: