Sportski TV program – petak, 12. maj 2017.

Sportski TV program – petak, 12. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.30Eurosport 2Fudbal na pesku, SP: Švajcarska – Iran, četvrtfinale
07.30EurosportBiciklizam: Trka oko Italije
07.30Sport klub 2Na današnjidan
07.30Sport klub 3NBA Action
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
07.45Sport klub 2Odbojka: Trenitno – Lube
08.00Sport klub 3Car Fashion
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Selta – Mančester Junajted
08.00Arenasport 3Fudbal: Olimpik – Široki
08.15Arenasport 2Hokej: Vašinton – Pitsburg
08.25Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Madrid
08.25Sport klub 3Ekstremni svet sporta
08.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.42Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
08.45SOSSOS vesti
08.58Eurosport 2Biciklizam. Trka kroz Azerbejdžan,2. etapa
09.00SOSFizioterapija
09.00Sport klub 3Moto GP Španija, treninzi, direktno
09.00Arenasport 1Košarka: Real Madrid – Estudiantes
09.15SOSBorilački sportovi
09.15Eurosport 2Fudbal na pesku, SP: Italija – Senegal, četvrtfinale
09.30Sport klub 2Trans vorld sport
10.00Sport klub 1Formula 1, Španija, prenos treninga
10.00Arenasport 2Boks
10.00EurosportFudbal: EP za devojke, polufinale
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
10.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled australijske lige
10.52Eurosport 2Fudbal, EP (ž) U17:; Češka -Španija
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportFIFA fudbal
11.00Sport klub 2ATP Minhen, četvrtfinale, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal: Arka Gdinia – Leh Poznanj
11.05SOSDa li znate
11.15SOSEuromotus: LBS, pregled kola
11.30Sport klub 1Program iz studija
11.50Sport klub 3Mobil 1 grid
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Madrid, četvrtfinale, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem
12.00Arenasport 2Hokej: Otava -Njujork Rendžers
12.00EurosportĐiro danas
12.20Sport klub 3Na današnjidan
12.45Eurosport 2Biciklizam. Trka kroz Azerbejdžan,2. etapa
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Kruzeiro – Šapekoense
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Eurosport 2Tenis, ATP Eštoril, osmina finala
13.10Sport klub 3Moto GP Španija, treninzi, direktno
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
13.45Arenasport 3Fudbal: Ajaks – Lion
14.00Eurosport 2Tenis. ATP Eštoril, četvrtfinale
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.45Arenasport 1Fudbal: Santos – Santa Fe
15.00SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 2Automoto,Argentina, pregled
15.15Arenasport 4Clubland
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
16.00Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
16.00Arenasport 3Fudbal: Krotone – Milan
16.10Sport klub 3Atletiks
16.15Arenasport 2Hokej: Švedska – Rusiaj, SP, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 1Fudbal: Selta – Mančester Junajted
16.35Sport klub 3Fudbal: Milvol – Skantorp
17.15EurosportĐiro ekstra
17.15SOSFudbal, najava kola Superlige Srbije
17.30EurosportFudbal: EP U-17, olufinale
17.37HRT 2Pregled Lige Evrope
18.00Arenasport 4Hokej: Otava – Njujork Rendžers
18.00Sport klub 1NBA pregled
18.00Arenasport 3Fudbal: Krupa – Zrinjski
18.01Eurosport 2Biciklizam: Điro d’Italija: Alegro – Olbija, 1. etapa
18.25Sport klub 3Najava španske lige
18.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Feniks, gran pri
18.30Sport klub 1Fudbal: CSKA – Arsenal, prenos
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 2NBA Live
19.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
19.00Sport klub 3Košarka: Lokomotiva – Uniks, direktno
19.00Sport klub 2Mobil 1 grid
19.05SOSSOS kolaž
19.25Sport klub 2InCycle
19.29Eurosport 2Vesti
19.30EurosportFudbal: EP za devojke, polufinale
19.30Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige Srbije
19.36Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00Sport klub 2Fudbal: Ovijedo – Alkorkon, direktno
20.00Arenasport 1Fudbal: Javor – Partizan, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.10Republika SrpskaKošarka: Igokea -Bosna Rojal
20.10Eurosport 2Fudbal: Keln – Verder Bremen
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.15Arenasport 2Hokej, SP: Češka Republika – Kanada, direktno
20.20Sport klub 1Premijer liga
20.30Arenasport 4Fudbal: Sporting Šarlroa – Klub Briž, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Bordo, direktno
21.00Sport klub 3Fudbal: Sevilja -Sosijedad, direktno
21.00EurosportĐiro danas
21.00Sport klub 1Fudbal: Vest Bromvič -Čelzi, prenos
21.05SOSFudbal – najava kola
22.00Sport klub 2Najava Premijer lige
22.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00EurosportFudbal: EP za devojke, polufinale
22.15RTS 2Pregled Lige Evrope
22.30Arenasport 2Boks
22.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
22.30Sport klub 2Pregled japanske lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Clubland
22.31Eurosport 2Biciklizam, Trka kroz Azerbejdžan, 3. etapa
22.45Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
22.46Eurosport 2Fudbal, U17: Nemačka – BiH
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Najava španske lige
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Boks
23.00Sport klub 3Košarka: Vašington – Boston
23.10SOSZona pres
23.30Sport klub 2Košarka: CSKA – Astana
23.30EurosportĐiro danas
23.30Sport klub 1NBA plej of
23.30Arenasport 1Fudbal: Sent Etijen -Bordo
23.45Eurosport 2Fudbal, U17: Engleska – Norveška
00.00Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
00.00Arenasport 4Košarka, FIVA liga šampiona, finale
00.30Arenasport 3Fudbal: Javor – Partizan
00.30EurosportSvi sportovi
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
01.00Arenasport 2Bejzbol: Majami – Njujork Mets, direktno
01.00Sport klub 2Fudbal: Gvangžu Evergrande – Šangaj
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Sporting greats. Nadia Comaneci
01.30Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters, Madrid
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Hokej: Nešvil – St Luis, direktno
02.00Sport klub 1NBA plej of
02.15Arenasport 3Fudbal: Sporting Šarlroa – Klub Briž
02.45Sport klub 2Košarka: Lokomotiva – Uniks
02.50Sport klub 3Fudbal: Vest Hem – Totenhem
03.15Arenasport 4Clubland
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 1Fudbal: Inter -Dinamo
04.00Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Šapekoense
04.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
04.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Juventus
04.15Sport klub 2Fudbal: Moreirense – Braga
04.30Sport klub 1Formula 1, Španija
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Flensburg
04.40Sport klub 3Najava Premijer lige
05.10Sport klub 3Fudbal: Ovijedo – Alkorkon

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: