Sportski TV program – petak, 07. jul 2017.

Sportski TV program – petak, 07. jul 2017.

07.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 4. dan
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.00EurosportFudbal, U19: Nemačka – Bugarska
07.15Sport klub 2Fudbal: Željezničar – Zeta, kvalifikacije
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 4FIFA fudbal emisija
08.00Sport klub 3Magazin Premijer lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Metalac – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
08.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled
08.30Eurosport 2Istborn, četvrtfinale
08.30Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Sport klub 3Mobil 1 grid
08.30Arenasport 1Clubland
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 3Palakanestro, Plej of, finale
09.00Sport klub 2ATP Antalija. Bagdatis -Sugita, direktno
09.00Arenasport 4Fudbal, argentinska liga
09.00Arenasport 1Košarka: Valensija – Real Madrid
09.00Sport klub 1Vimbldon, pregled 4. dana
09.00SOSFizioterapija
09.15SOSBorilački sportovi
10.00Sport klub 1Formula 1, Austrija, prenos treninga
10.00EurosportAuto trke F3
10.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bazel
10.00Arenasport 2Boks
10.30Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 4. dan
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00SOSDa li znate
11.00Sport klub 2Džudo gran pri, Hohot, Kina, 1. dan, direktno
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
11.00EurosportLe Mond
11.05Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče
11.15SOSSOS mreža
11.35Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
12.00Arenasport 4Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Eurosport 2Potera istorije
12.00Arenasport 3Fudbal: Fuerca Amarila – Santa Fe
12.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
12.00Arenasport 1Fudbal: Mladost Lučani – Inter Baki
12.15RTS 1Sport plus
12.30Eurosport 2Điro D’Italija, best of
12.30RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
12.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon, prenos
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.10Sport klub 3Moto GP Zahsenring, treninzi, direktno
13.30Eurosport 2Tur de Frans, best of
13.30Sport klub 2NBA Action
13.45Arenasport 4Fudbal na pesku, Evropski kup, best of
13.45Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Ren
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Arenasport 1Fudbal, EP U21: Engleska – Nemačka
14.00Sport klub 2ATP ANtalija: Manarino – Sepi, direktno
14.30Eurosport 2Watts
14.45Arenasport 4FIFA fudbal emisija
15.15Arenasport 4Red Bul, magazin
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
15.30Eurosport 2Vila Real, Portugal, trke
15.30SOSSOS mreža
15.30Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
15.50Sport klub 2Pregled Kicbil Apine reli
16.00Sport klub 3ATP Antalija, polufinale
16.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Sampdorija
16.05Sport klub 2Moto GP Zahsenring, trening
16.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – PSV
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Sikenborg – Barselona
16.30Eurosport 2Nacionalni šampionat
17.00Arenasport 1Fudbal, EP U21: Španija – Italija
17.15SOSFubalski miks
17.30EurosportBiciklizan: Tur de Frans ekstra
17.35Sport klub 3Košarka: Golden Stejt – Klivlend
17.45EurosportSvi sportovi
18.00Arenasport 2Košarka: Valensija – Real Madrid
18.00Eurosport 2Motociklizam
18.00Arenasport 4Hokej: Vašington – Pitsburg
18.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko MG – Botafogo
18.30Eurosport 2Vila Real, Portugal, trke
18.30Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 2Moto GP Zahsenring, trening
19.00Arenasport 1Automoto, Poljska, direktno
19.05SOSSOS kolaž
19.15EurosportSUperbajk
19.30Eurosport 2Watts
19.45Arenasport 2Boks
19.45EurosportSnuker: Kina
19.55RTS 2Odbojka: SL, polufinale
20.00Arenasport 3Fudbal: Mladost Lučani – Inter Baki
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 1Fudbal, EP U21, studio
20.00Arenasport 4Rukomet na pesku, EP (ž), finale
20.15Arenasport 2Odbojka na pesku, za 3. mesto
20.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
20.55Eurosport 2Vesti
21.00SOSSećanja
21.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Viskonsin
21.00Eurosport 2Vila Real, Portugal, trke
21.00EurosportLe Mond
21.00Sport klub 3Niška noć boksa, direktno
21.05Arenasport 2Odbojka na pesku, finale
21.10Sport klub 2VTA Istborn, polufinale
22.00Eurosport 2Istborn, polufinale
22.00EurosportAuto trke F3
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
22.00Arenasport 3Fudbal: Seltik -Borusija Menhengladbah
22.30EurosportSvi sportovi
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportFudbal
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSFudbalski miks
23.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, pregled
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled 5. dana
23.35EurosportLe Mond
23.50Sport klub 3InCycle
00.00Arenasport 3Fudbal, EP U21, finale
00.00Arenasport 2Fudbal: Fenerbahče – Mančester Junajted
00.00Arenasport 1Red Bul, magazin
00.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid
00.30EurosportSvi sportovi
00.30Sport klub 1Formula 1, Austrija, trening
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Bejzbol: Čikago – Sinsinati, direktno
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Fudbal na pesku, Evropski kup, best of
02.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Nansi
02.00Sport klub 2ATP Antalija, polufinale
02.00Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
02.00Sport klub 2Fudbal – Legende: Barselona – Mančester Junajted
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Sport klub 3Atletiks
02.30RTS 2Tenis: Vimbldon
02.40Sport klub 3Džudo gran pri Hohot, Kina, 1. dan
02.45Arenasport 4Foot Brazil, pregled
03.15Arenasport 4Odbojka na pesku, finale
03.30Sport klub 1Fudbal: Honduras – Kostarika
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska
04.00RTS 2Odbojka: SL, polufinale
04.00Arenasport 1Boks
04.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Juventus
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Mančester Siti
04.30Arenasport 1Fudbal: Željezničar – Metalege
04.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Vardar
04.35Sport klub 3Car Fashion
05.00Sport klub 3Fudbal: Željezničar – Zeta, kvalifikacije
05.10Sport klub 2Fudbal: Sagan Tosu – Urava
05.25Sport klub 1Tenis: Vimbldon

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: