Sportski TV program – petak, 06. oktobar 2017.

Sportski TV program – petak, 06. oktobar 2017.

07.00Eurosport 2Watts
07.00Sport klub 1Formula 1, Japan, prenos 2. treninga
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Rukomet: Nant – Leven
07.30EurosportSki skokovi
07.45Arenasport 2Red Bul, Lausicring
08.00Eurosport 2Gran pri Jušen, Kina, finale
08.00Arenasport 4Fudbal: Sporting – Barselona
08.00Sport klub 2ATP Čengdu, četvrtfinale:Lajović – Sugita, direktno
08.00Arenasport 3Fudbal: Petrovac – Mladost
08.15Arenasport 2Odbojka (ž), EP, četvrtfinale
08.30EurosportSnuker: Belgija
08.35Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Peking i ATP Tokio, prenos četvrtfinala
08.45Sport klub 3Atletiks
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 1Košarka, ABA superkup, finale
09.15Sport klub 3PL Netbusters
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Eurosport 2Bergen, Norveška, trka
09.40Sport klub 3Pregled Japanske lige
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
10.00Sport klub 2ATP Čengdu, četvrtfinale: Donaldson -Istomin, direktno
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
10.00Arenasport 2Boks: Dortikos – Kudriašov
10.05Sport klub 3Fudbal: PSŽ – Bajern
10.30EurosportFIA
10.30Arenasport 4FIFA fudbal
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45EurosportSki skokovi
11.00Arenasport 1Odbojka (ž): EP: Srbija – Belorusija
11.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo Portimao, Portugal
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSSOS mreža
11.45EurosportBiciklizam: Milano – Torino
12.00Arenasport 4Košarka, ABA superkup, finale
12.00Arenasport 2Rukomet: Kil – Aalborg Handbold
12.00Arenasport 3Fudbal: Lion – Atalanta
12.00Sport klub 3Spidvej, Stokholm, pregled
12.10Sport klub 2Na današnji dan
12.15RTS 1Sportski dnevnik
12.20Sport klub 2NFL: Grin Bej – Čikago
12.45SOSSOS vesti
12.50Sport klub 3Magazin Premijer lige
13.00SOSSećanja
13.00Eurosport 2Bergen, Norveška, trka
13.00Arenasport 1Fudbal: borusija Dortmund – Real Madrid
13.00EurosportSnuker: Belgija, četvrtfinale
13.20Sport klub 3Fudbal: CSKA – Mančester Junajted
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
13.45Arenasport 3Fudbal: Skenderbeg – Jang Bojs
13.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.00Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m, skakaonica
14.15Arenasport 2Košarka, Endesa superkup, finale
14.30SOSSOS vesti
14.45Sport klub 2Fudbal: Sporting – Barselona
15.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
15.00Sport klub 3Svet sporta magazin
15.15Arenasport 4Automoto, Nemačka, pregled
15.25Sport klub 3ATP Uncovered
15.30Arenasport 3Clubland
15.30SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 1Fudbal: Keln – Crvena zvezda
15.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Portimao, 1. i 2. trka
15.55Sport klub 3ATP Čengdu, četvrtfinale
16.00Arenasport 2Odbojka (ž), EP: Azerbejdžan – Nemačka, četvrtfinale, direktno
16.00Arenasport 4Hokej: Istanbul – Irbis Skate Sofia, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal, najava kola Superlige
16.30Eurosport 2Bergen, Norveška, trka
16.30SOSSOS vesti
16.35Sport klub 2Rukomet: Ademar Leon – Barselona
16.45Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
16.55SOSDa li znate
17.00EurosportFudbal: Turska – Novi Zeland
17.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Mladost, direktno
17.15SOSFudbal, najava kola
17.30Eurosport 2Gran pri Jušen, Kina, finale
17.30Arenasport 1Košarka, ABA liga, studio
18.00Sport klub 1Fudbal: Gruzija – Vels, prenos
18.00Arenasport 2Fudbal, pregled belgijske lige
18.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – FMP, direktno
18.05Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Odbojka (ž), EP: Rusija – Turska, četvrtfinale, direktno
18.30EurosportSnuker: Belgija, četvrtfinale
18.30Arenasport 4Automoto, Španija, najava
19.00Eurosport 2Watts
19.00Sport klub 3Fudbal: Akhisar – Fenerbahče, direktno
19.00Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
19.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
19.05SOSSOS kolaž
19.15Arenasport 3FIFA fudbal
19.30Arenasport 4Hokej: Crvena zvezda – Rejkjavik, direktno
19.50Sport klub 1Program iz studija
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Sport klub 2Fudbal: Nafta 1903 – Ilirija, direktno
20.05HRT 1Sportski program
20.10RTS 1Sportski program
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.30Arenasport 2Boks
20.30Eurosport 2Šalke 04 – Bajer Leverkuzen
20.35HRT 1Fudbal: Hrvatska – Finska
20.40RTS 1Fudbal: Austrija – Srbija
20.45Arenasport 3Fudbal: Monako – Monpelje, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Hrvatska – Finska, prenos
21.00SOSFudbal, najava kola
21.00Arenasport 2Košarka: Barselona – Baskonia, direktno
21.00Sport klub 3Fudbal: Selta – Đirona, direktno
22.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
22.00Sport klub 2Najava Premijer lige
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Watts
22.30Sport klub 2Najava španske lige
22.45Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bajern
22.55Sport klub 3NFL Gameday
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 2Fudbal: CSKA – Mančester Junajted
23.00Arenasport 2Boks: Bokserska regionalna liga
23.00Eurosport 2Gran pri Jušen, Kina, finale
23.00EurosportFudbal: Turska – Novi Zeland
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSOS kolaž
23.25Sport klub 3Džudo, SP Budimpešta, pregled
23.30Arenasport 2Boks: Valdez – Servania
23.30Sport klub 1Pregled kvalifikacija za SP
23.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
23.55Sport klub 3Esports Balkan League – Counter Strike
00.00Arenasport 2Fudbal: Partizan – Dinamo Kijev
00.00Sport klub 1Fudbal: Austrija – Srbija
00.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Mladost
00.00Arenasport 4Košarka: MZT Skoplje – Partizan
00.00EurosportSvi sportovi
00.30Arenasport 3Fudbal: Estudiantes – San Lorenco
00.45Sport klub 2Fudbal: PSŽ – Bajern
01.00EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo
01.30SOSNoćni program
01.30EurosportFudbal: Turska – Novi Zeland
01.45Arenasport 4Košarka: Partizan – Fenerbahče
01.50Sport klub 1NBA Action
01.50Sport klub 3Fudbal: Nafta 1903 – Ilirija
02.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – Zulte Varegem
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Sport klub 1Fudbal
02.15Arenasport 3Fudbal: Bazel – Benfika
02.30Sport klub 2PL Match Pack
03.00Sport klub 2Fudbal: Akhisar – Fenerbahče
03.30Arenasport 2Automoto, Engleska
03.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
03.35Sport klub 3Najava španske lige
04.00Arenasport 4Fudbal: Sporting – Barselona
04.00Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Palmeiras
04.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled
04.05Sport klub 3Fudbal: Sporting – Barselona
04.30Arenasport 1Fudbal: Lokomotiva – Slaven
04.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Hanover
04.45Sport klub 2Fudbal: Kvins Park – Fulam
05.50Sport klub 3Najava Premijer lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: