Sportski TV program – petak, 01. septembar 2017.

Sportski TV program – petak, 01. septembar 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Eurosport 2Viljareal – Sagunto, 6. etapa
07.45Arenasport 2Odbojka, EP: Bugarska – Rusija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbla: Videoton – Partizan
08.00Arenasport 3Fudbal: Zeta – Sutjeska
08.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.10Sport klub 3Atletiks
08.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan
08.30Arenasport 1Boks
08.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
08.30EurosportBiciklizam
08.30Sport klub 2Fudbal: Konja – Genclerbirligi
08.35Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Cirih, finale
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Valensija – Barselona
09.00SOSFizioterapija
09.15SOSBorilački sportovi
10.00Sport klub 1Formula 1, Monca, prenos treninga
10.00Arenasport 3Fudbal: CSKA – Jang Bojs
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
10.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 3m sinhro (m)
10.00Arenasport 2Boks: Lomačenko – Mariaga
10.00Sport klub 2Moto GP Silverston, trening, direktno
10.00EurosportTenis: US open
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
10.35Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Vest Hem
11.00SOSDa li znate?
11.00Eurosport 2Univerzijada, Tajpej, Tajvan
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Odbojka, EP: Poljska – Srbija
11.15SOSSOS mreža
11.30EurosportBiciklizam: Španija
11.35Sport klub 1Košarka, EP: Italija – Izrael
12.00Arenasport 2Automoto, Nemačka, pregled
12.00Arenasport 4Košarka. Grčka – Italija
12.00Eurosport 2Univerzijada, Tajpej, Tajvan
12.00Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Gremio
12.15RTS 1Sportski dnevnik
12.25Sport klub 3Magazin Premijer lige
12.45SOSSOS vesti
12.50EurosportTenis: US open
12.55Sport klub 3PL Netbusters
13.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 6. dan
13.00Sport klub 2Mobil 1 grid
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 2Odbojka, EP: Španija – SLovenija
13.00Arenasport 1Fudbal, žreb Lige Evrope, direktno
13.15Sport klub 1Fudbal, pregled kvalifikacija
13.25Sport klub 2Na današnji dan
13.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
13.35Sport klub 2Atletiks
13.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
13.45Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Krasnodar
13.45Arenasport 3Fudbal: Libertad – Santa Fe
13.50HRT 2Košarka: Mađarska – Hrvatska
13.50RTS 2Košarka: Mađarska – Hrvatska
14.00EurosportBiciklizam: Španija
14.00Sport klub 3Boks: Hamburg, direktno
14.00Sport klub 1Formula 1, Monca, prenos treninga
14.10Sport klub 2Moto GP Silverston, trening, direktno
14.15Arenasport 4FIFA fudbal
14.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.00EurosportBiciklizam: Španija, prenos
15.00Arenasport 2Fudbal, pregled belgijske lige
15.15Arenasport 4Odbojka, EP: Poljska – Srbija
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Hokej: Gap Rapaces – Klagenfurt
15.30Arenasport 3Clubland
15.35Sport klub 1Fudbal, kvalifikacije, pregled dana
15.40RTS 1Košarka, EP
15.45Arenasport 1Košarka: Srbija – Gruzija
15.50RTS 1Košarka: Srbija – Letonija
16.00Arenasport 3Fudbal: Videoton – Partizan
16.00HRT 2Košarka, EP
16.30Eurosport 2Pro Etctaler, Austrija
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 1Košarka, EP: Španija – Crna Gora
17.05Sport klub 2Magazin Premijer lige
17.15SOSFudbal, najava kola
17.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled engleskog kupa
17.30Arenasport 2Odbojka, EP: Češka – Slovačka, direktno
17.35Sport klub 2La liga magazin
17.45Sport klub 3Na današnji dan
17.45Arenasport 4Košarka: Italija – Gruzija, direktno
17.45EurosportBiciklizam: Španija
18.00EurosportTenis: US open, prenos
18.00Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Cirih, finale
18.00Sport klub 1Fudbal: Kazahstan -Crna Gora, prenos
18.00Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
18.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Krasnodar
18.00SOSFudbalski miks
18.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan
18.00Sport klub 3Trans vorld sport
18.10RTS 2Košarka: Španija – Crna Gora
18.30SOSSOS vesti
18.45Eurosport 2Lirija – Kuenka, 7. etapa
19.00Sport klub 3Boks: Hamburg, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
19.05SOSSOS kolaž
19.15Arenasport 4FIFA fudbal
19.30Arenasport 2Sporting rivalries
19.45Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
19.50Sport klub 1Program iz studija
19.50RTS 2Košarka: Turska – Rusija
20.00SOSTreniraj, budi zdrav Liga Evrope: Krasnodar – Crvena zvezda
20.00Eurosport 2Najava Bundeslige
20.00Arenasport 1Košarka: Grčka – Srbija, direktno
20.00Arenasport 2Boks
20.00Arenasport 4Fudbal: Rad – Čukarički, direktno
20.15Sport klub 2Fudbal: Sosijedad – Viljareal, direktno
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.30Arenasport 2Odbojka, EP: Nemačka – Italija, direktno
20.30Eurosport 2Keln – Hamburger
20.45Sport klub 1Fudbal: Danska – Poljska, prenos
20.45Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Sent Etijen, direktno
21.00SOSFudbal, najava kola
21.00EurosportGem, set i Mats
21.15EurosportTenis: US open, prenos
22.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00Arenasport 4Odbojka na pesku, EP, finale muškarci
22.15Sport klub 2Najava Premijer lige
22.25Eurosport 2Vesti
22.30SOSSOS vesti
22.30Eurosport 2Watts
22.30Arenasport 2Boks
22.45Sport klub 3SK miks
22.45Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Hofenhajm
22.45Sport klub 2Najava španske lige
23.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 3m sinhro (m)
23.00Sport klub 3Mobil 1 grid
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSOS kolaž
23.15Sport klub 2Pregled japanske lige
23.30Sport klub 3Moto GP Silverston, trening
23.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan
23.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
23.30Sport klub 1Fudbal, pregled kvalifikacija
23.40Sport klub 2NFL. Tampa Bej
00.00Arenasport 1Automoto, Nemačka
00.00Arenasport 4Košarka: Grčka – Srbija
00.00Arenasport 2Odbojka: Holandija – Turska
00.35Sport klub 2NBA specijal: Vašington
00.40RTS 2Košarka: Italija – Letonija
00.45SOSSOS vesti
00.45Arenasport 3Fudbal: Rad – Čukarički
01.00Sport klub 2ATP Vinston Salem, VTA Nju Hejven, polufinala, direktno
01.00EurosportGem, set i Mats
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Bejzbol: Baltimor – Boston, direktno
01.15EurosportTenis: US open, prenos
01.45Arenasport 4Fudbal: Libertad – Santa Fe
02.00Sport klub 3Boks: Mejveter – Mekgregor, zvanično merenje
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
02.55Sport klub 3Fudbal: Galatasaraj – Sivas
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Arenasport 4Boks
04.00Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Gremio
04.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
04.00Arenasport 1FIFA fudbal
04.15Arenasport 4Fudbal: CSKA – Jang Bojs
04.30Arenasport 1Fudbal: Zenit -Utreht
04.30Arenasport 2Rukomet. Leven – Kil
04.40Sport klub 3Najava Premijer lige
04.40Sport klub 2Fudbal: Betis – Selta
05.10Sport klub 3Najava španske lige
05.40Sport klub 3PL Match Pack

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: