Sportski TV program – petak, 01. decembar 2017.

10.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
10.00Arenasport 2Boks
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
10.30EurosportTrke dronova
10.40Sport klub 3Pregled japanske lige
10.45Eurosport 2Noć skokova, Šenžen, Kina
10.50SOSAforizmi u sportu
11.00SOSSOS mreža
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Espanjol – Tenerife
11.05Sport klub 3Fudbal: Udineze – Peruđa
11.15Sport klub 1Evroliga: Valensija – Olimpijakos
11.25Sport klub 2Magazin Premijer lige
11.45Eurosport 2WTCC magazin
11.55Sport klub 2NFL: Dalas – Vašington
12.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnik
12.00Arenasport 4Košarka: Mičigen -Nort Karolina
12.00Arenasport 2Bob
12.15Eurosport 2Loseil, Katar, kvalifikacije
12.30SOSSportski savez Srbije
12.45Sport klub 1NBA Live
13.00Sport klub 1FA kup, najava
13.00Sport klub 3Košarka: Karšijaka – Trabzon
13.00Arenasport 1Fudbal: Zeta – Grbalj, direktno
13.20SOSObjektiv: 19. kolo
13.30Eurosport 2Loseil, Katar
13.45Arenasport 3Fudbal: Strazbur – Kaen
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige
14.00Arenasport 2Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
14.00Eurosport 2Watts
14.20Sport klub 2Evroliga: Makabi – Žalgiris
14.25Sport klub 1Pregled vanrednog kola Premijer lige
14.30Eurosport 2Pregled sezone
14.30SOSSOS vesti
14.35Sport klub 3NBA Action
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
15.00Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Partizan
15.00SOSPet frendli
15.00Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Sautempton
15.15Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
15.30Arenasport 3Clubland
15.30SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
15.30Eurosport 2Loseil, Katar, kvalifikacije
15.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.55Sport klub 2Jahting
16.00Arenasport 3Fudbal: Valensija – Real Saragosa
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
16.25Sport klub 2Najava FA kupa
16.30Eurosport 2Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb -Leven
16.30EurosportBiatlon: Švedska
16.55Sport klub 3NFL: Dalas – Vašington
17.00SOSFudbalski miks
17.00Sport klub 2Košarka: Zenit – Jenisej, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
17.20Sport klub 1Evroliga, studio
17.25EurosportVesti
17.30Eurosport 2Kamil Stoh, neispričana priča
17.30Arenasport 1FIFA fudbal
17.30SOSLiga budućih šampiona
17.55Eurosport 2Vesti
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00Sport klub 1Evroliga: CSKA – Barselona, prenos
18.00Arenasport 2Hokej: Los Anđeles – Vašington
18.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
18.00Eurosport 2Loseil, Katar, kvalifikacije
18.00Arenasport 3Fudbal: Junior – Flamengo
18.30Arenasport 4Fudbal: Roma – Spal, direktno
18.30Arenasport 1Fudbal, Superliga Srbije,najava
18.30SOSSOS vesti
18.45Eurosport 2Loseil, Katar
18.50SOSAforizmi u sportu
18.50Sport klub 2NBA Live
19.00EurosportAlpsko skijanje, SAD
19.15Sport klub 2Fudbal: Sporting – Belenenses, direktno
19.15Eurosport 2FIFA fudbal magazin
19.25Sport klub 3Najava španske lige
20.00Sport klub 3Evroliga. Panatinaikos – Unikaha, direktno
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Dinamo Pančevo, direktno
20.00Arenasport 1Košarka: Borac – Radnički, direktno
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.15EurosportAlpsko skijanje, Kaada
20.20SOSLiga budućih šampiona
20.30Eurosport 2Frajburg – Hamburg
20.30Arenasport 4Fudbal, najava, Juventus – Napoli
20.45Arenasport 4Fudbal: Napoli – Juventus, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Dižon – Bordo, direktno
21.00SOSSOS mreža
21.00Sport klub 1Evroliga: Real Madrid – Crvena zvezda, prenos
21.15Sport klub 2Na današnji dan
21.30Sport klub 2Fudbal: Porto – Benfika, direktno
21.30Arenasport 2Boks
21.50Sport klub 3Trans vorld sport
22.00Arenasport 1Fudbal, pregled španskog kupa
22.00EurosportKonjički sportovi
22.25Eurosport 2Loseil, Katar, uvodna trka
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled australijske lige
22.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
22.45Sport klub 3Indijska liga: Jamšedpur – ATK Kolkata
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00SOSZona pres
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Loseil, Katar, glavna trka
23.04Arenasport 3Fudbal, magazin Lige Evrope
23.25EurosportVesti
23.30Eurosport 2Trke dronova
23.30Sport klub 2Evroliga: Real Madrid – Crvena zvezda
23.30Arenasport 1Rukomet. Zagreb -Dinamo Pančevo
00.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Juventus
00.00Arenasport 4Košarka. Borac – Radnički
00.00Arenasport 2Fudbal: Zeta – Grbalj
00.30EurosportFudbal, MLS, pregled
00.30Sport klub 3Esports Balkans League – League of Legends
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Hokej: Anahajm -Kolambas, direktno
01.05Sport klub 2Fudbal: Fajld -Vigan
01.15Sport klub 1Najava španske lige
01.25EurosportVesti
01.45Sport klub 1Najava Premijer lige
01.45Arenasport 4Vaterpolo: Jadran Carine – Eger
02.00Arenasport 3Fudbal: Lugano – Grashoper
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.20Sport klub 3Košarka: Zenit – Jenisej
02.35Sport klub 1Evroliga: Panatinaikos – Unikaha
02.50Sport klub 2Fudbal: malaga -Levant
03.15Arenasport 4FIFA fudbal
03.30Arenasport 2Automoto, Španija, pregled
03.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
03.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
03.50Sport klub 3PL Match Pack
04.00Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
04.00Arenasport 1Fudbal, najava kola francuske lige
04.05Sport klub 1Barselona TV – Van Gal
04.15Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Liverpul
04.20Sport klub 3Fudbal: Lids -Aston Vila
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Kil
04.30Arenasport 1Fudbal: Adelaida -Sidnej
04.35Sport klub 2Evroliga: CSKA – Barselona

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: