Sportski TV program – nedelja, 24. septembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 24. septembar 2017.

07.00EurosportSnuker: Kina, polufinale
07.00Eurosport 2Bergen, Norveška, trka (ž)
07.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Verona
07.10Arenasport 2Sporting Greats
07.15Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Lester
07.30N1Sport klub info
07.40Arenasport 2Odbojka: Iran -Francuska, direktno
07.55Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Barselona
08.00Sport klub 1Vesti
08.00EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
08.00Arenasport 4Fudbal: Kortrijk -Anderleht
08.00Arenasport 3Fudbal: Sutjeska – Rudar
08.00Eurosport 2Gran pri Jušen, Kina, finale
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSSvedoci istorije
09.00Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Malaga
09.00Arenasport 1Rukomet: Kristijanštad – Zagreb
09.00Sport klub 1Ekstremni svet sporta
09.30Sport klub 1Car Fashion
09.45Arenasport 2Boks
09.45Sport klub 3Dejvis kup: Belgija – Australija
10.00Arenasport 4FIFA fudbal
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – APOEL
10.05Sport klub 1Fudbal: Lester – Liverpul
10.15Arenasport 2Boks: Usik – Huk
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSOS vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
10.45Sport klub 2Fudbal: Liverpul – Barnli
11.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evorpe
11.00SOSEvrobasket
11.00Eurosport 2St Petersburg, Rusija, polufinale
11.00Arenasport 4Poker
11.15Arenasport 2Odbojka: Brazil – Japan, direktno
11.30Arenasport 1FIFA fudbal
11.30SOSPuls života
11.50Sport klub 3Na današnji dan
12.00Arenasport 1FINA akvatiks
12.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Napredak
12.00Sport klub 1Fudbal: Espanjol – Deportivo
12.00Arenasport 2Odbojka: Brazil – Japan
12.05Sport klub 3Trans vorld sport
12.15SOSKružne trke, Kraljevo 2017
12.30Arenasport 1Rukomet: Lemgo – Melsungen, direktno
12.30Sport klub 2Košarka: Rusija – Srbija
12.30Eurosport 2Gran pri Jušen, Kina
12.30Arenasport 4Fudbal: Sasuolo – Juventus, direktno
12.30Republika SrpskaTenis: Čelendžer „Banjaluka 2017“, finale
13.00Sport klub 3KHL: Avangard – Ugra, direktno
13.30Arenasport 2Great Sporting Moments
14.00RTS 2Magazin Lige Evrope
14.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.00Arenasport 3FIFA fudbal
14.15Sport klub 1Fudbal: Šefild V – Šefild Junajted
14.15Arenasport 1FIFA fudbal
14.30Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Arsenal, direktno
14.30Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evorpe
14.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
14.30Arenasport 2Boks
14.50RTS 2Odbojka (ž): Belgija – Srbija, prenos
14.55Republika SrpskaFudbal: Torino – Sampdorija
15.00Arenasport 1Fudbal: Milan -Udineze, direktno
15.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Benevento, direktno
15.00Arenasport 2Rukomet: Hanover – Magdeburg, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Amiens – Marsej, direktno
15.15Eurosport 2Hanover – Keln
15.20Sport klub 3SK miks
15.30SOSSOS kolaž
15.35Sport klub 3NBA specijal
16.10Sport klub 1SK studio
16.15Sport klub 3Fudbal: Đirona – Sevilja, direktno
16.15HRT 2Magazin Lige šampiona
16.30Sport klub 2Na današnji dan
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 2Fudbal: PSV – Fejnord, direktno
16.45Arenasport 2Fudbal, magazin Lige šampiona
16.50SOSAforizmi o sportu
17,30Eurosport 2Watts
17.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Rijeka, direktno
17.00Sport klub 1Košarka: Crvena zvezda – Uniks, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Crvena zvezda, direktno
17.00SOSFudbal, najava 10. kola
17.00Arenasport 4FINA akvatiks
17.05HRT 2Automobilizam
17.15Arenasport 2Rukomet: Kil – Germain Handbal, direktno
17.15EurosportSnuker: Kina, polufinale
17.20HRT 2Jedrenje
17.30Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evorpe
17.55HRT 2Odbojka (ž): Hrvatska – Italija
18.00Arenasport 4Fudbal: Slavija Prag – Sparta Prag, direktno
18.10Sport klub 3NFL: Tampa Bej
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
19.00Arenasport 2FINA akvatiks
19.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Radnički, direktno
19.00Sport klub 2Fudbal: Alanja – Fenerbahče, direktno
19.00SOSErobasket
19.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Lion, direktno
19.00Sport klub 3NFL: Nju Orleans – Nju Ingland,d irektno
19.10EurosportVesti
19.15EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
19.30Sport klub 1Košarka: Olimpijakos – Makabi, direktno
19.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Barselona, direktno
20.00EurosportFudbal: Sporting Kanzas – LA Galaksi
20.00Eurosport 2Bergen – Norvšeka, Trka (m)
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.00Eurosport 2Bajer Leverkuzen – Hamburg
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.40Eurosport 2Vesti
20.45SOSSOS vesti
20.45Eurosport 2Gran pri Jušen, Kina, finale
20.45Arenasport 4Fudbal: Đenova – Lacio, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Vasko, direktno
21.00SOSTotal soker, Odjeci
21.00Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Everton
21.15Arenasport 2Boks: Smit – Skoglund
21.30Sport klub 1Košarka: Minesota – Los Anđeles
22.00EurosportTenis: ATP Sankt Petersburg
22.10Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
22.25Sport klub 3NFL: Denver – Dalas, direktno
22.30Eurosport 2Sporting Kanzas Siti – Los anšeles Galaksi
22.30Eurosport 2EP, Luksemburg, finale (m)
22.30SOSSOS vesti
22.45Arenasport 4Fudbal: Voždovac – Crvena zvezda
22.50Sport klub 2VTA Kvebek, finale
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportFudbal: Atlanta – Montreal
23.00Arenasport 2Fudbal: Sasuolo – Juventus
23.00Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Godoj Kruz, direktno
23.00Vojvodina 1M-lab
23.00SOSEvrobasket
23.15Sport klub 1Vesti
23.30Eurosport 2Bergen, Norveška
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
23.45Sport klub 1Moto GP Aragon, trka
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 1Fudbal: Kruzeiro – Baija
00.00SOSSećanja
00.30Sport klub 2Fudbal: Sosijedad – Real Madrid
00.45Sport klub 1Maraton, Beglin
01.00EurosportLindzi Von
01.00Arenasport 3Fudbal: San Huan – River Plate, direktno
01.30EurosportBiciklizam
01.35Sport klub 3SK miks
01.45Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Arsenal
02.00Arenasport 1Bejzbol: LA Dodžers – Vašington, direktno
02.15Sport klub 2Košarka, EP, za 3. mesto
02.30Sport klub 1NFL: Vašington – Ouklend, direktno
03.35Sport klub 3Fudbal: Basaksehir – Trabzon
03.50Sport klub 2Košarka, EP, finale
05.20Sport klub 3Fudbal: Alaves – Viljareal
05.30Sport klub 2VTA Premijer Tokio, direktno

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: