Sportski TV program – nedelja, 22. oktobar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Monpelje
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Muskron – Standard
08.10 Sport klub 3 Košarka. Denver – Sakramento
08.20 Sport klub 1 Pregled Evrolige
08.30 Eurosport Stoni tenis: Svetski kup Lijež
08.40 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Malaga
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 1 Moto GP Australija, trka
09.00 Eurosport 2 Svetski kup, Meksiko Siti: Kompaund
09.00 Arenasport 1 Košarka. Budućnost – Mega
09.05 SOS Objektiv
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Pert Glori – Mariners, direktno
10.00 Sport klub 1 Košarka: Denver – Sakramento
10.00 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Siti – Barnli
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Fudbal: U17 četvrtfinale
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 2 Na današnji dan
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 2 VTA finala, Singapur, direktno
11.00 Eurosport 2 Svetski kup, Lijež, polufinale
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Hajduk -Dinamo
11.05 SOS Puls života
11.30 Eurosport Motosport
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Viljareal – Las Palmas, direktno
12.00 Sport klub 3 Palakanestro: Pistoja – Avelino, direktno
12.00 Arenasport 2 Red Bul, Indijanapolis, magazin
12.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.15 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo
12.23 Republika Srpska Fudbal: Kjevo -Verona
12.30 Arenasport 4 Košarka: Estudiantes – Barselona, direktno
12.30 Eurosport 2 Hamburger – Bajern Minhen
12.30 Arenasport 2 Rukomet: Melsungen -Magdeburg, direktno
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Kjevo – Verona, direktno
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Mladost – Budućnost, direktno
13.00 SOS Objektiv
13.00 Sport klub 2 Moto GP Australija, trka
13.15 Sport klub 3 SK miks
13.15 Eurosport 2 Keln – Verder Bremen
13.40 RTS 2 Fudbal, pregled Lige Evrope
13.50 Sport klub 1 SK studio
14.00 Eurosport Snuker: Engleska
14.15 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
14.15 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Gaziantep, direktno
14.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Fejnord -Ajaks, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.30 RTS 2 Magazin Lige šampiona
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Everton – Arsenal, direktno
14.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Bačka, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Đenova, direktno
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Roma, direktno
15.00 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, finale, direktno
15.15 SOS Fudbalski miks
15.30 Eurosport 2 Frajburg – Herta Berlin
16.00 Sport klub 3 Košarka: Trabzon – Istanbul, direktno
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Selta – Atletiko Madrid, direktno
16.25 Sport klub 2 Car Fashion
16.30 SOS SOS vesti
16.33 HRT 2 Magazin Lige šampiona
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 4 Rukomet: Gorenje – Vojvodina, direktno
17.00 Eurosport Biciklizam: Berlin
17.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige šampiona
17.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Crvena zvezda, direktno
17.00 HRT 2 Košarka: Škrljevo – Osijek
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem – Liverpul, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Troj – Lion, direktno
17.05 SOS Objektiv
17.30 Eurosport 2 Watts
17.50 Sport klub 3 Car Fashion
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 2 Fudbal: Udineze – Juventus, direktno
18.00 Eurosport 2 Volfsburg – Hofenhajm
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Galatasaj – Fenerbahče, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Dinamo Kijev – Šahtjor, direktno
18.30 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Unikaha, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.40 RTS 2 Odbojka: Crvena zvezda – Vojvodina, prenos
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Al Ahli – Etole du Sahel, direktno
19.00 Eurosport Fudbal, U17, četvrtfinale
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Mladost, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.05 Sport klub 2 NFL: La Rams – Arizona, direktno
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport 2 Svetski kup, Lijež, polufinale
20.00 Eurosport Snuker: Engleska
20.00 Arenasport 2 Boks: Gaslev – Vodarčik
20.25 Sport klub 3 Moto GP AUstralija, trka
20.25 Sport klub 1 Car Fashion
20.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
20.30 Eurosport 2 Watts
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Lacio – Kaljari, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Sao Paulo – Flamengo, direktno
21.00 SOS TAS Total soker
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Marsej – PSŽ, direktno
21.00 Sport klub 1 Formula 1, SAD, trka, direktno
21.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
21.30 Sport klub 3 Košarka: Bruklin – Atlanta, direktno
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Fudbal, MLS Liga
22.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.05 Sport klub 2 NFL: San Francisko – Dalas, direktno
22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Partizan – Bačka
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport Stoni tenis: Svetski kup Lijež
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Rabat – Mazembe
23.00 Arenasport 2 Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
23.10 Sport klub 1 Vesti
23.15 SOS Objektiv
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Torino – Roma
23.35 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Eibar
23.55 Sport klub 3 NBA Action
00.25 Eurosport Vesti
00.30 Eurosport Supersport: Svetsko prvenstvo
00.30 Sport klub 3 Extreme Sailing: San Diego, direktno
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Genk
01.00 Arenasport 2 Fudbal: Grbalj – Dečić
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Superbajk
01.15 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
01.15 Sport klub 1 Moto GP Australija, trka
01.25 Sport klub 2 Fudbal: CSKA – Zenit
02.00 Sport klub 3 SK miks
02.03 RTS 2 Odbojka: Crvena zvezda – Vojvodina, r.
02.15 Sport klub 3 Fudbal: Totenhem – Liverpul
02.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
02.30 Sport klub 1 NFL: Nju Ingland – Atlanta, direktno
02.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jug – Jadran
03.00 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
03.00 Arenasport 1 Bejzbol, MLB, direktno
03.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
03.15 Sport klub 2 Košarka: Bruklin – Atlanta
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 RTS 2 Magazin Lige šampiona
04.00 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk -Dinamo
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Seltik
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Melsungen – Magdeburg
04.30 Sport klub 3 Džudo gran pri, Zagreb, pregled
05.00 Sport klub 3 Košarka: Denver – Sakramento
05.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
05.10 Sport klub 2 Trans vorld sport
05.30 Sport klub 1 NBA Action

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »