Sportski TV program – nedelja, 2. jul 2017.

Sportski TV program – nedelja, 2. jul 2017.

07.00Sport klub 2Fudbal: Jiangsu – Šangaj
07.00Eurosport 2Tur de Frans, prezentacija timova
07.00EurosportTenis: ATP Istborn
07.00Arenasport 1Fudbal: Patriotas – Korintians
07.15Sport klub 3ATP Uncovered
07.30N1Sport klub info
07.45Sport klub 3VTA Istborn, finale
07.45Arenasport 2Bejzbol: Čikago – Sinsinati
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Mladost
08.00Arenasport 4Rukomet na pesku, EP (ž), finale
08.00Sport klub 1Vesti
08.25Sport klub 1Moto GP Zahsenring, direktno
08.30Eurosport 2Istborn, Polufinale
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Džudo gran pri,Kina, 2. dan
09.00Arenasport 1Automoto, Poljska, direktno
09.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Viskonsin
09.05SOSBorilački sportovi
09.25Sport klub 3Trans vorld sport
10.00Arenasport 3Fudbal: Seltik – Borusija Menhengladbah
10.00EurosportTenis: ATP Istborn
10.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 2Boks
10.05Sport klub 1Car Fashion
10.15Sport klub 3Moto GP Zahsenring, trka
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Red Bul, magazin
11.00Eurosport 2Watts
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 3Džudo gran pri, Kina, 3. dan, direktno
11.00EurosportBiciklizam: Velika Britanija
11.00Sport klub 1Moto GP Zahsenring, trke, direktno
11.05SOSPuls života
11.30Sport klub 2Fudbal: Kašiva -Kašima, direktno
11.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
12.00Arenasport 1Automoto, Poljska, direktno
12.00Eurosport 224 časa Le Mana, best of
12.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: Fuerca Amarila – Santa Fe
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
13.00HRT 2Odbojka na pesku
13.00SOSSećanja
13.00Eurosport 2Istborn, Polufinale
13.30Arenasport 1Vaterpolo, SL, finale
13.30Sport klub 3NBA Action
13.35Sport klub 2Fudbal: Tianjin – Gvangžu Evergrande, direktno
13.45Arenasport 4Rukomet na pesku, EP, finale
13.45Arenasport 3Fudbal: St Etijen – Nica
13.50RTS 1Fudbal, Kup Konfederacije, za 3. mesto, prenos
13.50HRT 2Fudbal, Kup Konfederacija, za 3. mesto
14.00Sport klub 3Jedriličarstvo, Tahiti
14.00Arenasport 2Biks
14.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
14.30Arenasport 2Košarka: Cedevita Lipik 3 na 3, čelendžer, polufinale
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
15.00Sport klub 3F1 H2O (Gliseri), Eivan, trka
15.00Eurosport 2Istborn, finale
15.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Gremio
15.15SOSFudbalski miks
15.15Sport klub 1InCycle
15.15Arenasport 4Fudbal na pesku: Srbija – Estonija
15.30Arenasport 3FIFA fudbal emisija
15.30Sport klub 2Atletika, dijamantska liga, Pariz
15.45Sport klub 1Fudbal: Seltik – Rapid
15.50Arenasport 2Košarka: Cedevita Lipik 3 na 3, čelendžer, polufinale
15.55HRT 2Odbojka na pesku
16.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Lacio
16.15Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Bazel
16.30Sport klub 3Extreme Sailing, Madeira, Portugal
16.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Leven
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 1Fudbal, EP U21, finale
17.00Eurosport 2Vimbldon, najava
17.05SOSSOS kolaž
17.13HRT 2Goranov Vimbldon
17.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
17.30Sport klub 2Džudo gran pri, Kina, 3. dan
17.30Eurosport 2Vila real, Portugal, glavna trka
17.45Sport klub 1Fudbal: Tianjin – Gvangžu Evergrande
17.45EurosportFudbal, U19: Gruzija – Portugalija
18.00Sport klub 3Svetski relikros, Švedska
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko GO – Santos
18.00Arenasport 2Košarka: Olimijakos – Panatinaikos
18.00Arenasport 4Hokej: Nešvil – St Luis
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
19.00SOSSećanja
19.30Sport klub 1Vimbldon, najava
19.50HRT 2Fudbal, Kup Konfederacija, finale
19.58RTS 1Fudbal, Kup Konfederacije, finale, prenos
20.00Sport klub 1Vimbldon, studio
20.00Arenasport 2Bejzbol: Hjuston – Njujork Jenkis, direktno
20.00EurosportTenis: ATP Istborn
20.00Sport klub 3Fudbal – legende: Barselona – Mančester junajted
20.00Arenasport 4Fudbal: Patriotas – Korintians
20.00Arenasport 3Fudbal, EP U21, finale
20.10Sport klub 2Na današnji dan
20.25Sport klub 2Moto GP Zahsenring, trke
20.45SOSSOS vesti
21.00EurosportLe Mond
21.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Sao Paulo,direktno
21.00SOSFudbalski miks
21.15Sport klub 1Fubal: Kašiva – Kašima
21.45Sport klub 3ATP Antalija, finale
22.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Mančester Siti
22.00Arenasport 4Košarka: Cedevita Lipik 3 na 3, čelendžer, polufinale
22.00EurosportFudbal, U19: Gruzija – Portugalija
22.40Arenasport 4Košarka: Cedevita Lipik 3 na 3, čelendžer, polufinale
22.45SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.15SOSSOS kolaž
23.20Arenasport 4Košarka: Cedevita Lipik 3 na 3, čelendžer, finale
23.30Sport klub 1Vimbldon, najava
23.30Arenasport 1FIFA fudbal emisija
23.30EurosportLe Mond
23.30Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Lester
00.00Sport klub 1Atletika, dijamantska liga, Pariz
00.30EurosportFudbal, U19: Gruzija – Portugalija
00.35Sport klub 2Ekstremni svet sporta
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 2F1 H2O (Gliseri), Eivan, trka
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 3Spidvej svetski kup, četvrtfinale, Velika Britanija
02.00Sport klub 1Ekstremni svet sporta
02.30Sport klub 2Extreme Sailing, Madeira, Portugal
02.30Sport klub 1Naskar, Dejtona 400
03.10RTS 1Fudbal, Kup Konfederacije, finale, r.
03.25RTS 2Fudbal, Kup Konfederacije, za 3. mesto, r,
04.00Sport klub 2Svetski relikros, Švedska
04.15Sport klub 3Fudbal: Leganes – Deportivo

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: