Sportski TV program – nedelja, 16. april 2017.

Sportski TV program – nedelja, 16. april 2017.

07.00Eurosport 2Le Man, Francuska
07.00Sport klub 1Fudbal: Cerezo Osaka – Gamba Osaka
07.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Udineze
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2Boks
07.50Sport klub 3Košarka: Giresun – Galatasaraj
08.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Metalhege
08.00EurosportBiciklizam: SP na pisti
08.00Arenasport 4Fudbal: Angers – PSŽ
08.15Arenasport 2Hokej, NHL
08.20Sport klub 2Ekstremni svet sporta
08.45Sport klub 2Fudbal: Tenerife – Đirona
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 1Vesti
09.00Arenasport 1Košarkaška liga Srbije
09.05SOSSOS kolaž
09.15Sport klub 1Palakanestro: Brindizi – Emporio Armani
09.25Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Mančester Siti
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 4Auto moto, Bahrein
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajern Minhen – Real Madrid
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 2ATP Uncovered
11.00EurosportSnuker, SP Šefild
11.00Arenasport 4Fudbal: Pert Glori – Melburn Siti, direktno
11.00Arenasport 1Rukomet: Gjor – Mec
11.05SOSPuls života
11.10Sport klub 2Košarka: Jenisej -Avtodor, direktno
11.15Sport klub 1Car Fashion
11.20Sport klub 3WTA All Access
11.30Eurosport 2Bajer Leverkuzen – Bajern Minhen
11.50Sport klub 3ATP Hjuston, polufinale
12.00RTS 2Automobilizam TCR, svetski šampionat na kružnim stazama (Bahrein), prenos
12.00Arenasport 4Fudbal: Pert Glori – Melburn Siti
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.00Sport klub 1Fudbal: Leganes – Espanjol, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Borac
12.30Arenasport 1Košarka: Unikaha – Andora, direktno
13.00Arenasport 4Boks
13.00Sport klub 2Trans vorld sport
13.00Eurosport 2Le Man, Francuska
13.00SOSU orlovskom gnezdu
13.15Arenasport 4Automoto, Bahrein, direktno
13.30Sport klub 3Car Fashion
13.50Sport klub 2InCycle
13.55Sport klub 1SK momenti
14.00Sport klub 3KHL: Metalurg MG – SKA, direktno
14.00Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Njujork Jenkis
14.00Arenasport 3Clubland
14.05RTS 2Magazin Lige šampiona
14.15Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
14.30Sport klub 2Fudbal: Fejnord – Utreht, direktno
14.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
14.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Fudbal: Vest Bromvič – Liverpul, direktno
14.55EurosportBiciklizam: Amstel gold Holandija
15.00Arenasport 1Fudbal: Nant – Bordo, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
15.00SOSFudbalski miks
15.00Arenasport 4Rukomet: Berlin – Flensburg
15.15Eurosport 2Verder Bremen – Hamburger
16.15Arenasport 2Ragbi: Konaht – Lenster
16.25Sport klub 2Car Fashion
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 3SK miks
16.45Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
16.45Sport klub 3Fudbal: Ajaks – Herenven, direktno
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
17.00Arenasport 1Fudbal: Bastija – Lion, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Milan
17.00Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Čelzi, direktno
17.00Sport klub 1Formula 1, Bahrein, trka, direktno
17.05SOSU orlovskom gnezdu
17.15EurosportBiciklizam: SP na pisti
17.25Vojvodina 1Svet oko nas
17.30Eurosport 2Darmštad – Šalke 04
17.30Arenasport 4Clubland
18.00Arenasport 2boks
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 4Fudbal: Ostende – Anderleht, direktno
18.00EurosportAuto trke
18.30Arenasport 2Košarka: Valensija – Barselona, direktno
18.30Sport klub 3Fudbal: Betis – Eibar, direktno
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Fudbal: Novi Pazar – Partizan
19.00SOSSećanja
19.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Metalhege
19.00Sport klub 1Fudbal: Spartak – Zenit, direktno
19.00Sport klub 2KHL: Megalurg MG – SKA
19.15EurosportBiciklizam: Amstel gold Holandija
19.30Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.00EurosportSnuker, SP Šefild
20.05SOSFudbalski miks
20.30Arenasport 4Foot Brasil. Pregled kola
20.30Sport klub 3Fudbal: Saragosa – Majorka, direktno
20.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
20.45Eurosport 2Watts
20.45Sport klub 1Fudbal: Granada – Selta, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 1Fudbal: Marsej – Sent Etijen, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Tukuman – San Lorenco, direktno
21.00Arenasport 2Hokej: Minesota – St Luis, direktno
21.00SOSFutsal – snimak utakmice
21.00Arenasport 4Fudbal: Ponjte Preta – Palmeiras
21.00Eurosport 2Trentino, Italija, NXGP, trka
21.10Sport klub 2NBA Live
21.15Arenasport 3Fudbal: River Plate – Kvilmeš, direktno
21.30Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Portland, direktno
21.45Eurosport 2Amstel Gold trka, Holandija
22.30Sport klub 3Košarka. Lokomotiva – Kalev
22.40Sport klub 1SK miks, Zlatni momenti JU sporta
22.45SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
23.00EurosportKonjički sportovi
23.00SOSU orlovskom gnezdu
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Automoto, Bahrein
23.15Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Patronato, direktno
23.30Arenasport 1Boks
23.30Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
23.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Čelzi
23.55EurosportVesti
00.05Sport klub 3Fudbal: Fejnord – Utreht
00.05Sport klub 2Fudbal: Valensija – Sevilja
00.15EurosportBiciklizam: Amstel gold Holandija
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.30Sport klub 1Fudbal: Tianjin – Gvangžu
01.30EurosportSnuker, SP Šefild
01.45Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Liverpul
01.50Sport klub 3Fudbal: Cerezo Osaka – Gamba Osaka
03.15Sport klub 1KHL: Metalurg MG – SKA
03.25Sport klub 3Fudbal:Ros Kaunti – Seltik
03.30Sport klub 2Fudbal: Betis – Eibar
05.00Sport klub 1NBA Action
05.00Sport klub 1Car Fashion
05.10Sport klub 3Košarka. Tsmoki Minsk – Nižnji
05.15Sport klub 2Trans vorld sport

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: