Sportski TV program – nedelja, 15. oktobar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 15. oktobar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Napoli
07.00 Sport klub 1 Moto GP Japan, trka, direktno
07.30 N1 Sport klub info
07.40 Sport klub 2 Fudbal: Hetafe – Real Madrid
07.45 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Nju Džersi
07.45 Sport klub 3 Košarka: Bešiktaš – Giresun
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
08.00 Sport klub 1 VTA Peking, finale, direktno
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Lion – Monako
08.15 Eurosport 2 Engleska – Irak
08.30 Eurosport Auto trke
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Partizan
09.05 SOS Objektiv
09.15 Eurosport Biciklizam: Turska
09.20 Sport klub 3 Ragbi: Ekseter – Glazgov
09.30 Eurosport 2 Amsterdamski maraton
09.30 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Arsenal
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Sport klub 1 Vesti
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Velington Feniks, direktno
10.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 1 ATP Masters Šangaj, finale, direktno
10.30 RTS 2 Tenis, Šangaj, finale, prenos
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Nant – Kristijanštad
11.00 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Siti – Stouk
11.05 SOS Puls života
11.20 Sport klub 2 Pregled Evrolige
11.30 Eurosport Biciklizam: Turska
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Eurosport 2 Engleska – Irak
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Deportivo, direktno
12.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
12.30 Arenasport 1 Košarka: Andora – Gran Kanaria, direktno
12.30 Arenasport 4 Boks
12.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover – Berlin, direktno
12.30 Sport klub 1 Car Fashion
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Udineze, direktno
12.50 Sport klub 3 VTA Peking, finale
13.00 Arenasport 4 Hokej: Toronto – Montreal
13.00 Eurosport 2 Šangaj, Uvodna trka
13.00 SOS Objektiv
13.00 Sport klub 1 Moto GP Japan, trka
13.43 RTS 2 Magazin Lige Evrope
13.45 Eurosport 2 Šangaj, glavna trka
13.55 Sport klub 2 NBA Action
14.00 Eurosport Tenis: VTA Linc
14.15 Sport klub 3 Fudbal: Derbi – Notingem Forest, direktno
14.15 Sport klub 1 Košarka: Darušafaka – Galatasaraj, direktno
14.30 Arenasport 2 FIFA fudbal
14.30 Sport klub 2 Fudbal: Venlo – PSV, direktno
14.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
14.30 Eurosport 2 Britanski šampionat, Brends Heč, 1. trka
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.33 RTS 2 Magazin Lige šampiona
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Krotone – Torino, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Radnik – Partizan, direktno
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Bordo – Nant, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Sampdorija -Atalanta, direktno
15.15 Eurosport 2 Bajer Leverkuzen – Volfsburg
15.15 SOS Fudbalski miks
16.00 Sport klub 1 Košarka: Efes – Fenerbahče, direktno
16.10 Sport klub 3 NBA Live
16.25 Sport klub 2 Car Fashion
16.28 HRT 2 Magazin Lige šampiona
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 3 Fudbal: Šturm – Austrija Beč, direktno
16.50 Arenasport 4 Rukomet: Aalborg – PSŽ, direktno
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Sautempton – Njukasl, direktno
17.00 Eurosport Fudbal, U17: Nemačka – Gvineja
17.00 Arenasport 3 Fudbal:Monpelje – Nica, direktno
17.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Olimpija, direktno
17.00 HRT 2 Košarka: Osijek – Zabok
17.00 Arenasport 2 Košarka: Zlatibor – Metalac, direktno
17.05 SOS Objektiv
17.30 Eurosport 2 Watts
17.55 RTS 2 Rukomet: Požarevac – Metaloplastika, prenos
18.00 Eurosport Auto trke: FIA Kina
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Sport klub 1 Fudbal: Zenit – Arsenal, direktno
18.00 Eurosport 2 Verder Bremen – Menhengladbah
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Fenerbahče – Malatja, direktno
18.30 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Real Madrid, direktno
19.00 Sport klub 2 NFL: Minesota – Grin Bej, direktno
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Vive Kielce – Vezprem, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Budućnost, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk – Cibalija, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.50 Sport klub 1 Pregled Evrolige
20.00 Eurosport 2 Šangaj, Uvodna trka
20.05 Eurosport Tenis: VTA Linc
20.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.30 Sport klub 3 Fudbal: Saragosa – Osasuna, direktno
20.45 Eurosport 2 Šangaj, glavna trka
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Betis – Valensija, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Milan, direktno
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Iskra – Budućnost
21.00 SOS Total soker
21.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Strazbur – Marsej, direktno
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Eurosport 2 Britanski šampionat, Brends Heč, 1. i 2. trka
21.45 Eurosport Auto trke: FIA Kina
22.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.05 Sport klub 2 NFL: Džeksonvil – LA Rams, direktno
22.25 Sport klub 3 Pregled Evrolige
22.30 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 6.etapa
22.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.40 Sport klub 1 SK miks
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Radnik – Partizan
22.50 Eurosport Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport Fudbal, MLS
23.00 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – A. Tukuman, direktno
23.00 Arenasport 2 Fudbal: Bahia – Korintians, direktno
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Sport klub 3 Fudbal: Đirona – Viljareal
23.15 SOS Objektiv
23.25 Sport klub 1 Fudbal: Sautempton – Njukasl
23.30 Eurosport 2 Linc, Austrija, finale
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Milan
00.45 SOS SOS vesti
00.50 Sport klub 3 Košarka: Efes – Fenerbahče
01.00 SOS Noćni program
01.15 Eurosport FIFA fudbal
01.15 Sport klub 1 Moto GP Japan, trka
01.15 Sport klub 2 Trans vorld sport
01.30 Eurosport Tenis: VTA Linc
01.33 RTS 2 Tenis, Šangaj, finale, r.
02.05 Sport klub 2 Fudbal: Malaga – Leganes
02.30 Eurosport Auto trke: FIA Kina
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Bridžton – Everton
02.30 Sport klub 1 NFL: Denver – Njujork Džajants, direktno
03.00 Eurosport Tenis: VTA Linc
03.05 RTS 2 Rukomet: Požarevac – Metaloplastika, r.
03.50 Sport klub 2 Svet sporta magazin
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Derbi – Notingem Forest
04.20 Sport klub 3 Ragbi: Tulon – Skarlets
04.30 Eurosport Auto trke: FIA Kina
05.30 Sport klub 1 NBA Action
05.45 Eurosport Fudbal, MLS

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: