Sportski TV program – nedelja, 15. oktobar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Napoli
07.00Sport klub 1Moto GP Japan, trka, direktno
07.30N1Sport klub info
07.40Sport klub 2Fudbal: Hetafe – Real Madrid
07.45Arenasport 2Hokej: Vašington – Nju Džersi
07.45Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Giresun
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
08.00Sport klub 1VTA Peking, finale, direktno
08.00Arenasport 4Fudbal: Lion – Monako
08.15Eurosport 2Engleska – Irak
08.30EurosportAuto trke
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Zadar – Partizan
09.05SOSObjektiv
09.15EurosportBiciklizam: Turska
09.20Sport klub 3Ragbi: Ekseter – Glazgov
09.30Eurosport 2Amsterdamski maraton
09.30Sport klub 2Fudbal: Votford – Arsenal
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Sport klub 1Vesti
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Velington Feniks, direktno
10.00Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1ATP Masters Šangaj, finale, direktno
10.30RTS 2Tenis, Šangaj, finale, prenos
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Rukomet: Nant – Kristijanštad
11.00Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Stouk
11.05SOSPuls života
11.20Sport klub 2Pregled Evrolige
11.30EurosportBiciklizam: Turska
12.00Arenasport 3Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00Eurosport 2Engleska – Irak
12.00Sport klub 2Fudbal: Eibar – Deportivo, direktno
12.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
12.30Arenasport 1Košarka: Andora – Gran Kanaria, direktno
12.30Arenasport 4Boks
12.30Arenasport 2Rukomet: Hanover – Berlin, direktno
12.30Sport klub 1Car Fashion
12.30Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Udineze, direktno
12.50Sport klub 3VTA Peking, finale
13.00Arenasport 4Hokej: Toronto – Montreal
13.00Eurosport 2Šangaj, Uvodna trka
13.00SOSObjektiv
13.00Sport klub 1Moto GP Japan, trka
13.43RTS 2Magazin Lige Evrope
13.45Eurosport 2Šangaj, glavna trka
13.55Sport klub 2NBA Action
14.00EurosportTenis: VTA Linc
14.15Sport klub 3Fudbal: Derbi – Notingem Forest, direktno
14.15Sport klub 1Košarka: Darušafaka – Galatasaraj, direktno
14.30Arenasport 2FIFA fudbal
14.30Sport klub 2Fudbal: Venlo – PSV, direktno
14.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
14.30Eurosport 2Britanski šampionat, Brends Heč, 1. trka
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
14.33RTS 2Magazin Lige šampiona
15.00Arenasport 4Fudbal: Krotone – Torino, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Radnik – Partizan, direktno
15.00Arenasport 2Fudbal: Bordo – Nant, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Sampdorija -Atalanta, direktno
15.15Eurosport 2Bajer Leverkuzen – Volfsburg
15.15SOSFudbalski miks
16.00Sport klub 1Košarka: Efes – Fenerbahče, direktno
16.10Sport klub 3NBA Live
16.25Sport klub 2Car Fashion
16.28HRT 2Magazin Lige šampiona
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 3Fudbal: Šturm – Austrija Beč, direktno
16.50Arenasport 4Rukomet: Aalborg – PSŽ, direktno
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Sport klub 2Fudbal: Sautempton – Njukasl, direktno
17.00EurosportFudbal, U17: Nemačka – Gvineja
17.00Arenasport 3Fudbal:Monpelje – Nica, direktno
17.00Arenasport 1Košarka: Mega Bemaks – Olimpija, direktno
17.00HRT 2Košarka: Osijek – Zabok
17.00Arenasport 2Košarka: Zlatibor – Metalac, direktno
17.05SOSObjektiv
17.30Eurosport 2Watts
17.55RTS 2Rukomet: Požarevac – Metaloplastika, prenos
18.00EurosportAuto trke: FIA Kina
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 1Fudbal: Zenit – Arsenal, direktno
18.00Eurosport 2Verder Bremen – Menhengladbah
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Fudbal: Fenerbahče – Malatja, direktno
18.30Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid, direktno
19.00Sport klub 2NFL: Minesota – Grin Bej, direktno
19.00Arenasport 2Rukomet: Vive Kielce – Vezprem, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Budućnost, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Cibalija, direktno
19.00SOSSećanja
19.50Sport klub 1Pregled Evrolige
20.00Eurosport 2Šangaj, Uvodna trka
20.05EurosportTenis: VTA Linc
20.15Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
20.30Sport klub 3Fudbal: Saragosa – Osasuna, direktno
20.45Eurosport 2Šangaj, glavna trka
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 1Fudbal: Betis – Valensija, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Inter – Milan, direktno
21.00Arenasport 2Fudbal: Iskra – Budućnost
21.00SOSTotal soker
21.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00Arenasport 3Fudbal: Strazbur – Marsej, direktno
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Britanski šampionat, Brends Heč, 1. i 2. trka
21.45EurosportAuto trke: FIA Kina
22.00Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
22.05Sport klub 2NFL: Džeksonvil – LA Rams, direktno
22.25Sport klub 3Pregled Evrolige
22.30Eurosport 2Trka kroz Tursku, 6.etapa
22.30Arenasport 1FIFA fudbal
22.40Sport klub 1SK miks
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 4Fudbal: Radnik – Partizan
22.50EurosportVesti
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportFudbal, MLS
23.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – A. Tukuman, direktno
23.00Arenasport 2Fudbal: Bahia – Korintians, direktno
23.00Sport klub 1Vesti
23.05Sport klub 3Fudbal: Đirona – Viljareal
23.15SOSObjektiv
23.25Sport klub 1Fudbal: Sautempton – Njukasl
23.30Eurosport 2Linc, Austrija, finale
23.30Arenasport 1Fudbal: Inter – Milan
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 3Košarka: Efes – Fenerbahče
01.00SOSNoćni program
01.15EurosportFIFA fudbal
01.15Sport klub 1Moto GP Japan, trka
01.15Sport klub 2Trans vorld sport
01.30EurosportTenis: VTA Linc
01.33RTS 2Tenis, Šangaj, finale, r.
02.05Sport klub 2Fudbal: Malaga – Leganes
02.30EurosportAuto trke: FIA Kina
02.30Sport klub 3Fudbal: Bridžton – Everton
02.30Sport klub 1NFL: Denver – Njujork Džajants, direktno
03.00EurosportTenis: VTA Linc
03.05RTS 2Rukomet: Požarevac – Metaloplastika, r.
03.50Sport klub 2Svet sporta magazin
04.15Sport klub 2Fudbal: Derbi – Notingem Forest
04.20Sport klub 3Ragbi: Tulon – Skarlets
04.30EurosportAuto trke: FIA Kina
05.30Sport klub 1NBA Action
05.45EurosportFudbal, MLS

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »