Sportski TV program – nedelja, 03. decembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 03. decembar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Mariners – Pert Glori, direktno
07.30Eurosport 2Estersund, Švedska, sprint
07.30N1Sport klub info
07.45EurosportFormula E, Šampionat u Hong Kongu
07.45Arenasport 2Fudbal, magazin Lige šampiona
08.00Arenasport 3Fudbal: Zeta – Grbalj
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, magazin Lige Evrope
08.00Sport klub 2Džudo gren slem, Tokio, direktno
08.15Arenasport 2Hokej: Anahajm – Kolumbus
08.15Eurosport 2Lilehamer, Norveška, sprint klasičnim stilom
08.25Sport klub 3Fudbal: Votford – Totenhem
08.30Sport klub 1Pregled Evrolige
08.45Eurosport 2Lilehamer, Norveška, 138 m skakaonica
08.45SOSSOS vesti
09.00EurosportZimski sportovi: Pjongčang
09.00Arenasport 4Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
09.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Partizan
09.05SOSObjektiv
09.10Sport klub 1Fudbal: Bešiktaš – Galatasaraj
10.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Seltik
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Altenberg, Nemačka
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.10Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Njukasl
10.15Sport klub 3Car Fashion
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.40Sport klub 3Košarka. Dalas – LA Klipers
11.00Arenasport 1Rukomet: Pik Seged – Visla Plok
11.00EurosportNordijska kombinacija: Norveška
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Košarka: Uniks – Himki, direktno
11.05SOSPuls života
12.00Sport klub 2Fudbal: Leganes – Viljareal, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
12.25Republika SrpskaFudbal: Benevento – Milan, direktno
12.30Arenasport 2Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
12.30Arenasport 3Fudbal: Benevento – Milan, direktno
12.30Arenasport 1Rukomet: Hanover -Gumersbah, direktno
12.30Sport klub 3Pregled evrolige
12.30Arenasport 4Košarka: Baskonia – Monbus Obradorio, direktno
12.50Sport klub 1SK studio
13.00SOSObjektiv
13.15Sport klub 3NFL Gameday
13.50RTS 2Rukomet (ž), SP: Kamerun -Srbija, prenos
14.00Sport klub 2Car Fashion
14.00Eurosport 2Nižnji Tagil, Rusija, 134 m skakaonica
14.10Sport klub 1NBA Live
14.15Arenasport 1Fudbal, magazin Lige Evrope
14.27Republika SrpskaMagazin Lige šampiona
14.30Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30EurosportBiatlon: Švedska
14.30Arenasport 4FIFA fudbal
14.30Sport klub 2Fudbal: Basaksehir – Osmanli, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Great sporting momments
14.30Sport klub 1Fudbal: Burnemut – Sautempton, direktno
15.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Kjevo, direktno
15.00Arenasport 2Rukomet: Leven – Erlangen, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Sasuolo, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Vojvodina, direktno
15.15SOSFudbalski miks
15.15Eurosport 2Herta Berlin – Ajntraht Frankfurt
15.30RTS 2Magazin Lige Evrope
15.40Sport klub 3Svet sporta magazin
16.00EurosportSkijaški njkokovi: Rusija
16.15Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Valensija, direktno
16.20RTS 2Magazin Lige šampiona
16.20Sport klub 2Ragbi: Australija – Engleska, direktno
16.25Sport klub 1Car Fashion
16.30SOSSOS vesti
16.45Arenasport 2Dokumentarni film
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 1Košarka: Petrol Olimpija – FMP, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Kaen – Lion, direktno
17.00HRT 2Košarka: Cedevita – Split, prenos
17.00Arenasport 4Rukomet: Elverum Handbal – Ademar Leon, direktno
17.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Vest Hem, direktno
17.05SOSObjektiv
17.30Sport klub 2Košarka: Bešiktaš – Efes, direktno
17.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
18.00Eurosport 2Volfsburg – Menhengladbah
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 2Fudbal: Dinamo – Inter, direktno
18.15Sport klub 3NBA live
18.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
18.30Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria, direktno
18.30Sport klub 1Fudbal: Eibar – Espanjol, uključenje, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.45EurosportAlpsko skijanje, Kanada
19.00SOSSećanja
19.00Sport klub 3NFL: Atlanta – Minesota, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Mornar – Cibona, direktno
19.00Arenasport 3Košarka: Panatinaikos – Trikala, direktno
19.25Sport klub 2Trans vorld sport
20.00Arenasport 2Fudbal: Vitoria – Flamengo, direktno
20.00Eurosport 2UK šampionat, Jork, 2. dan
20.15Sport klub 2NBA live
20.20Sport klub 1Pregled Evrolige
20.30Arenasport 4FIFA fudbal
20.30Sport klub 2Na današnji dan
20.30EurosportAlpsko skijanje. SAD
20.45Sport klub 2Fudbal: Las Palmas – Betis, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Sampdorija – Lacio, direktno
20.45SOSSOS vesti
21.00SOSTotal soker
21.00Arenasport 3Fudbal: Tigre – San Lorenco, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Monpelje – Marsej, direktno
21.00Sport klub 1Vesti
21.30Sport klub 1Košarka: Njujork – Orlando, direktno
21.40EurosportVesti
21.45EurosportZimski sportovi: Pjongčang
22.00Arenasport 2boks
22.10Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
22.25Sport klub 3NFL: Nju Orleans – Karolina, direktno
22.45Arenasport 4Fudbal: Partizan – Vojvodina
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 2SK miks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 3FIFA fudbal
23.00Arenasport 2Košarka. Petrol Olimpija – FMP
23.05Sport klub 2Car Fashion
23.15SOSObjektiv
23.15Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – Arsenal, direktno
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Eurosport 2Lejk Luis, Kanada, Super G (ž)
23.30Sport klub 2Extreme Sailing, kraj sezone: Los Kabos, Meksiko, direktno
23.30Arenasport 1Fudbal: Benevento -Milan
23.30EurosportVesti
00.00Sport klub 1Košarka: Bešiktaš – Efes
00.45SOSSOS vesti
00.45Arenasport 4Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
01.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
01.00Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Vest Hem
01.00Arenasport 2Fudbal: Sent Etijen – Nant
01.00SOSNoćni program
01.19RTS 2Rukomet (ž): Kamerun – Srbija, r.
01.30Sport klub 1NBA
01.30Arenasport 3Fudbal: Inter – Kjevo
01.30Arenasport 1Fudbal, argentinska liga, prenos
01.35Sport klub 3SK momenti
01.45Sport klub 3Fudbal: Austrija Beč – Salcburg
02.00Sport klub 1NBA Action
02.30Sport klub 1NFL: Sijetl – Fildelfija, direktno
02.36RTS 2Magazin Lige Evrope
02.45Arenasport 4Rukomet: Elverum Handbal – Ademar Leon
02.50Sport klub 2Košarka: Trabzon – Fenerbahče
03.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
03.24RTS 2Magazin Lige šampiona
03.30Arenasport 2Automoto, Australija, pregled
03.30Sport klub 3Fudbal: Koventri – Breham Vud
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
03.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
04.00Arenasport 1FIFA fudbal
04.00Arenasport 3Fudbal: Osijek – Slaven
04.15Sport klub 2Fudbal: Hetafe – Valensija
04.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
04.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Aalborg
05.00Arenasport 1Fudbal, brazilska liga
05.15Sport klub 3Košarka: Sakarja – Banvit
05.30Sport klub 1Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: