Sportski TV program – četvrtak, 30. novembar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Rad
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.15 Sport klub 3 Košarka: Hjuston – Denver
08.15 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – St Luis
08.25 Sport klub 2 Fudbal: Lids – Midlsbro
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
08.30 Sport klub 1 Košarka: Darušafaka -Eskišehir
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Eurosport 2 Belfast, 3. dan
09.00 Eurosport MLS
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Petrol Olimpija
10.00 Sport klub 1 La liga magazin
10.00 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sevilja – Liverpul
10.10 Sport klub 3 PL Netbusters
10.20 Sport klub 2 Indijska liga: Ševanajin – Goa
10.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Svonsi
10.30 Eurosport 2 WTCC magazin
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
10.35 Sport klub 3 Fudbal: Ipsvič – Šefild V
10.55 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Monpelje
11.00 SOS SOS kolaž
11.00 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara, Grenobl
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Vest Hem
12.00 Arenasport 4 Košarka: Zadar – Crvena zvezda
12.00 Eurosport Biatlon: Švedska
12.00 Arenasport 2 Plivanje, Singapur
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Gremio – Lanus
12.15 Sport klub 1 Pregled ruske lige
12.20 Sport klub 3 La liga magazin
12.30 Eurosport 2 Belfast, 3. dan
12.50 Sport klub 3 Košarka: Bujukčekmeče – Karšijaka
13.00 SOS Džudo, karate
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Sutjeska – Budućnost
13.30 Eurosport Trke dronova
13.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Karabag – Čelzi
13.50 Sport klub 2 Košarka: Hjuston – Denver
14.00 Eurosport 2 Tehnička trka
14.15 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
14.15 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.25 Sport klub 3 Pregled Naskar, finale, Majami
14.30 Sport klub 1 Pregled turske lige
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport 2 Pratnja zlatne medalje
14.30 Eurosport Snuker: Severna Irska
14.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
14.45 Arenasport 2 Košarka, Endesa liga
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Gremio – Lanus
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.00 Eurosport 2 Neobični momenti
15.15 Arenasport 4 Automoto, Australija, pregled
15.20 Sport klub 3 Car Fashion
15.30 Sport klub 1 Indijska liga, prenos
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 SOS SOS mreža
15.40 Sport klub 2 ATP Uncovered
15.45 Sport klub 3 Biciklizam, Kina
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Budućnost
16.00 Eurosport 2 Potera istorije
16.00 Arenasport 4 Fudbal, najava Lige Evrope
16.10 Sport klub 2 KHL: Salavat – Bars
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vojvodina – Celje
16.30 Eurosport 2 Francuska – Južna Afrika
16.30 SOS SOS vesti
16.40 Sport klub 3 Odbojka (ž): Modena – Lenjano
17.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Seltik
17.00 Arenasport 4 Fudbal: Astana – Viljareal, direktno
17.00 SOS Puls života
17.20 Sport klub 1 Evroliga, studio
17.45 Sport klub 2 Svet sporta magazin
17.55 RTS 2 Odbojka: Zrenjanin – Železničar, prenos
18.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige šampiona
18.00 Eurosport 2 Sankt Galen: Švedska – Švajcarska, robin runda
18.00 SOS SOS kolaž
18.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, studio
18.10 Sport klub 2 Fudbal: Ipsvič – Šefild V
18.30 Sport klub 3 NFL: Detroit – Minesota
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Eurosport 2 Sankt Galen, polufinale
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Bate Borisov – Crvena zvezda, direktno
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Zagreb – Barselona, direktno
19.00 Arenasport 2 Fudbal: Lacio – Viteze, direktno
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Keln – Arsenal, direktno
19.15 SOS Fudbalski miks
19.25 Eurosport Vesti
19.30 Eurosport Biatlon: Švedska
19.50 Sport klub 1 NBA Action
19.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
20.30 Sport klub 1 Košarka: Baskonija – Fenerbahče, prenos
20.45 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 SOS SOS mreža
21.00 Republika Srpska Fudbal: Partizan – Jang Bojs, direktno
21.00 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Baskonija, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Milan – Austrija, direktno
21.00 Arenasport 2 Fudbal: AEK – Rijeka, multiprenos, direktno
21.15 Arenasport 1 Rukomet: Vojvodina – Celje
21.45 Sport klub 3 NBA Live
22.00 Eurosport Alpsko skijanje: SAD
22.00 Sport klub 3 Pregled japanske lige
22.00 Eurosport 2 Vesti
22.05 Eurosport 2 Watts
22.15 Eurosport 2 Kamil Stoh, neispričana priča
22.20 Sport klub 1 NBA Live
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Sport klub 3 NFL: Dalas – LA Čardžers, direktno
22.45 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
22.50 Sport klub 2 Evroliga, konferencija za medije
22.55 Eurosport Vesi
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
23.00 SOS Sećanja
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport Trke dronova
23.20 Sport klub 2 NFL Gameday
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
23.45 Republika Srpska Fudbal, pregled Lige Evrope
23.50 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Astana – Viljareal
00.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletik – Herta
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Bate Borisov – Crvena zvezda
00.20 Sport klub 2 Fudbal: Juventus – Barselona
00.30 Eurosport Biatlon: Švedska
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Junior, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.35 Sport klub 3 SK momenti
01.45 Sport klub 3 Odbojka: Trentino – Latina
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Skenderbeg – Dinamo Kijev
02.05 Sport klub 2 Evroliga: Armani – Olimpijakos
02.15 Arenasport 4 Boks
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
02.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
03.25 Sport klub 3 Evroliga: Brose – Valensija
03.30 Arenasport 2 Automoto, Australija
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.40 Sport klub 2 Fudbal: Karabag – Čelzi
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Nant
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb – Barselona
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Gremio – Lanus
05.00 Sport klub 3 Pregled ruske lige
05.30 Sport klub 2 Pregled ruske lige
05.30 Sport klub 3 Pregled turske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »