Sportski TV program – četvrtak, 25. maj 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.00 Eurosport 2 Potera istorije
07.20 Sport klub 3 Fudbal: Arsenal – Sanderlend
08.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šamiona
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Široki Brijeg – Sarajevo
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.15 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Nešvil
08.30 Arenasport 4 Clubland
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Sautempton – Mančester Junajted
08.30 Eurosport 2 Blenkpejn Enduras serija, Silverstoun
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
08.45 Eurosport Biciklizam: Trka kroz Italiju
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Radnički – Partizan
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks -FMP
09.05 Sport klub 3 Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
09.30 Eurosport 2 WTCC magazin
09.45 Eurosport Fudbal: Francuska – Vijetnam SP, U20
10.00 Sport klub 1 Formula 1: Monte Karlo, trening
10.00 Eurosport 2 Firenca – Banjo di Romanja, 11. etapa
10.00 Arenasport 2 Boks: Lomačenko – Sosa
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Barselona
10.25 Sport klub 2 ATP Uncovered
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Monako – Sent Etijen
11.00 Sport klub 2 Tur Jorkšira, pregled
11.00 Sport klub 3 Evrolia, Istanbul, F4, konferencija za medije, direktno
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Fudbalski miks
11.25 Sport klub 1 Atletika magazin
12.00 SOS SOS kolaž
12.00 Sport klub 2 VTA Premijer i ATP Masters Rim, osmina finala, direktno
12.00 Eurosport 2 Trka kroz Kaliforniju, 4. etapa
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Otava
12.00 Arenasport 4 Košarka: Andora – Real Madrid
12.00 Eurosport Biciklizam: Trka kroz Italiju
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Rijeka
12.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – San Antonio
12.10 Sport klub 3 Car Fashion
12.35 Sport klub 3 Košarka: Boston – Klivlend
13.00 SOS Borilački sportovi
13.00 Arenasport 1 Fudbal; Medelin – Emelek
13.00 Eurosport Điro ekstra
13.00 Eurosport 2 Španija – Nemačka, polufinale
13.15 Eurosport Biciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šamiona
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Internacional
14.00 Arenasport 2 Automoto, Portugal
14.00 Sport klub 1 Formula 1: Monte Karlo, trening
14.25 Sport klub 3 Fudbal: Šefild V – Hadersfild
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport 2 Watts
14.30 Arenasport 2 Triatlon, Jokohama
15.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
15.15 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled
15.30 Arenasport 1 Fudbal: Radnički – Partizan
15.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled italijanske lige
15.30 Eurosport 2 Potera istorije
15.35 Sport klub 1 NBA pregled
15.45 Sport klub 1 Japanska liga, pregled
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Sent Etijen
16.00 Eurosport 2 Turska – Engleska, polufinale
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Barselona
16.15 Sport klub 3 La liga magazin
16.15 Arenasport 2 Hokej, SP: Rusija – Češka, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 Fudbal: Austrija Beč – Salcburg, prenos
16.45 Sport klub 3 Fudbal: Selta – Real Madrid
17.15 Eurosport Điro ekstra
17.15 SOS Puls života – uživo
17.15 Eurosport 2 Monako, pregled
17.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, kvalifikacije
17.30 Arenasport 1 Clubland
17.40 HRT 2 Pregled finala Lige Evrope
18.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
18.00 Eurosport Tenis: ATP Ženeva
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Otava
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Javor – Crvena zvezda
18.15 Eurosport 2 Forli – Ređo Emilija, 12. etapa
18.20 Sport klub 1 NBA Action
18.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
18.30 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Crvena zvezda, direktno
19.00 Sport klub 1 Košarka: Zenit – Himki, prenos
19.00 Sport klub 3 Košarka: Ulm – Ludvigsburg, direktno
19.15 SOS Autokomanda
20.00 Eurosport 2 Trka kroz Kaliforniju, 4. etapa
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00 SOS Euromotus LBS; pregled kola
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
20.10 HRT 2 Košarka: Cibona – Cedevita
20.15 Arenasport 2 Hokej, SP: Švajcarska – Švedska, direktno
20.20 Eurosport Fudbal: Francuska – Vijetnam SP, U20
20.30 Arenasport 3 Fudbal: Sporting Šarlroa – Anderleht
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Ostende – Klub Briž, direktno
20.45 Sport klub 1 Škotski plej of, finale, prenos
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Lester – Totenhem, direktno
20.55 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00 Eurosport Điro danas
21.10 SOS Fudbalski miks
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Sport klub 2 NBA Action
21.30 Eurosport 2 Španija – Nemačka, polufinale
22.00 Sport klub 2 NBA live
22.00 Arenasport 1 Arena specijal: Gost Zdravko Mamić
22.00 Eurosport Fudbal: Nemačka – Meksiko, U20
22.15 Sport klub 2 Trans vorld sport
22.30 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
22.30 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Lester
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
22.40 Sport klub 1 SK momenti
22.45 Sport klub 3 Košarka: Boston – Klivlend
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Boks: Kojanu – Parker
23.00 Eurosport 2 Turska – Engleska, polufinale
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
23.15 SOS Košarka
23.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – San Antonio
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Sporting Šarlroa – Anderleht
23.30 Eurosport Điro danas
23.45 Sport klub 2 Fudbal: Fenerbahče – Basaksehir
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Slaven – Rijeka
00.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Medelin – Elemek
00.40 Sport klub 3 Evroliga (U18): Crvena zvezda CSKA
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.30 Sport klub 2 Fudbal: Šefild V – Hadersfild
01.30 Arenasport 1 Sergej Bubka
01.30 Sport klub 1 Evroliga, pregled
01.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 1 Ekstremni svet sporta
02.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
02.00 Arenasport 1 Hokej: Anahajm – Nešvil
02.15 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
02.15 Sport klub 3 Ekseter – Karlisle
02.30 Sport klub 1 NBA – finale Istoka, prenos
02.45 Arenasport 3 Fudbal: Botafogo – Atletiko Nacional, direktno
03.15 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
03.15 Sport klub 2 Fudbal: Bazel – Sion
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis, pregled
03.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šamiona
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Patrik – Seltik
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Monako
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo – Istra
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Kil
04.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
05.00 Sport klub 2 Evroliga (U18): Crvena zvezda CSKA
05.50 Sport klub 3 Pregled japanske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »