Sportski TV program – četvrtak, 23. novembar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 23. novembar 2017.

07.00EurosportSnuker: Severna Irska
07.00Eurosport 2W Cup Track: Mančester
07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.20Sport klub 3Fudbal: Grčka – Hrvatska
07.45Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00Arenasport 3Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Dalas – Florida
08.15Sport klub 2Evroliga. Valensija – Armani
08.30EurosportAutotrke
08.30Sport klub 1ATP Uncovered
08.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.30Arenasport 1FIFA fudbal
08.30Arenasport 4FIFA fudbal
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka. Zrinjski – Lovćen 1947
09.00Eurosport 2Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
09.00Arenasport 4Fudbal. Partizan – Rad
09.00EurosportKarling
09.00Sport klub 1Italijanska odbojka (ž)
09.05Sport klub 3Fudbal: Republika Irska – Danska
09.05SOSSOS mreža
09.50Sport klub 2Evrokup: Bajern – Galatasaraj
10.00Arenasport 2Boks: Artur Beterbijev – Enriko Koling, Karlos Ramirez – Majk Rid
10.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
10.45Sport klub 1Košarka: Hjuston – Denver
10.50Sport klub 3KHL: Baris – Avangard
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Melburn Viktori – Brizbejn
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.25Sport klub 2Evroliga. Fenerbahče – Olimpijakos
11.30Eurosport 2Klingental; Nemačka, 140m skakaonica
12.00SOSBorilački sport
12.00Arenasport 4Košarka: AEK – Olimija
12.00EurosportZimski sportovi
12.00Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers – Čikago
12.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Fluminense
12.30Eurosport 2Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
12.30EurosportFudbal, pregled MLS
12.35Sport klub 3Moto GP Valensija, trke
13.00EurosportFIFA fudbal
13.00Arenasport 1Fudbal: Rumunija – Holandija
13.00SOSSOS koš
13.05Sport klub 2Evrokup: Lokomotiva – Limož
13.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
13.45Arenasport 3Fudbal: Borac – Crvena zvezda
14.00EurosportSnuker: Severna Irska
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
14.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
14.30Eurosport 2Kuća slavnih, Soči 2014
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 1Fudbal: Korintians – Fluminense
14.45Sport klub 2Rukomet: Valjadolid – Helvetia
15.15Arenasport 4Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 2Automoto, Španija, pregled
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1Indijska liga, prenos
15.30Eurosport 2Olimpijske igre
15.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
16.00Arenasport 3Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
16.05Sport klub 3Fudbal: Italija – Švedska
16.15Sport klub 2Evroliga: Crvena zvezda – CSKA
16.15Arenasport 4Fudbal. PSŽ – Anderleht
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Šangaj Masters, Kina, četvrtfinale
16.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Rad
16.30Arenasport 2Rukomet: Tatran Prešov – Vojvodina
17.15SOSPuls života
17.20Sport klub 1Košarka: Hjuston – Denver
17.55RTS 2Odbojka: Spartak – Crvena zvezda, prenos
18.00Sport klub 3Evroliga: Himki – Makabi, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Neptunas – PAOK
18.00Sport klub 2NBA Action
18.00Arenasport 4Hokej: Njujork Rendžers – Čikago
18.00Arenasport 3Fudbal: Poljska – Meksiko
18.25Sport klub 2Mobil 1 grid
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.30Eurosport 2Francuska – Novi Zeland, test utakmica
18.50SOSAforizmi o sportu
18.55RTS 1Fudbal: Partizan – Jang Bojs, prenos
19.00Arenasport 1Rukomet: Melsungen – Leven, direktno
19.00Sport klub 2Evroliga: Žalgiris – Baskonija, direktno
19.00Sport klub 1Košarka: Žalgiris – Efes, prenos
19.15SOSAutokomanda
19.30Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
19.45Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
19.50EurosportVesti
19.55Sport klub 3Magazin Premijer lige
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 4Red Bul, Indijanapolis, pregled
20.00EurosportSnuker: Severna Irska
20.00Arenasport 3Fudbal: Rumunija – Holandija
20.15Arenasport 2Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Ademar Leon, direktno
20.25Sport klub 3NBA Live
20.30Eurosport 2Potera istorije
20.35Eurosport 2Levi, Finska, slalom
20.45Sport klub 3Fudbal: Bilerikej – Leterhed, direktno
20.45Arenasport 1Košarka, pregled kola Endesa lige
20.50SOSAforizmi o sportu
20.55RTS 1Fudbal: Bate Borisov – Crvena zvezda, prenos
21.00Sport klub 2ATP London: Zverev – Sok, prenos
21.00Arenasport 4Fudbal: Korintians – Fluminense
21.00Sport klub 1Košarka: Barselona – Makabi, prenos
21.00Arenasport 1Fudbal: Borac – Crvena zvezda
21.10SOSFudbalski miks
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3FIFA fudbal
22.00Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
22.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola brazilske lige
22.30SOSSOS vesti
22.45Sport klub 3Džudo gran pri, Abu Dabi, pregled
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Sport, direktno
23.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
23.15Sport klub 3Evrokup, najbolja utakmica
23.15SOSKošarka
23.30Eurosport 2Francuska – Novi Zeland, test utakmica
23.30Arenasport 1Hokej: Njujrok Rendžers – Čikago
23.30Sport klub 2NFL Gameday
23.30Sport klub 1Košarka: Crvena zvezda – Baskonija, prenos
23.55EurosportVesi
00.00Arenasport 4Košarka: Mursija – Monako
00.00EurosportTrke dronova
00.00Sport klub 2Plej of za SP, pregled
00.00Arenasport 2Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
00.30Sport klub 2Evroliga: Himki – Makabi
00.50Sport klub 3Odbojka: Lube – Pjaćenca
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportSki skokovi
01.10Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
01.15Sport klub 1NBA Action
01.30Arenasport 1Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Ademar Leon
01.30Arenasport 3Fudbal: Japan – Brazil
01.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05Sport klub 2ATP London, dublovi
02.15Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
02.30Sport klub 3Evroliga: Real Madrid – Unikaha
02.45Arenasport 4FINA akvatik
03.00Arenasport 1FIFA fudbal
03.15Arenasport 4Red Bul, Lausicring, pregled
03.30Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
03.30Arenasport 2Automoto, Španija, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.40Sport klub 2Evroliga: Efes – Panatinaikos
04.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Fluminense
04.00Arenasport 3Fudbal: Melburn Siti – Vestern Sidnej
04.05Sport klub 3Mobil 1 grid
04.15Arenasport 4Fudbal: Roma – Čelzi
04.30Arenasport 2Rukomet: Meškov Brest – Metalurg
04.30Sport klub 3Fudbal: Nemačka – Francuska
05.15Sport klub 2Evrokup: Bilbao – Lijetuvos

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: