Sportski TV program za četvrtak 21. septembar 2017

Sportski TV program za četvrtak 21. septembar 2017

08.00EurosportSnuker: Kina
08.00Arenasport 1FIFA fudbal
08.00Arenasport 4Fudbal: Borac – Crvena zvezda
08.00Arenasport 3Fudbal: Lester – Liverpul
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.30Eurosport 2Bergen, Norveška
08.40Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Las Palmas
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – FMP
09.05SOSSOS mreža
09.30Sport klub 3InCycle
10.00Sport klub 1Vesti
10.00Sport klub 3ATP Uncovered
10.00Arenasport 2Boks: Smit – Skoglund
10.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
10.25Sport klub 2Fudbal: Liverpul – Barnli
10.25Sport klub 3Fudbal: Atletik Bilgao – Atletiko Madrid
10.30Sport klub 1Tenis: VTA Tokio, prenos osmine finala
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Eurosport 2Reli – Evropski šampionat
11.00EurosportFudbal, pregled MLS
11.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – Napoli
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSAtletika: Finale KUP-a ASS
11.30SOSSportski savez Srbije
11.30Eurosport 2Ostin, SAD; pregled
11.30EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
11.30Eurosport 2FIM EWC – All Access
12.00Eurosport 2St Peterburg, Rusija, osmina finala
12.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Napredak
12.00SOSBadminton
12.00Arenasport 2Triatlon
12.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Cibona
12.15Sport klub 3Fudbal: Rio Ave – Porto
12.15Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Betis
12.30SOSAutokomanda
13.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
13.00EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
13.00SOSFudbal: šesnaestina finala KUP-a
13.30EurosportSnuker: Kina
13.30Arenasport 1Red Bul, Lausicring
13.45Arenasport 4Košarka: Mornar – Partizan
13.45Arenasport 3Fudbal: Santos – Barselona
14.00Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Arsenal
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00SOSBorilačke veštine
14.00Arenasport 1Fudbal: Borac – Crvena zvezda
14.00Sport klub 1Prelazni rok – Post festum
14.05Sport klub 2Rukomet: Barselona – Puente Genil
14.30SOSSOS vesti
15.00SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Automoto, Mobil auto
15.30Sport klub 2NFL Gameday
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Sonoma, pregled
15.30SOSSOS mreža
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1Španska lilga, najbolji meč
15.50Sport klub 3Pregled Naskar, Plej of, Čikagolend
16.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Donkaster Rovers
16.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Napredak
16.00Sport klub 2Mobil 1 grid
16.15Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
16.30Eurosport 2Fudbal – MLS liga
16.30Sport klub 2Ekstremni svet sporta
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Visla Plok
16.30EurosportTenis: ATP Sankt Peterburg
16.45Sport klub 3Moto GP Misano, trke
16.55Sport klub 2Atletiks
17.00SOSPuls života
17.00Eurosport 2Bergen, Norveška
17.30Sport klub 2KHL: Jokerit – CSKA, direktno
17.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
17.45Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Fiorentina
18.00Arenasport 4Red Bul, Lausicring
18.00Arenasport 2Košarka: Bamberg – Himki, direktno
18.00Sport klub 1Košarka, EP, finale
18.15Arenasport 1Košarka, ABA superkup, direktno
18.30Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.30SOSSOS vesti
19.00Eurosport 2Potera istorije
19.00SOSFizioterapija
19.00Arenasport 4Rukomet: Melsungen – Flensburg, direktno
19.10Sport klub 3Pregled japanske lige
19.15SOSAutokomanda
19.30Eurosport 2Gran pri, Jušen, Kina, 3. dan
19.40Sport klub 3NFl: La Rams – Vašington
19.50Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
20.00Arenasport 3Fudbal: Borac – Crvena zvezda
20.00Sport klub 1Fudbal: Viljareal – Espanjol, prenos
20.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
20.05Sport klub 2Trans vorld sport
20.15Arenasport 1FIFA fudbal
20.30Arenasport 2Košarka: Bajern – Zadar, direktno
20.30Arenasport 1Košarka, ABA superkup, direktno
20.45Arenasport 4FIFA fudbal
20.45Eurosport 2Bergen, Norveška
20.55EurosportVesti
21.00Sport klub 2Fudbal. Selta – Hetafe, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – Barton Albion
21.00SOSSOS mreža
21.05EurosportSnuker: Kina
21.55Eurosport 2Vesti
22.00EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
22.00Sport klub 1Fudbal: Levante – Sosijedad, prenos
22.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Apoel
22.00Eurosport 2Potera istorije
22.15Sport klub 3Jedriličarstvo, St Peterburg, pregled
22.25Arenasport 1Red Bul, Lausicring
22.30Eurosport 2St Peterburg, Rusija, osmina finala
22.30Arenasport 2Boks: Usik – Huk
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00SOSZona pres
23.00Sport klub 2La liga magazin
23.05Sport klub 3Mobil 1 grid
23.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
23.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
23.30SOSAutokomanda
23.35Sport klub 3KHL: Jokerit -CSKA
23.45Arenasport 3FIFA fudbal
23.50Sport klub 1Vesti
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 4Košarka, ABA superkup
00.00Sport klub 2Pregled japanske lige
00.00Arenasport 2Fudbal: Barselona – Roma
00.00EurosportTenis: ATP Sankt Peterburg
00.15Sport klub 1La liga magazin
00.15Arenasport 1Fudbal: River Plate – Jorge Visterman, direktno
00.15Arenasport 3Fudbal: LDU – Fluminense, direktno
00.30Sport klub 2Fudbal: Viljareal – Espanjol
00.45Sport klub 1NFL magazin
01.00SOSNoćni program
01.25Sport klub 1NFL: Tampa Bej
01.25Sport klub 3Atletiks
01.30EurosportBiciklizam
01.45Arenasport 4Košarka. Bamberg – Himki
01.55Sport klub 3PL Netbusers
02.00Arenasport 2Red Bul, Lausicring
02.15Arenasport 1FIFA fudbal
02.15Sport klub 2Pregled Naaskar, plej of, Čikagolend
02.15Arenasport 3Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Siti
02.25Sport klub 3Fudbal: Levante – Sosijedad
02.25Sport klub 1NFL: San Francisko – LA Rams, prenos
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 1Fudbal: Lanus – San Lorenco
03.10Sport klub 2Fudbal: Radomlje – Olimija
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
03.30Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
04.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Lion
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Apoel
04.10Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Barnli
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Celje
04.45Arenasport 1Fudbal: San Hoze – River Plate
05.00Sport klub 2VTA Premijer Tokio, četvrtfinale, direktno
05.30Sport klub 1SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: