Sportski TV program – četvrtak, 19. oktobar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 19. oktobar 2017.

08.00 Arenasport 1 Automoto, Katalonija
08.00 Eurosport 2 Engleska – Meksiko
08.00 Sport klub 2 ATP Šangaj: Struf – Ramos-Vinjolas, direktno
08.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Srbija – Rusija
08.00 Arenasport 4 Red Bul, Lausicring, pregled
08.25 Sport klub 1 Top tenis
08.30 Eurosport Fudbal, pregled MLS
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
08.50 Sport klub 1 Košarka: Partizan – Lijetuvos
09.00 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 2. etapa
09.00 Arenasport 1 Košarka: Split – Zrinjski Mostar
09.00 Eurosport FIFA fudbal
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Rtanj – Partizan
09.05 SOS SOS mreža
09.30 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
09.30 Sport klub 2 ATP Šangaj: Simon – Gaske, direktno
09.50 Sport klub 3 Fudbal: Island – Kosovo
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 FIA Evropski reli šampionat
10.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Bajern
10.29 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 1 Tenis: ATP magazin
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 1 Premijer liga, najbolji strelci
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Trinidad i Tobago – SAD
11.00 Arenasport 4 Poker
11.03 Eurosport 2 Nemačka – Iran
11.15 Sport klub 2 ATP Šangaj: Troicki – Izner, direktno
11.15 SOS Fudbalski miks
11.30 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
11.30 Sport klub 1 Košarka: Bajern -Letkabelis
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko – Sao Paulo
12.00 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
12.00 Arenasport 4 Košarka: Strazbur – Olimpija
12.00 Eurosport 2 Engleska – Meksiko
12.00 SOS Borilački sportovi
12.20 Sport klub 3 Evrokup: Alba – Partizan
13.00 Eurosport Snuker
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Peru – Kolumbija
13.00 Sport klub 1 SK Specijal: Dule Savić i Pižon pred Zvezda – Arsenal
13.18 Eurosport 2 Turska – Paragvaj
13.30 Sport klub 2 Svet sporta magazin
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Sidnej
13.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
13.45 Sport klub 1 NBA pregled
14.00 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Sport klub 1 Košarka: Lokomotiva – ALba
14.05 Sport klub 3 Pregled Spidvej, Poljska
14.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 2 Trans vorld sport
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Dinamo
15.00 Sport klub 3 KHL: Avangard – Peking Red Star, direktno
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
15.25 Sport klub 2 NFL Gameday
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport 2 Nemačka – Iran
15.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Moskva, prenos četvrtfinala
15.45 Arenasport 4 FOOT Brazil, pregled
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Lugo – Kordoba, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Honduras – Meksiko
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Napoli -Fejnord
16.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Vistal Gdinija – Bukurešt
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija
16.44 Eurosport 2 Engleska – Meksiko
16.45 Arenasport 1 Fudbal: Rtanj – Partizan
17.15 SOS Puls života – uživo
17.15 Sport klub 3 Na današnji dan
17.30 Sport klub 3 Jahting, Roleks kup
17.55 Sport klub 2 NBA Action
18.00 Arenasport 2 Košarka: Ventspils – Tenerife
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Slovenija – Škotska
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Vašington
18.00 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Paragvaj – Meksiko
18.00 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 3. etapa
18.25 RTS 1 Fudbal: Crvena zvezda – Arsenal
18.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
18.59 Eurosport 2 Turska – Paragvaj
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Flensburg – Štutgart, direktno
19.00 Sport klub 2 Evroliga: CSKA – Armani, direktno
19.15 SOS Autokomanda
19.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
19.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
19.50 Sport klub 1 NBA Action
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko – Sao Paulo
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Dinamo
20.00 Eurosport Snuker
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Sport klub 3 Evroliga: Olimpijakos – Baskonija, direktno
20.09 Eurosport 2 Vesti
20.15 Arenasport 2 Hokej: Bern – Monfild
20.16 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 3. etapa
20.20 Sport klub 1 NFL magazin
20.45 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa llige
20.55 RTS 1 Fudbal: Skenderbeg – Partizan
20.55 HRT 2 Fudbal: Liga Evrope
20.58 Eurosport 2 Turska – Paragvaj
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Rajo Valjekano – Almerija, direktno
21.00 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Zagreb, direktno
21.00 Sport klub 1 Košarka: Real – CSKA, prenos
21.00 HRT 2 Fudbal: Austrija – Rijeka
21.10 SOS Fudbalski miks
21.55 Sport klub 3 Trans vorld sport
21.58 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 3. etapa
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo -Fluminense, direktno
22.00 Arenasport 4 Automoto, Španija
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.50 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 Evroliga: Unikaha – Fenerbahče
23.15 Sport klub 3 Fudbal: Lugo – Kordoba
23.15 SOS Košarka
23.25 Sport klub 1 Košarka: Armani – Fenerbahče
23.29 Eurosport 2 Linc, Austrija, osmina finala
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Ekvador -Argentina
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Arenasport 4 Košarka: Venecja – Banvit
00.00 Arenasport 2 Fudbal, U21: Srbija – Rusija
00.00 Arenasport 3 Fudbal. Arsenal TV arhiva
00.05 Eurosport Biciklizam: EP na pisti u Berlinu
00.40 Sport klub 2 ATP Šangaj, osmina finala
01.00 Sport klub 3 Pregled Naskar, Plej of, Šarlot
01.00 Sport klub 1 Moto GP Australija, prenos treninga
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Tampa Bej, direktno
01.30 Eurosport Snuker
01.45 Arenasport 4 Automoto, Formula 2, Španija
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Bahia, direktno
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 3 Moto GP Japan, treninzi, direktno
02.45 Arenasport 4 Boks
03.00 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
03.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Sidnej
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko – Sao Paulo
04.10 Sport klub 2 Evroliga: Olimpijakos – Baskonija
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Barselona
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Visla Plok – Pik Seged
04.50 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
05.15 Sport klub 3 NBA Action
05.45 Sport klub 2 SK miks
05.45 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor i foto Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: