Sportski TV program – četvrtak, 18. maj 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 18. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.00Eurosport 2Pedara – Mesina, 5. etapa
07.10Sport klub 3Pregled španske lige
08.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šamiona
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnik – Krupa
08.00Arenasport 4Fudbal, belgijska liga, pregled kola
08.10Sport klub 3Pregled škotske lige
08.15Arenasport 2Hokej, NHL
08.30Eurosport 2Potera istorije
08.30Sport klub 1NBA finale Zapada
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
08.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.35Eurosport 2Nemačka – Irska
08.35Sport klub 3Fudbal: Skantorp – Milvol
08.40Sport klub 2Rukomet: Puerto Sagunto – Barselona
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Vojvodina
09.00Arenasport 1Rukomet (ž): Liga šampiona, za 3. mesto
09.05SOSSOS mreža
10.00Eurosport 2Pedara – Mesina, 5. etapa
10.00EurosportFudbal, EP mladi, polufinale
10.00Arenasport 2Boks: Kojanu – Džozef Parker
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
10.00Sport klub 2La liga magazin
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1Program iz studija
10.30Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti -Kristal Palas
10.40Sport klub 2Trans vorld sport
11.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Rim, osmina finala, prenos
11.00Arenasport 1Fudbal: River Plate – Emelek
11.15SOSFudbalski miks
11.30Sport klub 2ATP Uncovered
12.00EurosportĐiro danas
12.00Arenasport 3Fudbal: Sautempton – Arsenal
12.00Eurosport 2Svetski enduras šampionat: Spa Frankoršamp
12.00Arenasport 4Košarka: Bilbao – Baskonija
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.00Sport klub 2VTA Premijer, četvrtfinale, ATP Masters, osmina finala, Madrid, direktno
12.00SOSSOS kolaž
12.30Eurosport 2Reli – Evropski šampionat
12.30Sport klub 3Rukomet: Helvetia – Granoljers
13.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – Sampdorija
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Eurosport 2Noć skokova, Minhen
13.00SOSBorilački sportovi
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.45Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Atletiko GO
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
13.55Sport klub 3Košarka: Efes – Fenerbahče
14.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.30Eurosport 2Nemačka – Irska
14.45Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
15.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Vojvodina
15.00SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Alabama, pregled
15.35Sport klub 3Odbojka: Lube – Trentino
16.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Sampdorija
16.00Eurosport 2Svetski enduras šampionat: Spa Frankoršamp
16.30Arenasport 2Rukomet (ž), Liga šampiona, finale
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
16.30Eurosport 2Fudbal, MLS Liga
17.00SOSPuls života – uživo
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
17.00Arenasport 1Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
17.00Eurosport 2Noć skokova, Minhen
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
17.40Sport klub 3Trans vorld sport
17.55Eurosport 2Potera istorije
18.00Eurosport 2Ređo di Kalabrija – Terme Luiđijane, 6. etapa
18.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Mets – San Francisko
18.00Arenasport 4Hokej, NHL plej of
18.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Čukarički
18.30Sport klub 3Atletiks
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
19.00Sport klub 3Košarka: Uniks – Lokomotiva
19.00EurosportKuća slavnih, Peking 2008
19.15SOSAutokomanda
19.30Arenasport 1Košarka: Barselona – Tenerife, direktno
19.45Sport klub 2NBA live
20.00Eurosport 2Noć skokova, Minhen
20.00SOSEuromotus LBS, pregled kola
20.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
20.00Sport klub 2Pregled Naskar, Taladega
20.00Arenasport 4Clubland
20.15Arenasport 2Hokej: Kanada – Francuska, direktno
20.30Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, studio
20.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.45SOSKnjiga za vikend
20.45Sport klub 3Odbojka (ž): Modena – Novara, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Eurosport 2Potera istorije
21.00Sport klub 2Ekstremni svet sporta
21.00Republika SrpskaFudbal: Mančester Junajted – Selta, polufinale
21.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Selta, direktn o
21.00EurosportĐiro danas
21.05Eurosport 2Nemačka – Norveška, polufinale
21.05Arenasport 4Fudbal: Lion – Ajaks, direktno
21.10SOSFudbalski miks
21.30Sport klub 2VTA Premijer Madrid, četvrtfinale, direktno
21.30Arenasport 1Rukomet (ž): Liga šampiona, finale
22.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
22.00Eurosport 2Trka kroz Italiju
22.10SOSSOS kolaž
22.30Arenasport 2Boks, regionalna liga
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 3Pregled japanske lige
22.45Sport klub 1SK Momenti
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Santa Kruz – Atletiko PR
23.00Eurosport 2Fudbal, MLS Liga
23.00Arenasport 2Boks. Krouford -Molina
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10Sport klub 3Magazin Premijer lige
23.15SOSKošarka
23.30Eurosport 2Nemačka – Norveška, polufinale
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30Sport klub 2NBA Action
23.30Sport klub 1Fudbal: Lester – Totenhem
23.40Sport klub 3Fudbal: Barselona – Viljareal, najbolja utakmica
23.57Republika SrpskaPregled Lige Evrope
00.00Sport klub 2Fudbal: Sautempton – Arsenal
00.00Arenasport 1Fudbal: Mančester Junajted – Selta
00.00Arenasport 4Košarka: Barselona – Tenerife
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 2Hokej, NHL plejof direktno
01.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Emelek
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportPregled MLS
01.25Sport klub 3Magazin Premijer lige
01.30Sport klub 1Magazin Premijer lige
01.30EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
01.45Sport klub 2VTA Premijer, četvrtfinale, ATP Masters Madrid, osmina finala
02.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
02.00Sport klub 1NBA Action
02.30Sport klub 1NBA – finale Istoka, prenos
02.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
02.45Arenasport 1Fudbal: Sao Paulo – Defensa iJusticija, direktno
03.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
03.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.25Sport klub 3Fudbal: Bajern – Darmštad
03.30Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Nica
04.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Monako
04.30Arenasport 2Rukomet (ž), Liga šampiona, finale
04.45Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
05.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Rim, osmina finala
05.10Sport klub 3Pregled Premijer lige
05.15Arenasport 1Clubland

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: