Sportski TV program – četvrtak, 14. septembar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 14. septembar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
07.45Arenasport 2Bejzbol: Baltimor – Njujork Jenkis
08.00Sport klub 3Fudbal: Sežana – Mura
08.00Arenasport 3Fudbal: Gremio – Sport
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Automoto, Formula 2, Monca
08.20Sport klub 2Košarka: Hrvatska – Španija
08.30EurosportTenis: US open, best of
08.30Eurosport 2Njujork, četvrtfinale (m)
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.30Sport klub 1Top tenis
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Rukomet: Celje – Meškov Brest
09.00Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV arhiva
09.00Sport klub 1La liga magazin
09.05SOSSOS mreža
09.30Sport klub 1Prelazni rok – Post Festum
09.30EurosportBiciklizam: Španija
09.55Sport klub 2Fudbal: Lihtenštajn – Španija
10.00Arenasport 3Fudbal: Bolivija – Čile
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Biciklizam, Vuelta
10.05Sport klub 3Košarka: Nemačka – Litvanija
10.30EurosportFudbal: Čikago – Red Buls
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Sport klub 1Turska liga, pregled
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Milan – Kaljari
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSFudbalski miks
11.30Eurosport 2Meksiko Siti, pregled
11.30EurosportSki skokovi
11.35Sport klub 3NFL: Tampa Bej
11.45Sport klub 2Košarka: Finska – Island
12.00Arenasport 2Hokej: Vaksjo Lejkers – Bil Tajgrl Liberec
12.00Eurosport 2Porše superkup, Monca
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – PAOK
12.00Arenasport 3Fudbal: Honduras – SAD
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Sport klub 1Košarka, EP, četvrtfinale
12.25Sport klub 3NFL: Minesota – San Francisko
12.30Eurosport 2Trka kroz Britaniju, 4. i 5. etapa
13.00SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Paragvaj – Urugvaj
13.20RTS 2Košarka. Rusija – Velika Britanija
13.30Sport klub 2KHL: Dinamo Riga – SKA
13.45Arenasport 3Fudbal: Korintians – Atletiko GO
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
14.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
14.05EurosportSvi sportovi
14.30Arenasport 2Ragbi: Skalrets – Sautern Kings
14.30SOSSOS vesti
15.00Sport klub 3Fudbal, pregled kvalifikacija
15.00EurosportTenis: US open, finale žene
15.00Arenasport 1Fudbal, Totenhem TV arhiva
15.15Sport klub 2Boks, SP Hamburg, finala
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
15.15Arenasport 4Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
15.30Arenasport 3Clubland
15.45Eurosport 2Njujork, četvrtfinale (ž)
16.00Sport klub 1KHL: Salavat – Torpedo, prenos
16.00Arenasport 3Fudbal: Đenova – Juventus
16.00EurosportAuto trke
16.15Arenasport 4Fudbal: Istanbul – Sevilja
16.30Arenasport 2Rukomet: Tatran – Zagreb
16.30SOSSOS mreža
16.40Sport klub 3Fudbal: Bugarska – Švedska
16.45Arenasport 1Fudbal: Kostarika -Meksiko
17.00EurosportTenis: US open, finale muškarci
17.15SOSPuls života – uživo
18.00EurosportSki skokovi
18.00Arenasport 3Fudbal: Kolumbija – Brazil
18.00Eurosport 2Porše superkup, Monca
18.00Arenasport 4Ragbi: Konaht – Glazgov
18.00Arenasport 2Košarka: Oregon – Nort Karolina
18.15Sport klub 2Biciklizam, pregled Arktičke trke
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.30Sport klub 3Jahting
18.30Eurosport 2Suanses -Sant Toribio de Lijebana, 18. etapa
18.30Sport klub 1KHL: Soči – Dinamo Riga, prenos
18.40HRT 2Fudbal, Liga Evrope
18.55HRT 2Fudbal: Rijeka – AEK
19.00Sport klub 3Magazin Premijer lige
19.00Arenasport 1Rukomet: Magdeburg – Berlin, direktno
19.05Sport klub 2Ekstremni svet sporta
19.15SOSAutokomanda
19.25Eurosport 2Vesti
19.30Sport klub 3Fudbal: Grčka – Belgija
19.35Sport klub 2Atletiks
19.35Eurosport 2Trka kroz Britaniju, 5. etapa
19.45Arenasport 2Red Bul, Porto, pregled
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
20.00Arenasport 3Fudbal: Panama – Trinidad i Tobago
20.00SOSSOS kolaž
20.05Sport klub 2Mobil 1 grid
20.15Arenasport 2Odbojka (ž): Južna Koreja – SAD
20.20RTS 2Košarka, EP: prenos polufinala
20.30Sport klub 2NFL: Tampa Bej
20.30EurosportBiciklizam: Velika Britanija
20.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
20.30Eurosport 2Suanses -Sant Toribio de Lijebana, 18. etapa
20.45Arenasport 1Fudbal: Argentina – Venecuela
20.45Sport klub 1Profi boks, Kalemegdan
21.00RTS 1Fudbal: Crvena zvezda – Bate Borisov
21.00Arenasport 4Fudbal: Gremio – Sport
21.10SOSFudbalski miks
21.20Sport klub 3Car Fashion
21.25Sport klub 2La liga magazin
21.30EurosportBiciklizam: Montreal
21.50Sport klub 3Košarka: Rusija – Velika Britanija
21.55Sport klub 2Magazin Premijer lige
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Nica
22.00Eurosport 2Trka kroz Britaniju, 5. etapa
22.25Sport klub 2Košarka: Italija – Nemačka
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Eurosport 2Suanses -Sant Toribio de Lijebana, 18. etapa
23.05EurosportTenis: US open
23.15SOSKošarka
23.20Sport klub 3Atletiks
23.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
23.30Sport klub 1Košarka, EP, polufinale
23.50Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Brisel, finale
23.55Sport klub 2Svet sporta magazin
00.00Arenasport 4Košarka. PAOK – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
00.00Arenasport 1Odbojka (ž): Brazil – Kina
00.00Arenasport 2Fudbal: PSŽ – Sent Etijen
00.15Sport klub 2Jahting
00.45Sport klub 2Fudbal, pregled kvalifikacija
01.00SOSNoćni program
01.10Sport klub 1Ekstremni svet sporta
01.40Sport klub 2Košarka. Turska – Belgija
01.45Sport klub 1NFL magazin
01.45Arenasport 4Automoto, Indikar, Votkins Glen
01.45Arenasport 3Fudbal: Gent – Anderleht
01.50Sport klub 3Pregled Naskar, Darlington
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
02.25Sport klub 1NFL: Sinsinati – Hjuston, prenos
02.45Sport klub 3Mobil 1 grid
02.45Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Kruzeiro, Kup Brazila, direktno
03.10Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Arsenal
03.15Sport klub 2ATP Uncovered
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Monca
03.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.45Sport klub 2Košarka: Izrael – Gruzija
04.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Monako
04.10Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Leven
04.15Arenasport 4Fudbal: Olimpijakos – Rijeka
04.45Arenasport 1Fudbal: Temperlej – River Plate
05.00Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Valensija
05.20Sport klub 2Fudbal, pregled kvalifikacija
05.30Sport klub 1ATP magazin
05.40Arenasport 2Odbojka (ž): SAD – Rusija, direktno

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

 

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: