Sportski TV program – četvrtak, 13. april 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 13. april 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.40Sport klub 3Fudbal: Roma – Lacio
08.00Arenasport 3Fudbal: Široki Brijeg – Mladost
08.00Eurosport 2Meksiko Siti, pregled
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
08.00Arenasport 2Hokej: Edmonton – Los Anđeles
08.10Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Norvič
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.30Sport klub 1Premijer liga – najbolji strelci
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
09.00Eurosport 2WTCC: najava sezone
09.00Sport klub 1KHL SKA – Metalurg
09.00Arenasport 4Fudbal: Voždovac – Partizan
09.05SOSSOS mreža
09.30Sport klub 3Pregled portugalske lige
09.30Eurosport 2Watts
10.00EurosportFudbal
10.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – PSŽ
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Europe tour, Belgija
10.05Sport klub 2NBA Inside Stuff
10.20Sport klub 3Pregled ruske lige
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportPregled MLS
10.30Sport klub 2Fudbal: Liverpul – Burnemut
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.50Sport klub 3Fudbal: Kilmarnok – Rendžers
11.00Sport klub 1Moto GP Argentina
11.00Arenasport 1Fudbal: Angers – Bordo
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00EurosportSvi sportovi
11.05Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
11.15SOSFudbalski miks
11.30EurosportSnuker
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
12.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
12.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Jenkis – Tampa Bej
12.00Arenasport 3Fudbal: Pogon Ščećin – Leh Poznanj
12.00SOSSOS kolaž
12.20Sport klub 2Košarka: Valensija – Unikaha
12.45Sport klub 3Fudbal: Hal – Midlsbro
13.00SOSBorilački sportovi
13.00Arenasport 1Fudbal: Benfika – Eštoril
13.00EurosportBiciklizam, SP na pisti
13.00Eurosport 2Trka kroz Baskiju, 3. etapa
13.45Arenasport 3Fudbal: Vintertur – Bazel
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
13.45Sport klub 1NBA pregled
14.00Sport klub 1Formula 1, Kina
14.00Eurosport 2Watts
14.05Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Mančester Siti
14.30Sport klub 3Fudbal: Barselona – Sevilja
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Eurosport 2WTCC: najava sezone
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
15.00SOSSportski savez Srbije
15.00Eurosport 2Watts
15.00Arenasport 1Great Sporting Moments
15.15Arenasport 4Foot Brazil; pregled
15.15Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
15.30Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Vest Hem
15.30Arenasport 2Autosport, Meksiko
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lgie
15.45Arenasport 4Košarka, pregled kola ABA lige
16.00Sport klub 2Mobil 1 grid
16.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
16.00Sport klub 1Košarka: Boston – Milvoki
16.00EurosportAuto trke
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Mančester siti
16.15Sport klub 3Odbojka: Vakifbank – Volero (ž)
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Lajpcig
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 2InCycle
17.00Sport klub 2VTA Premijer Čalrston, osmina finala, direktno
17.00EurosportPregled MLS
17.15Eurosport 2WTCC: najava sezone
17.15SOSPuls života – uživo
17.30EurosportSvi sportovi
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
17.45Eurosport 2Watts
17.55Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Vest Hem
17.55RTS 2Odbojka: finale plej ofa
18.00Eurosport 2Trka kroz Baskiju, 4. etapa
18.00Arenasport 4Bejzbol: Njujork Jenkis – Tampa Bej
18.00Arenasport 3Fudbal: Benfika – Eštoril
18.00Sport klub 1Košarka: Ref Riga – Lokomotiva, prenos
18.00Arenasport 2Košarka: Cedevita – Partizan
18.00EurosportSnuker
18.30Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Partizan
18.30SOSSOS vesti
18.55Eurosport 2Potera istorije
19.00Eurosport 2Watts
19.00SOSFizioterapija
19.15SOSAutokomanda
19.40Sport klub 3NBA Live
19.45Arenasport 2Automoto, Francuska, najava
19.50Sport klub 1Pregled ruske lige
20.00Arenasport 3Fudbal: Avrančes – PSŽ
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00EurosportKuća slavnih – London 2012.
20.00SOSEuromotus LBS Srbija, pregled vikenda
20.05Sport klub 3Evroliga: Makabi – Panatinaikos, direktno
20.15Arenasport 2Vaterpolo, regionalna liga, finale
20.30Sport klub 1Odbojka: Lube – Modena, prenos
20.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
20.45SOSKnjiga za vikend
20.55Eurosport 2Vesti
21.00RTS 2Fudbal: Anderleht – Mančester Junajted
21.00HRT 2Fudbal, Liga Evrope
21.00Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
21.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
21.00Eurosport 2Trka kroz Baskiju,4. etapa
21.10SOSFudbalski miks
22.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Real Madrid
22.00EurosportBiciklizam
22.00Arenasport 2Boks: Volters – Martiga
22.00Sport klub 3Trans vorld sport
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 1NBA Action
22.30Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
22.50Sport klub 3Pregled Premijer lige – vanredno kolo
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportFIA
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSKošarka
23.30Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
23.30Sport klub 1Magazin Premijer llige
23.30Arenasport 1Rukomet: Vezrprem – Zagreb
23.50Sport klub 3Fudbal: Ural – Rubin
00.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Vest Hem
00.00Arenasport 2Fudbal: Benfika – Eštoril
00.00Arenasport 4Košarka, NCAA finale
00.00Sport klub 1Fudbal: Juventus – Barselona
00.30Sport klub 2Pregled japanske lige
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Hokej: Otava – Boston, direktno
01.00Sport klub 2VTA Premijer Čalrston, osmina finala, direktno
01.00SOSNoćni program
01.35Sport klub 3Evroliga: Brose – Galatasaraj
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
01.45Sport klub 1Top tenis
01.45Arenasport 3Fudbal: Sion – Lucern
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.10Sport klub 1Mančester Junajted TV: Dejvid Bekam
02.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
02.45Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
03.00Sport klub 2Pregled Premijer lige – vanredno kolo
03.10Sport klub 3Mobil 1 grid
03.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.30Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lgie
03.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
03.40Sport klub 3Fudbal: Tvente – PSV
04.00Arenasport 1Fudbal: Independiente – Alanca Lima
04.00Sport klub 2Dejvis kup: Australija – SAD, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Pogon Ščećin – Leh Poznanj
04.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
04.30Arenasport 2Rukomet: Pik Seged – Silkeborg
05.25Sport klub 3Fudbal: Hadersfild – Norvič

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: